Detail nabídky

365 dní neomezený vstup na trvalou epilaci s libovolným počtem partií. Zbavte se nežádoucích chloupků pomocí nejlepšího přístroje na trhu od zdravotnické společnosti BTL.

Ošetření pomocí nejlepšího přístroje na trhu od zdravotnické společnosti BTL. Nabízíme vám dokonale hladkou pokožku, která je snem snad každé ženy (nabídka platí i pro muže). To je dnešní neskutečná nabídka, které snad ani nelze odolat.
365 dní neomezený vstup na trvalou epilaci s libovolným počtem partií. Zbavte se nežádoucích chloupků pomocí nejlepšího přístroje na trhu od zdravotnické společnosti BTL. 5 990 Kč původně 82 000 Kč SLEVA-93 % 365 dní neomezený vstup na trvalou epilaci s libovolným počtem partií. Zbavte se nežádoucích chloupků pomocí nejlepšího přístroje na trhu od zdravotnické společnosti BTL.
69 zákazníků

O nabídce

 • BOMBA ROKU
 • 365 dní neomezený vstup na trvalou
  epilaci s libovolným počtem partií
 • Poukaz v hodnotě 82 000 Kč
 • Neopakovatelná sleva 93%
 • Ošetření pomocí nejlepšího přístroje
  od zdravotnické společnosti BTL
 • Zbavte se již napořád nechtěných
  chloupků kdekoli na těle
 • Ošetření provádí odborně vyškolený
  certifikovaný personál
 • Metoda je bezbolestná a rychlá
 • Vhodné pro ženy i muže

Podmínky

 • Platnost poukazů je 1 rok
 • Počet poukazů na osobu není omezen
 • Rezervace na uvedeném telefonu
 • 1 poukaz = epilace celého těla nebo
  vámi vybraných partií po dobu 1 roku
 • Za tuto dobu se zbavíte na 100%
  všech nechtěných chloupků


Kde voucher uplatnit?


Studio Neo

Odpovědná vedoucí: Žakelína Kratochvílová

Telefon: 605 171 511, Web: www.studioneo.cz

Otevírací doba: Pondělí - Pátek: 10:00 - 20:00 hod. (dle objednání)

Adresa: Studio Neo - Ostružinová 30, Praha 10


Bomba zimy - permanentka na roční epilaci.

Permanentní epilace je moderní a účinná metoda, jak se navždy zbavit nežádoucích chloupků na těle a také na obličeji. Snad každá žena touží mít hladkou pokožku a permanentní epilace je tou nejlepší volbou, jak toho dosáhnout.

Trvalé odstranění chloupků je ideální metoda pro ženy, které nerady používají depilační vosk, epilaci nebo holení, pro ženy, které mají problém se zarůstáním chloupků, příliš mnoho ochlupení, nebo nežádoucí ochlupení, na místech jako je oblast nad horním rtem. Pro muže je tato metoda vítaným řešením, pokud mají příliš mnoho ochlupení v oblasti zad, paží nebo hýždí. Každá část těla může být touto metodou ošetřena.

Přístroj pracuje na principu světelného výboje. Vytváří při ošetření světelný paprsek o specifické vlnové délce, který se zachytává v pigmentu kůže, krevním barvivu či v cibulce chloupků dle vlnové délky paprsků, který terapeut navolí. Přístroj exceluje při depilaci, která je permanentní.

Permanentní epilace

Jakým způsobem jsou chloupky odstraněny?

Od kořínku chloupku, přes pigment obsažený v chloupku. Pulzy ovšem působí pouze na kořínek chloupku a okolní tkáň není vůbec zasažená, díky tomu se jedná o zcela bezbolestnou metodu! Tato nejmodernější ošetřující technika umožňuje díky unikátním technologickým parametrům a chladícímu mechanizmu efektivně a bezbolestně ošetřit všechny typy kůže a většinu typů chloupků. Individuálně je možno nastavit řadu parametrů pro ošetření každého jednotlivého fototypu pokožky, struktury chloupků i různých ošetřovaných tělesných partií.

Protože záření dosahuje teploty 70°C (díky nové generaci systémů a dokonalému chladícímu systému (až -4°C) se stává ošetření na tomto přístroji téměř bezbolestné), s každým zábleskem dojde ke zničení stovek vlasových kořínků.

Vlasové kořínky se neobnovují, dochází tedy k trvalému odstranění chloupků.

Každý chloupek má fázi růstovou a klidovou. Pouze chloupky v růstové fázi mohou být zničeny. Někdy se chloupky nachází v klidové fázi, proto je nutné opakované ošetření. Při dalším ošetření se chloupek bude nacházet ve fázi růstu a bude moci být odstraněn. Chloupek je tedy trvale odstraněn po sérii ošetření.

Interval mezi sezeními je 4-6 týdnů, mezi sezeními se chloupky mohou pouze holit, v obličeji stříhat, ale netrhat. To je dnešní neskutečná nabídka, které snad ani nelze odolat! Nabízíme Vám dokonalé tělo, která je snem snad každé ženy.


Komentáře

Romana Syručková22.01.2016 23:27:46

Cena je konecna nebo se neco doplaci pri navstevach? Nemuzu uvedne cene ani uverit - bylo by to super. Děkuji za odpoved.

Neskutečná.cz22.01.2016 23:35:22

Dobrý den paní Syručková, uvedená cena je konečná. Věříme, že budete spokojena.

Eva Trnková23.01.2016 00:04:21

Dobrý den, lze ošetření podstoupit, pokud beru lék Helicid?

Neskutečná.cz23.01.2016 00:34:49

Dobrý den, ošetření můžete podstoupit.

Hanka Dlouhá23.01.2016 00:52:41

Ocenuji predevsim pristup pani majitelky. Na epilaci jsem zde byla cca pred pul rokem. Me stacilo 6 návstev a zatim se mi žádny chloupek neobjevil. Epilace je zkratka o individualnim pristupu a spravnem nastaveni pristroje, coz zde podle me delaji. V jinych salonech je to jen o penezich a vysledky zadne...

Renata Knížáková23.01.2016 11:26:35

Skvělá cena. Není co řešit. Kupon objednán.

Marie Dedečková23.01.2016 12:34:57

Už jsem byla 4x na ošetření a ochlupení nikde. Moc jsem tomu nevěřila, ale uprímne to funguje.

Mirka Hejduková23.01.2016 13:04:56

Konecne taky epilace se strojem od BTL - to je jistota vysledku a kvality.

Pro přidání příspěvku musíte být přihlášen. Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se!

Garance vrácení peněz do 14 dnů
Garance spokojenosti s nabídkou
Zákaznická podpora a osobní přístup
Snažíme se neustále zlepšovat a baví nás to
Rychlý dotaz