Detail nabídky

3 ml špičkového preparátu kyseliny hyaluronové. Chcete omládnout o několik let, ale bojíte se chirurgických zákroků? Jste na správném místě!

Viditelně omládněte! Pozor - na rozdíl od botoxu zůstává zachována mimika obličeje a dlouhodobý efekt až 7 měsíců Vám žádná jiná metoda nezajistí. Ošetření provádí výhradně lékařky.
3 ml špičkového preparátu kyseliny hyaluronové. Chcete omládnout o několik let, ale bojíte se chirurgických zákroků? Jste na správném místě! 2 040 Kč původně 8 400 Kč SLEVA-76 % 3 ml špičkového preparátu kyseliny hyaluronové. Chcete omládnout o několik let, ale bojíte se chirurgických zákroků? Jste na správném místě!
471 zákazníků

O nabídce

 • Zvýhodněný balíček - 3 ml
 • Okamžité vyhlazení vrásek
 • Na prestižní pražské klinice Platan
 • Aplikace velmi účinné kyseliny 
  hyaluronové Derma MKH
 • Aplikace nanojehličkou přímo do vrásek
 • 3 ml špičkového preparátu Derma MKH
 • Samotné ošetření provádí lékař 
 • Za jeden poukaz získáte jedno ošetření 
  tří oblastí nebo tři ošetření jedné oblasti
  (např. oči, čelo, nosoretní rýhy)
 • Žádné vedlejší účinky
 • Narozdíl od botoxu zůstává zachována mimika obličeje
 • Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření
 • Pro dlouhodobé výsledky doporučujeme ošetření po 14-ti dnech 1-2x zopakovat (dle stavu a věku)
 • Odstraní:
  - vrásky a jemné linky
  - zpevní kontury obličeje
  - omladí pleť
  - redukuje hyperpigmentaci
 • Vždy maximálně individuální přístup

Podmínky

 • Platnost poukazů do 30. 4. 2018
 • Počet poukazů na osobu není omezen
 • Rezervace na telefonu: 608 041 707
 • Individuální přístup:
  - podle věku
  - potřeb
  - zdravotního stavu
 • Certifikovaný anglický preparát
 • Schválený Státním zdravotním ústavem
 • Určeno pro ženy i muže od 21 let


Kde voucher uplatnit?


Platan clinique - centrum estetické péče

Adresa Praha: Lidická 16, Praha 5, 150 00

Adresa Olomouc: Hanáckého pluku 10, Olomouc 779 00

Adresa Opava: Provaznická 5, Opava, 746 01

Objednávky výhradně telefonicky (Po - Pa: 10.00 - 17.00 hodin)

Telefon: 608 041 707, Web: www.platanclinique.cz

Výborná dopravní dostupnost, bezproblémové parkování

Otevírací doba: Po - So: 9.00 - 21.00 hod.


Vyhlazení a omlazení pleti kyselinou hyaluronovou - špičkový preparát Derma MKH.

Aplikace velmi účinné látky nanojehličkou přímo do vrásek.

V zahraničí se jedná o nejrozšířenější a nejoblíbenější omlazovací metodu.

Váš obličej je vlastně životní deník, do kterého se zapisují hezké i méně pěkné zážitky. Tuhle je vráska od trápení, tam zase od smíchu, v obličeji se dá číst jako v knize.  Zastavte stárnutí a získejte zpět hladkou a mladou pokožku s pomocí odborníků v Platan clinique! S dnešním poukazem vás čeká aplikace kyseliny hyaluronové přímo do vrásky.

Kyselina hyaluronová je tělu vlastní látka, která dodává pokožce pružnost a má blahodárný vliv při jejím stárnutí. V určitém věku tuto kyselinu bohužel přirozeně ztrácíme. Je proto vhodné ji pleti pravidelně dodávat, ať už ve formě krémů a sér nebo v injekční formě přímo do míst, která jsou postižena vráskou či jinou nerovností.

V dnešní době už nemusíte utrácet spoustu peněz za drahé chirurgické zákroky, abyste měla dokonalou pleť bez vrásek. Vyzkoušejte tuto jedinečnou metodu s aplikací kyseliny hyaluronové a budete svědky malého kosmetického zázraku.

Víme, že zákazníci mnohdy přichází s obavami spočívajícími v neznalosti s postupem spojeným s jednotlivými procedurami. Proto se zaměřujeme na individuální přístup ke každému z Vás a podrobně Vám podstupovanou proceduru vysvětlíme. Naše klinika se snaží pomoci Vám starat se o své tělo, popřípadě odstranit časté estetické problémy pomocí moderních přístrojů.

Při jednotlivých procedurách používáme zásadně vysoce kvalitní materiály. Rovněž tak využíváme zkušeností získaných provozováním sesterských klinik. Nechte se tedy hýčkat týmem pravidelně školeného odborného lékařského personálu Platan clinique a my se budeme těšit na Vaši návštěvu.

Mladistvá pleť, hebká a pružná pokožka bez vrásek a bez dalších náznaků přibývajícího věku? To není pohádka o elixíru mládí, ale skutečnost, kterou můžete zažít na vlastní kůži v Platan clinique v Praze!

Pokud patříte mezi ty, kterým se nelíbí jejich nedokonalosti a projevy stárnutí, pak je tato jedinečná procedura určena právě vám! O co se jedná? Za 1 poukaz vás v Platan clinique čeká šetrná aplikace 3 ml preparátu Derma MKH (Skin Rejuvenation Mesotherapy Solution), který obsahuje známou kyselinu hyaluronovou.

