Detail nabídky

BOMBA JARA - permanentka na roční epilaci. Za tuto dobu se zbavíte na 100% všech nechtěných chloupků a tímto vám úspěšnou epilaci garantujeme.

Ošetření pomocí nejlepšího přístroje na trhu od zdravotnické společnosti BTL. Nabízíme vám dokonale hladkou pokožku, která je snem snad každé ženy (nabídka platí i pro muže). To je dnešní neskutečná nabídka, které snad ani nelze odolat.
BOMBA JARA - permanentka na roční epilaci. Za tuto dobu se zbavíte na 100% všech nechtěných chloupků a tímto vám úspěšnou epilaci garantujeme. 5 990 Kč původně 72 900 Kč SLEVA-92 % BOMBA JARA - permanentka na roční epilaci. Za tuto dobu se zbavíte na 100% všech nechtěných chloupků a tímto vám úspěšnou epilaci garantujeme.
34 zákazníků

O nabídce

 • BOMBA JARA
 • Permanentka na roční epilaci
 • Více informací v podmínkách
 • 1 poukaz = epilace celého těla nebo
  vámi vybraných partií po dobu 1 roku
 • Tímto vám garantujeme
  úspěšnou epilaci 
 • Poukaz v hodnotě 72 900 Kč
 • Neopakovatelná sleva 92%
 • Ošetření pomocí nejlepšího přístroje
  od zdravotnické společnosti BTL
 • Zbavte se již napořád nechtěných
  chloupků kdekoli na těle
 • Ošetření provádí odborně vyškolený
  certifikovaný personál
 • Metoda je bezbolestná, rychlá a zbaví
  Vás až 99% nechtěných chloupků
 • Vhodné pro ženy i muže

Podmínky

 • Platnost poukazů je do 30.4.2016
 • Počet poukazů na osobu není omezen
 • Rezervace na uvedeném telefonu
 • 1 poukaz = epilace celého těla nebo
  vámi vybraných partií po dobu 1 roku
 • Za tuto dobu se zbavíte na 100%
  všech nechtěných chloupků
 • Za 1 rok můžete podstoupit
  až 10 ošetření
 • To je 2x více ošetření než je
  potřeba k trvalé epilaci
 • Tímto vám úspěšnou epilaci
  garantujeme


Kde voucher uplatnit?


Studio Neo

Odpovědná vedoucí: Žakelína Kratochvílová

Telefon: 722 430 772, Web: www.studioneo.cz

Otevírací doba: Pondělí - Pátek: 10:00 - 20:00 hod. (dle objednání)

Adresa:

Studio Neo - Jacqueline
Hotel Fortuna City
Bečvářova 2081, Praha 10 -  Strašnice, 100 00

NOVĚ TAKÉ PO OBJEDNÁNÍ!

Sport Centrum Evropská
José Martího 31, Praha 6 - Veleslavín, 162 52


Bomba jara - permanentka na roční epilaci.

1 poukaz = epilace celého těla nebo vámi vybraných partií po dobu 1 roku. Za tuto dobu se zbavíte na 100% všech nechtěných chloupků. Za 1 rok můžete podstoupit až 10 ošetření, což je 2x více ošetření, než je potřeba k trvalé epilaci. 

Tímto vám úspěšnou epilaci garantujeme!

Permanentní epilace je moderní a účinná metoda, jak se navždy zbavit nežádoucích chloupků na těle a také na obličeji. Snad každá žena touží mít hladkou pokožku a permanentní epilace je tou nejlepší volbou, jak toho dosáhnout.

Trvalé odstranění chloupků je ideální metoda pro ženy, které nerady používají depilační vosk, epilaci nebo holení, pro ženy, které mají problém se zarůstáním chloupků, příliš mnoho ochlupení, nebo nežádoucí ochlupení, na místech jako je oblast nad horním rtem. Pro muže je tato metoda vítaným řešením, pokud mají příliš mnoho ochlupení v oblasti zad, paží nebo hýždí. Každá část těla může být touto metodou ošetřena.

Přístroj pracuje na principu světelného výboje. Vytváří při ošetření světelný paprsek o specifické vlnové délce, který se zachytává v pigmentu kůže, krevním barvivu či v cibulce chloupků dle vlnové délky paprsků, který terapeut navolí. Přístroj exceluje při depilaci, která je permanentní.

