Detail nabídky

3D Fotodepigmentace - odstranění pigmentových skvrn (depigmentace) za neskutečnou cenu 299 Kč.

Zbavte se konečně nevzhledných pigmentových skvrn na obličeji nebo těle. Vhodné pro muže i ženy (pro jakýkoli typ pleti)! Jedná se o nejmodernější dostupnou technologii s mnohonásobně vyšší bezpečností než u jiných typů laserů.
3D Fotodepigmentace - odstranění pigmentových skvrn (depigmentace) za neskutečnou cenu 299 Kč. 299 Kč původně 3 490 Kč SLEVA-91 % 3D Fotodepigmentace - odstranění pigmentových skvrn (depigmentace) za neskutečnou cenu 299 Kč.
958 zákazníků

O nabídce

 • Fotodepigmentace
 • Zbavte se trvale pigmentových skvrn
 • Jeden zákrok jen za 299 Kč
 • Ošetření je založeno na absorbování
  světelného toku kůží
 • Ten se při styku s kožním barvivem
  přeměňuje na tepelnou energii
 • Tím dochází k zahřátí a likvidaci
  nadměrného pigmentu
 • A následnému vypuzení z těla
 • Odstranění pigmentových skvrn nebylo nikdy dosupnější
 • Vysoká kvalita přístroje HPPL Element
 • Přístroj účinně kombinuje laserovou a radiofrekvenční technologii
 • Ošetření provádí odborný personál
 • Léčba je účinná a především trvalá
 • Vhodná pro ženy i muže

Podmínky

 • Platnost poukazů je do 30. 4. 2017
 • Počet poukazů na osobu není omezen
 • Rezervace na telefonu: 777 272 667
 • 1 poukaz = 1x ošetření plochy 50 cm2
 • Pro ošetření větší plochy si zakupte více poukazů
 • Postup pro trvalé odstranění obvykle vyžaduje tři ošetření (opakovaní)
 • Minimální interval mezi ošetřeními je 14 dnů (delší ničemu nevadí)


Kde voucher uplatnit?


Ronia clinique - centrum estetické a korektivní péče 

Adresa: Ostrovského 16/11, 150 00 Praha 5

Telefon: 777 272 667

Web: www.salonronia.cz

Pracovní doba (po objednání): Po-Ne 9.00 - 21.00 hodin

Jak se k nám dostanete?

 • 1 minuta chůze od metra Anděl
 • ​automobil můžete zaparkovat zdarma v přilehlých ulicích, např. Stroupežnického či Radlická, v OC Nový Smíchov a nebo na 1 minutu vzdáleném placeném parkovišti

3D Fotodepigmentace - odstranění pigmentových skvrn!

Zbavte se konečně nevzhledných pigmentových skvrn na obličeji nebo těle. Jedná se o nejmodernější dostupnou technologii s mnohonásobně vyšší bezpečností než u jiných typů laserů.

Krásná a zdravá pleť bez pigmentových skvrn!

Estetické studio Vám nabízí nejúčinnější technologii, která Vám pomůže vypadat mladší, spokojenější i přitažlivější. Profesionální ošetření dokáže pigmentové skvrny trvale odstranit.

Permanentní (trvalé) odstranění pigmentových skvrn je založeno na absorbování světelného toku kůží, který se při styku s kožním barvivem (melaninem) přeměňuje na tepelnou energii a tím dochází k zahřátí a likvidaci nadměrného pigmentu a následnému vypuzení z těla.

Jak vlastně funguje proces odstraňování pigmentových skvrn?

Intenzivní pulzní světlo pulzního světelného systému je selektivním způsobem absorbováno tmavými chromofory, pigmentem (melaninem), případně oxihemoglobinem (červené krevní barvivo) a světelná energie se při tom přeměňuje na teplo. Tak lze odstraňovat nežádoucí pigmentové skvrny a rušivé, rozšířené žilky a kůži lze celkově zpevnit a omladit.

Jak probíhá ošetření?

Nejprve jsou na místě, které se bude ošetřovat, oholeny chloupky, které by se působením světelného impulzu spálily, a je odstraněn nanesený make-up apod. Před nasazením aplikátoru s filtračním okénkem se na kůži nanese tenká vrstvička čirého, transparentního aqua-gelu. Jeho úkolem je zejména vyrovnat nerovnou, strukturovanou kůži na povrchu opticky s plochým filtračním okénkem, aby energie světelného impulzu mohla optimálně bez reflexních ztrát proniknout do kůže.

Výhody ošetření:

 • rychlé
 • bezpečné
 • bezbolestné
 • zákrok s trvalým efektem

Metoda tedy využívá účinku krátkodobého intenzivního tepelného šoku v kombinaci s radiofrekvencí. Tato kombinovaná technologie současně stimuluje jak mělké, tak i hluboké tkáňové struktury. Odraz a lom vln je minimální. 3D Fotodepigmentace vyzařuje světelný paprsek v různých požadovaných, dobře definovaných vlnových délkách, díky kterým lze efektivně dosáhnout maximálního účinku ošetření. Nahrazuje několik konvenčních laserů, léčba je levnější a to s daleko lepším výsledným efektem.

Co se stane po ošetření?

