Detail nabídky

Exkluzivně!! Hudební masáž tibetské misky forma terapie

Wellness & Zdraví Na počátku světa byl zvuk. Ten zvuk se šířil vesmírem a jako odpověď na jeho rezonanci se skrze velký třesk stvořil vesmír. Indiánské legendy říkají, že šlo o volání velké nebeské kočky (panter má v indiánských rituálech velkou úlohu), jiné národy mluví zas o porodním výkřiku Pramatky bohyně. Jedno je však jisté: rezonance je kmitočet, který má TVOŘIVOU SÍLU.
Exkluzivně!! Hudební masáž tibetské misky forma terapie 1 200 Kč původně 2 000 Kč SLEVA-40 %
49 zákazníků

O nabídce

 

 • Rezonance tibetskými mísami
 • Prastará a nově objevovaná metoda 
 • Osvěžuje
 • Léčí
 • Relaxuje tělo a mysl
 • Nová éra ucelování člověka
 • Spojování duše
 • Nepostradatelný nástroj obsahuje:
 • Terapie formou cinkání
 • Údery
 • Vytáčení zvuku a jeho vlnkování
 • Výsledný efekt je ihned po terapii 

Podmínky

 • POUKAZ PLATÍ DO 30. 11. 2017
 • Poukaz platí pro 1 osobu 
 • Harmonizace
 • Hudební masáž v délce 90 minut
 • Pohodlné oblečení s sebou
 • Harmonizace se provádí v leže 


Kde voucher uplatnit?

 • JANA REME Ing.
 • Josefská 15, dveře 622
 • Brno, 602 00
 • Email: JanaReme@email.cz
 • Web:www.regreseni.cz
 • Tel: 777 454 579

Na počátku světa byl ZVUK. Ten ZVUK se šířil vesmírem a jako odpověď na jeho rezonanci se skrze velký třesk stvořil vesmír. Indiánské legendy říkají, že šlo o volání velké nebeské kočky (panter má v indiánských rituálech velkou úlohu), jiné národy mluví zas o porodním výkřiku Pramatky bohyně. Jedno je však jisté: rezonance je kmitočet, který má TVOŘIVOU SÍLU. Toliko příběh.

Harmonizace_rezonance

Osobní realita : 

Mojí práce je, že zvukem působím na vaše kmitočty, které musí odpovídat na otázky o harmonii, které zvuky mnou vysílané podávají. Tibetská miska je přímo předurčena pro rezonanční rozhovor, jelikož na ni mohu vytvořit opravdu dlouhý nepřerušovaný tón. Otázka na jiný kmitočet (chcete-li naléhavost otázky pro sebeuvědomovací léčbu na kmitočtové úrovni), kterou si váš organismus musí zodpovědět, tak vybízí k nalézání cesty k vnitřní kmitočtové harmonii. Je to jako kdybyste si představili, že každá bytost je velkým orchestrem hrajícím operu. Nejde o to, aby se změnilo celé secvičované dílo, ale aby jsme ve změti hlasů našli disharmonická pole a vyladili je. Někteří jedinci se naopak s vyladěnými nástroji snaží hrát cizí hudbu, což v souladu s jejich Já zní taktéž nesourodově a tak přidávám věčný rytmus kruhové vibrace, který spojuje to co bylo rozpojeno.

 O rezonanci tibetskými mísami obecně :

Rezonance tibetskými mísami je celostní léčebná i harmonizační kůra. Stváříme v ní průchod rezonančního toku u ošetřovaného. Tento prastarý a přitom vlastně nově objevovaný, úžasný, osvěžující a léčebný, ale i relaxační a hlavně pro novou éru ucelování člověka - spojování duše, mysli a těla - nepostradatelný nástroj obsahuje práci ve formě cinkání, úderů, vytáčení zvuku a jeho vlnkování, s velkou škálou mís  a misek různých velikostí a ladění. Různé druhy paliček při hře na mísy vyvolávají odlišné efekty a nepostradatelně tak rozšiřují možnostní repertuál. Karpálky, malé činelky, zvonečky, triangly, andělské perutě, voxy a jiné méně známé nástroje doplňují potřebnou kmitočtovou šířku pro naše záměry - harmonizaci.

