Detail nabídky

Absolutní HIT současnosti! Cvičení Kettlebell a systém TRX – 8 pravidelných hodin s profesionální trenérkou a komplexní tělesná diagnostika vašeho těla.

Chcete se sebou konečně něco udělat a začít cvičit? Nevíte jak začít? Zaměřujeme se především na ženy a lekce jsou vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé. Cvičíme s Kettlebell a na závěsném systému TRX.
Absolutní HIT současnosti! Cvičení Kettlebell a systém TRX – 8 pravidelných hodin s profesionální trenérkou a komplexní tělesná diagnostika vašeho těla. 590 Kč původně 1 450 Kč SLEVA-59 % Absolutní HIT současnosti! Cvičení Kettlebell a systém TRX – 8 pravidelných hodin s profesionální trenérkou a komplexní tělesná diagnostika vašeho těla.
39 zákazníků

O nabídce

 • Absolutní HIT současnosti
 • Cvičení Kettlebell a systém TRX
 • 8 pravidelných hodin s profesionální trenérkou
 • Neskutečná cena 590 Kč
 • Komplexní tělesná diagnostika
  vašeho těla v ceně poukazu
 • Vhodné především pro ženy
 • Formování postavy či zhubnutí
  např. po porodu

Podmínky

 • Platnost poukazů je do 30. 9. 2015
 • Počet poukazů na osobu není omezen
 • Rezervace na telefonu či emailu:
  776 408 949 - info.fit4fight@gmail.com
 • Zrušení termínu minimálně 12 hodin
  před domluveným termínem
 • 1 poukaz = 8 pravidelných hodin
  s trenérkou a diagnostika těla


Kde voucher uplatnit?


Fit4Fight

Web: www.Fit4fight-os.cz

Adresa provozovny: Vinohradská 165, 108 00 Praha

Rezervace na telefonu či emailu: 776 408 949 (pokud se nám nedovoláte z důvodů právě probíhajících lekcí, kdy jsou všichni instruktoři zaneprázdněni, zkuste to prosím později nebo nám napište email, na který Vám odpovíme co nejdříve), info.fit4fight@gmail.com

Naleznete nás v -2. podlaží vlevo od výtahu. Na recepci (vedle ČSOB) v přízemí domu se doptáte.

Nacházíme se pouze 1 minutu chůze od zastávky Krematorium Strašnice či Vozovna Strašnice (tram 5, 13 a 26).

Parkování je možné placené přímo v podzemních garážích v objektu nebo zdarma např. v ulici Počernická.


Chcete se sebou konečně něco udělat a začít cvičit? Nevíte jak začít? Objednejte si za skvělou zvýhodněnou cenu balíček lekcí s trenérkou Petrou Sixtovou včetně komplexní diagnostiky vašeho těla. Zaměřujeme se především na ženy a lekce jsou vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé. Cvičíme s Kettlebell a na závěsném systému TRX. Chcete zformovat či zpevnit postavu? Potřebujete se po porodu dostat do formy? Naše lekce jsou vhodné právě pro vás!

Nevíte co si pod závěsným systémem TRX nebo činkou Kettlebell představit?

TRX

Neboli Total body resistence exercise (cviky pro zatížené celého těla) je závěsný systém, který využívá vaši vlastní hmotnost jako hlavní faktor pro zátěž při cvičení.

Tento skvělý systém buduje svalovou sílu, flexibilitu, rovnováhu a aktivuje stabilizační svalstvo po celou dobu kdy cvičíte. Je určený pro cvičící všech fitness úrovní, tedy od začátečníků až po vrcholové sportovce. Cvičením s TRX si vybudujete silné jádro vašeho těla, které je základem všech efektivních a účinných pohybů.