Permanentní epilace

Jakým způsobem jsou chloupky odstraněny?

Od kořínku chloupku, přes pigment obsažený v chloupku. Pulzy ovšem působí pouze na kořínek chloupku a okolní tkáň není vůbec zasažená, díky tomu se jedná o zcela bezbolestnou metodu! Tato nejmodernější ošetřující technika umožňuje díky unikátním technologickým parametrům a chladícímu mechanizmu efektivně a bezbolestně ošetřit všechny typy kůže a většinu typů chloupků. Individuálně je možno nastavit řadu parametrů pro ošetření každého jednotlivého fototypu pokožky, struktury chloupků i různých ošetřovaných tělesných partií.

Protože záření dosahuje teploty 70°C (díky nové generaci systémů a dokonalému chladícímu systému (až -4°C) se stává ošetření na tomto přístroji téměř bezbolestné), s každým zábleskem dojde ke zničení stovek vlasových kořínků.

Vlasové kořínky se neobnovují, dochází tedy k trvalému odstranění chloupků.

Každý chloupek má fázi růstovou a klidovou. Pouze chloupky v růstové fázi mohou být zničeny. Někdy se chloupky nachází v klidové fázi, proto je nutné opakované ošetření. Při dalším ošetření se chloupek bude nacházet ve fázi růstu a bude moci být odstraněn. Chloupek je tedy trvale odstraněn po sérii ošetření.

Všeobecně se doporučujeme pět ošetření (dle fototypu pokožky) k trvalé epilaci. A 1-2 ošetření "dočisťující". My vám ale dnes nabízíme až deset ošetření. Tím vám úspěšnou epilaci garantujeme!

Interval mezi sezeními je 4-6 týdnů, mezi sezeními se chloupky mohou pouze holit, v obličeji stříhat, ale netrhat. To je dnešní neskutečná nabídka, které snad ani nelze odolat! Nabízíme Vám dokonalé tělo, která je snem snad každé ženy.


Komentáře

Romana Syručková21.04.2015 09:07:01

Cena je konecna nebo se neco doplaci pri navstevach? Nemuzu uvedne cene ani uverit - bylo by to super. Děkuji za odpoved.

Neskutečná.cz21.04.2015 10:20:52

Dobrý den, uvedená cena je konečná. Věříme, že budete spokojena.

Romana Syručková21.04.2015 12:02:52

Děkuji za odpoved. Voucher jsem si koupila. Uz se moc tesim :-)

Hanka Dlouhá21.04.2015 12:06:46

Dobrý den, nabídku vítám, kamarádka totiž říkala, že se zbavila vsech chloupku až po 7 ošetřeních a jak tak ctu tak v ramci tohoto voucheru mohu absolvovat až 10 ošetření v pripade že by se chloupky objevily? Je to tak? Pak bych si asi voucher také koupila.

Neskutečná.cz21.04.2015 12:36:58

Dobrý den, ano, máte pravdu. Všeobecně se doporučujeme pět ošetření (dle fototypu pokožky) k trvalé epilaci. A 1-2 ošetření "dočisťující". My vám ale nabízíme až deset ošetření. Tím vám vlastně úspěšnou epilaci garantujeme.

Zuzka Knížková21.04.2015 13:12:10

Ocenuji predevsim pristup pani majitelky. Na epilaci jsem zde byla cca pred pul rokem. Me stacilo 6 návstev a zatim se mi žádny chloupek neobjevil. Epilace je zkratka o individualnim pristupu a spravnem nastaveni pristroje, coz zde delaji. V jinych salonech je to jen o penezich a vysledky zadne...

Radka Malá28.04.2015 11:28:57

Presne tak. Někdo jen toci prachy a nekdo dela svou praci spravne. Díky za TIP, poukaz asi objednam.

Pro přidání příspěvku musíte být přihlášen. Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se!

Garance vrácení peněz do 14 dnů
Garance spokojenosti s nabídkou
Zákaznická podpora a osobní přístup
Snažíme se neustále zlepšovat a baví nás to
Rychlý dotaz