Okamžitě po ošetření pulzním světlem pigmentové skvrny ztmavnou, případně se zabarví do šedo-hněda. Výskyt mírného zarudnutí na okrajích je normální, stejně tak lze pozorovat vytvoření hnědého povlaku. Asi po 72 hodinách jsou z kůže vypuzeny pigmentované kožní buňky. V mnoha případech je dobrého výsledku dosaženo již druhým zákrokem krokem. V zásadě lze další (třetí) ošetření provést v odstupu asi 14 dnů.

Kolik ošetření je třeba podstoupit?

Vždy podle indikace je pro odstranění pigmentových skvrn a žilek nutné provést tři ošetření, mezi nimiž by vždy měla být pauza v délce dvou až čtyř týdnů.

Jak dlouho ošetření trvá?

Doba ošetření je závislá od plochy ošetřované oblasti a může být od 10 do 30 minut.

Kdo může být ošetřen?

V podstatě mohou být ošetřeny všechny ženy a muži, je však třeba dbát na to, aby na ošetřovaném místě byly více méně odstraněny chloupky, které na něm rostou.

Jaká pravidla se musí dodržovat?

Komplexní proces "3D Skin Rejuvenation" je v zásadě šetrný a v žádném případě nebrání v bezproblémovém výkonu pracovních činností i činností ve volném čase.

Jaké jsou s těmito přístroji zkušenosti?

Eurofeedback, francouzský výrobce systému, má v oblasti procesu "3D Skin Rejuvenation" v Evropě a na celém světě dlouholeté zkušenosti, a v oblasti HPPL-Light je světovou špičkou. Mimojité je držitelem 17 celosvětových patentů. Úzká spolupráce s předními centry a důkladná školení uživatelů zaručují kompetentní poradenství a dlouhodobé úspěšné výsledky ošetření. Úzká spolupráce s předními centry a důkladná školení uživatelů zaručují kompetentní poradenství a úspěšné výsledky ošetření.


Komentáře

Alena Přichystalová09.06.2015 10:51:56

Dobrý den, jaké je potřeba dodržet intervaly mezi jednotlivými ošetřeními stejné partie?

Neskutečná.cz09.06.2015 11:01:55

Dobrý den, minimální interval mezi ošetřeními je 14 dnů (delší ničemu nevadí).

Radka Mrázková09.06.2015 11:10:43

To by se líbilo mamce, asi jí udělám radost... :-)))

nikol leichmanová09.06.2015 11:17:55

jedno z mala osetreni, ktere fakt funguje

Jana Tomášková22.06.2015 11:47:56

dobrý den ... je vhodné ošetření v tomto období ? nebo je třeba počkat po létě ? mam obavy ... pigmentaci mam hodně po obličeji a stále se mi rozlézá ..při sluníčku výrazně tmavne...hodně rychle se opálím a proto se ted sluníčku vyhýbám ...ale nelze tomu uplně zabránit ...používám faktor 50 na obličej a stále se to horší ...vyzkoušela jsem všemožné proto mne zaujala vaše nabídka ... ale kdy je to vhodné...zřejmě se budu muset vyhybat slunci ? děkuji za odpověd Jana

Neskutečná.cz22.06.2015 14:50:47

Dobrý den, ošetření můžete podstoupit i nyní a můžete očekávat jasně prokazatelné výsledky.

Adéla malá07.09.2015 14:31:59

Po 3 ošetřeních co zde doporucuji jsem se zbavila vsech pigmentaci. Vřele doporucuji

Jaroslava Pavlíková30.09.2015 12:23:50

Dobrý den, chtěla bych se zeptat kolik ošetření je nutných pokud bych chtěla odstranit pigmentové skvrny v rámci celého obličeje ,nejsou nijak vidět ale přeci ,nebo zda je lepší využít nějaké jiné Vámi nabízené ošetření laserem ? Prosím o přibližné info o ceně zákroku .Velice děkuji .Jarka

Neskutečná.cz30.09.2015 18:46:45

Dobrý den paní Pavlíková, na celý obličej potřebujete 4 poukazy na jedno ošetření. Doporučujeme celkem tři ošetření. celkem tedy budete potřebovat 12 těchto poukazů. Uvedená metoda nahrazuje několik konvenčních laserů, léčba je levnější a to s daleko lepším výsledným efektem.

Renata Řeřichová18.11.2015 21:55:20

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda na ošetření rukou stačí jeden voucherna jedno sezení, když uvádíte, že jedno ošetření je plocha 50cm2. Renata

Neskutečná.cz18.11.2015 22:00:03

Dobrý den paní Řeřichová, 1 poukaz = 1x ošetření plochy 50 cm2. Na oba hřbety rukou doporučujeme dva poukazy. Postup pro trvalé odstranění obvykle vyžaduje tři ošetření (opakovaní). Celkem tedy budete potřebovat 6 poukazů ke kompletní depigmentaci.

Míla Teherková24.11.2015 00:14:34

efektivni! fakt funguje! doporucuju!

Pro přidání příspěvku musíte být přihlášen. Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se!

Garance vrácení peněz do 14 dnů
Garance spokojenosti s nabídkou
Zákaznická podpora a osobní přístup
Snažíme se neustále zlepšovat a baví nás to
Rychlý dotaz