Podle počtu poukazů si sami zvolíte ošetřovanou oblast vašeho obličeje:

 • Za jeden poukaz získáte jedno ošetření tří oblastí nebo tři ošetření jedné oblasti (např. oči, nebo čelo, nebo nosoretní rýhy)

Lékař s atestací nebo dermatolog vám preparát aplikuje speciální nanojehličkou přímo do vrásek na vámi zvolené oblasti – tato metoda ošetření je známá jako klasická mezoterapie. Při ošetření se velmi jemně naruší struktura pokožky, aby se kyselina dostala co nejhlouběji. Aplikace je prakticky bezbolestná. Pokud jste citlivější a ošetření by vám bylo nepříjemné, je možné na místě zakoupit anestetický krém, který danou oblast znecitliví.

Preparát Derma MKH je skutečně profesionální přípravek, který prochází přísnými testy a certifikací v Národním zdravotním ústavu ČR. Jeho luxusní výsledky jsou vidět ihned po prvním ošetření a trvají 4 – 7 měsíců! Pro maximální a dlouhodobé výsledky doporučujeme ošetření po 14-ti dnech 1-2x zopakovat (dle stavu a věku).

Nanojehla umožní dopravit do pleti účinné látky, tedy vitamíny, minerály, kyselinu hyaluronovou, 13 vitamínů, 24 koenzymů, 5 minerálů a biomimetické peptidy, to vše v preparátu Derma MKH. Výsledkem toho je perfektní vyhlazení vašich vrásek. Metoda je vynikající i na vyhlazení dekoltu a hřbetu rukou, kde dosahujeme fantastických výsledků.

První výsledky jsou viditelné ihned, definitivní pak do 10 dnů. Ošetření je velmi vhodné opakovat pro posílení a trvalost účinku.

Tuto metodu nabízí pouze několik prestižních klinik v ČR!

Poskytujeme komplexní péči o naše klienty, o které se vždy stará špičkový tým odborníků. Nejenom technické vybavení na světové úrovni a lékařské postupy dle nejnovějších vědeckých poznatků, ale také luxusní prostředí v centru Prahy s možností parkování uspokojuje stovky klientů. Naše komplexní péče je výjimečná individuálním přístupem ke každému klientovi a šíří poskytovaných služeb, které uspokojí potřeby opravdu ve všech oblastech.

Ve smyslu filosofie Platan clinique všechny nabízené preparáty nejprve osobně zkoušíme a podle těchto vlastních zkušeností se teprve rozhodujeme pro nabídku klientele, protože ne u každého preparátu, který je nám různými výrobci nabízen, se slib účinnosti shoduje se skutečností. V daném případě jsme byli účinností ohromeny!

Věříme, milé klientky a klienti, že s výkonem budete maximálně spokojeni a budu se na Vás, společně se svými kolegyněmi těšit v Platan clinique.


Komentáře

Petra Malá14.04.2015 07:37:33

Dobrý den, kolik ošetření je doporučené podstoupit pro maximální výsledný efekt (na jednu konkretni oblast - např. celo ci okoli oci)?

Neskutečná.cz14.04.2015 07:53:18

Dobrý den, pro maximální a dlouhodobé výsledky doporučujeme ošetření po 14-ti dnech 1-2x zopakovat (dle stavu a věku).

Martina J.14.04.2015 08:10:16

Kdo provádí toto ošetření, prosím?

Neskutečná.cz14.04.2015 08:20:48

Dobrý den, samotné ošetření provádí lékař.

Mirka Hejduková14.04.2015 10:37:18

Zkusila jsem toho hodne, ale až po teto aplikaci jsem konecne videla nejaky ten vysledek.

Hanka Dvořáčková14.04.2015 18:02:15

Hezký večer, mohu podstoupit toto ošetření ve 23 letech? Je to vhodné? Už se mi dělají vrásky a dle mého dermatologa je toto nejšetrnější a zaroven nejucinnejsi metoda.

Neskutečná.cz14.04.2015 18:11:39

Dobrý den, ošetření můžete bez obav podstoupit, toto ošetření je určeno pro ženy i muže od 21 let.

Martina Kaprová06.06.2015 05:39:02

Dobrý den. Prosím jaký rozdíl v této nabídce, a nabídce od Vás, také tato aplikace, ale za 2000Kč ? Děkuji Vám za odpověď. Příjemný den. Martina

Neskutečná.cz07.06.2015 22:27:35

Dobrý den, v každé nabídce je uvedeno co získáte za poukaz.

Hanka Zelená23.11.2015 23:04:56

Velmi dobra cena. Diky za nabidku do e-mailu.

Iva Šimková11.04.2016 11:23:37

Dobrý den, na každou oblast bude tedy vypotřebováno 1 ml preparátu? Nebo lze odložit použití části na onu dobu po 14ti dnech?

Neskutečná.cz11.04.2016 12:36:42

Dobrý den paní Šimková, možné jsou obě varianty.

Pro přidání příspěvku musíte být přihlášen. Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se!

Garance vrácení peněz do 14 dnů
Garance spokojenosti s nabídkou
Zákaznická podpora a osobní přístup
Snažíme se neustále zlepšovat a baví nás to
Rychlý dotaz