Technika je o to více očekávaným nástrojem dneška, jelikož i naprostý laik s ní může být veden a energeticky očišťován bez vlastního většího přičinění. Avšak v momentě zájmu není nic jednoduššího, než do hry vstoupit a nechat se jí pojmout pod vedením zkušeného lektora se tak do vlastního sebeléčení aktivně zapojit.

Rezonanci dělím na různě zaměřené druhy, kterými řeším jednotlivé lidské disharmonie. Ať zvolíte kteroukoliv z nabízených harmonizací vím, věřím a mám od klientů potvrzeno, že si odnesete v duši a těle velmi povznášející a zdravotně obnovující, sjednocující zážitek.

 

CD-Už zním .... v srdci tibetských mís ... a je to hezký


Komentáře

Klaudie Novohradská07.12.2016 11:02:58

Tak to je pecka já to viděla v Tibetu a v Indii a je to opravdu velmi ozdravující metoda. Já do toho určitě jdu a divím se , že to lidé neznají.

Michal Skála 07.12.2016 11:18:29

Já na tom byl taky před lezením v Himalájích je to tam známé na duševní klid a sílu. Netušil jsem, že to tady u nás umí někdo praktikovat je možné i dojet k nám do Plzně???Kolik to stojí??

Neskutečná.cz12.12.2016 11:43:25

Dobrý den pane Skála, samozřejmě paní Ing. Reme dojíždí i domu ke klientům po celé ČR a SR je to možné po domluvě s ní příplatek za dopravu si určuje mimo poukaz.

Vendula Hutková12.12.2016 11:41:51

Nečekala jsem tak skvělou proměnu a kdo tomu nevěří ať to vyzkouší je to něco tak zvláštně krásného neumím to popsat....Doporučuju

13.12.2016 10:59:14

Paní Reme je úžasná osoba ještě jsem nikoho taového nepotkala spíš takový andělský tip ai jsem nemusel amluvit řekla jen lehněte si a nemyslete na nic.Výsledek fobie nebudu říkat jaká je fuč ...nechápu. Mám sále teď dobrou náladu moc děkuju paní Reme

Pro přidání příspěvku musíte být přihlášen. Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se!