Činka Ketlebell

Nahrazuje celou řadu činek, posilovacích nářadí, strojů, stejně jako aerobní trénink. Efektivita spočívá v jeho tvaru a specifických pohybech, které umožňuje. Dynamické cviky účinně působí na zádové svalstvo a právě tato partie (bedra) je centrem všech sportovců. Rozvíjí dynamickou sílu, buduje pružné a odolné tělo. Cvičení s KB je také velmi účinným aerobním tréninkem. silný spalovací účinek spočívá v energeticky náročných cvicích, které zrychlují metabolismus a tím nastává spalování přebytečného tuku. Takže pokud toužíte po zvýšení svalové vytrvalosti, chcete snížit procento tělesného tuku nebo vybudovat objem a sílu, jste na správném místě.

Komplexní tělesná analýza

Pokud vám záleží na vašem zdraví a rádi byste jej jakkoli podpořili, je nutné mít v první řadě dobrý přehled o svém těle a o tom, co se v něm odehrává. K tomu není vždy nutná návštěva lékaře. Tělesná analýza je metoda rychlá, jednoduchá, nebolí a může významným způsobem pomoci předcházet i budoucím vážným zdravotním problémům.

Proč je diagnostika důležitá a proč ji absolvovat?

Zjistíte, zda je poměr tuku, svalů, vody a dalších látek ve vašem těle správný. Zjistíte, zda vaše zdraví neohrožuje nebezpečný viscerální tuk.

Kolik je vám let a na kolik si myslíte, že se cítí vaše tělo?

 • analýza vám pomůže odhalit i váš metabolický věk, který určuje skutečné stáří organismu
 • zjistíte stupeň bazálního metabolizmu
 • zjistíte základní stav jednotlivých partií v těle pas, boky, stehna… a jejich optimální obvody
 • ověříte si, zda je vaše strava správně nastavená
 • pomůžeme vám odhalit, zda vám nehrozí zdravotní problémy
 • získáte ucelené informace o vnitřním stavu svého těla
 • zjistíte, zda je vaše aktuální hmotnost optimální

Cvičení je zaměřené hlavně pro ženy a je vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pokročilé. Pro maminky, co chtějí po porodu shodit přebytečná kila nebo pro ženy, slečny, které chtějí zpevnit nebo zformovat postavu. Jedná se o cvičení s vlastní váhou, se závěsným systémem TRX a činkou KETTLEBELL. Navštivte naše pravidelné hodiny, které probíhají 2× týdně každé pondělí a středu od 17:00–18:00 hodin a 18:00–19:00 hodin. Soukromé lekce se konají: Pátek: 15–16 hodin, 17–18 hodin a 18–19 hodin.


Komentáře

Jana Řeháková28.05.2015 09:46:06

Velmi přátelské fitko a příjemne prostredi. Chodim sem na posilovani problemtickych partií (bricho, stehna a zadek) už cca 3 mesice a kila jdou pekne dolu..

Mirka Douškova28.05.2015 10:00:12

Za jeden kupon tedy ziskam 8 lekci? A na miste uz nebudu nic doplacet?

Neskutečná.cz28.05.2015 10:12:30

Dobrý den, ano a na místě opravdu nebudete nic doplácet.

Dana Míková28.05.2015 10:31:30

Dobrý den, je cviceni vhodne i v 18 letech? Rada bych se zacala hybat :-)

Neskutečná.cz28.05.2015 10:41:04

Dobrý den, cvičení je zaměřené hlavně pro ženy a je vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pokročilé. Pro maminky, co chtějí po porodu shodit přebytečná kila nebo pro ženy, slečny, které chtějí zpevnit nebo zformovat postavu.

Simca Roubalová28.05.2015 17:23:11

Je to i pro zacatecniky?

Neskutečná.cz28.05.2015 17:27:15

Dobrý den, lekce jsou vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé.

Irena Kalinová17.06.2015 10:23:17

Moc příjemná trenerka a fajn lidi semka chodi. Celkem jsem se bala, protoze jsem nikdy takle nebyla, ale vse se mi libi.

Pro přidání příspěvku musíte být přihlášen. Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se!

Garance vrácení peněz do 14 dnů
Garance spokojenosti s nabídkou
Zákaznická podpora a osobní přístup
Snažíme se neustále zlepšovat a baví nás to
Rychlý dotaz