Aplikace kmenových buněk s růstovými faktory. Zastavte padání vlasů, nastartujte růst nových, ozdravte vlasy poškozené a v neposlední řadě nezapomeňte na prevenci.
1 190 Kč původně 5 500 Kč SLEVA-78 % 446 zákazníků zimní akce!Aplikace kmenových buněk s růstovými faktory. Zastavte padání vlasů, nastartujte růst nových, ozdravte vlasy poškozené a v neposlední řadě nezapomeňte na prevenci.
Výjimečná nabídka v prestižním studiu HealthCare!!! Vstupní kompletní vyšetření diagnostiky zdraví za pouhých 990,- Kč!!! Počet voucherů omezen! Platnost do konce listopadu 2017.
990 Kč původně 7 000 Kč SLEVA-86 % 88 zákazníků tuto nabídku doporučujeme!Výjimečná nabídka v prestižním studiu HealthCare!!! Vstupní kompletní vyšetření diagnostiky zdraví za pouhých 990,- Kč!!! Počet voucherů omezen! Platnost do konce listopadu 2017.
Výklad z tarotových karet na rok dopředu zaslaný e-mailem za pouhých 149 Kč!
149 Kč původně 500 Kč SLEVA-70 % 16 zákazníků výprodejové akce!Výklad z tarotových karet na rok dopředu zaslaný e-mailem za pouhých 149 Kč!
Velký výklad na vztahy a numerologický rozbor za fantastických 329 Kč!!!
329 Kč původně 1 100 Kč SLEVA-70 % 24 zákazníků výprodejové akce!Velký výklad na vztahy a numerologický rozbor za fantastických 329 Kč!!!
Výklad z tarotových karet na dvě otázky e-mailem za 105 Kč! Zeptejte se na cokoli! Přední česká profesionálka Vám poradí!
105 Kč původně 350 Kč SLEVA-70 % 37 zákazníků výprodejové akce!Výklad z tarotových karet na dvě otázky e-mailem za 105 Kč! Zeptejte se na cokoli! Přední česká profesionálka Vám poradí!
Nejlevnější mobilizační masáže páteře a kloubů pod vedením fyzioterapeutů, kteří Vás postaví na nohy.
299 Kč původně 1 090 Kč SLEVA-73 % 50 zákazníků výprodejové akce!Nejlevnější mobilizační masáže páteře a kloubů pod vedením fyzioterapeutů, kteří Vás postaví na nohy.
Akční nabídka dne 299 Kč!! Indická ájurvedská masáž hlavy, šíje a zad v délce 40 minut.
299 Kč původně 1 399 Kč SLEVA-79 % 33 zákazníků výprodejové akce!Akční nabídka dne 299 Kč!! Indická ájurvedská masáž hlavy, šíje a zad v délce 40 minut.
Exkluzivně! Třívrstvá terapeutická regrese pod vedením uznávané terapeutky REME.
5 000 Kč původně 10 000 Kč SLEVA-50 % 60 zákazníků výprodejové akce!Exkluzivně! Třívrstvá terapeutická regrese pod vedením uznávané terapeutky REME.
Zážitková masáž - Reflexní masáž chodidel a plošek nohou jen za 299 Kč. Luxusní masáže za neuvěřitelné zavádějící ceny exkluzivním salonu.
299 Kč původně 999 Kč SLEVA-70 % 38 zákazníků výprodejové akce!Zážitková masáž - Reflexní masáž chodidel a plošek nohou jen za 299 Kč. Luxusní masáže za neuvěřitelné zavádějící ceny exkluzivním salonu.
Pouze 399 Kč! Precizní rehabilitační masáž provedena profesionály ve Studio Francouzská v centru Prahy.
399 Kč původně 1 290 Kč SLEVA-69 % 38 zákazníků výprodejové akce!Pouze 399 Kč! Precizní rehabilitační masáž provedena profesionály ve Studio Francouzská v centru Prahy.
Zastavte padání vlasů, nastartujte růst nových nebo ozdravte vlasy poškozené. Výtažky z kmenových buněk - kompletní kúra 5 ošetření.
5 900 Kč původně 20 000 Kč SLEVA-70 % 261 zákazníků tuto nabídku doporučujeme!Zastavte padání vlasů, nastartujte růst nových nebo ozdravte vlasy poškozené. Výtažky z kmenových buněk - kompletní kúra 5 ošetření.
Co Vás čeká v roce 2017? Osobní hodinový výklad karet a numerologický rozbor od přední české profesionálky jen za 249 Kč. Každé setkání má svůj důvod.
249 Kč původně 950 Kč SLEVA-74 % 302 zákazníků výprodejové akce!Co Vás čeká v roce 2017? Osobní hodinový výklad karet a numerologický rozbor od přední české profesionálky jen za 249 Kč. Každé setkání má svůj důvod.
Neskutečných 249 Kč za luxusní kosmetické ošetření dle potřeb a typu pleti. Dopřejte si úžasnou relaxaci a regeneraci té nejvyšší kvality!
249 Kč původně 990 Kč SLEVA-75 % 130 zákazníků výprodejové akce!Neskutečných 249 Kč za luxusní kosmetické ošetření dle potřeb a typu pleti. Dopřejte si úžasnou relaxaci a regeneraci té nejvyšší kvality!
Máte pocit, že Vaše postava není úplně ideální? Chcete se dovědět více o svém těle? Kompletní odborná analýza Vašeho těla za šokující cenu 49 Kč!
49 Kč původně 250 Kč SLEVA-80 % 154 zákazníků výprodejové akce!Máte pocit, že Vaše postava není úplně ideální? Chcete se dovědět více o svém těle? Kompletní odborná analýza Vašeho těla za šokující cenu 49 Kč!
Výklad karet a numerologický rozbor e-mailem od přední české profesionálky jen za 149 Kč. Každé setkání má svůj důvod...
149 Kč původně 600 Kč SLEVA-75 % 2562 zákazníků výprodejové akce!Výklad karet a numerologický rozbor e-mailem od přední české profesionálky jen za 149 Kč. Každé setkání má svůj důvod...
Začněte se soustředit na to, co je důležité, na stravu. Získejte odbornou konzultaci a analýzu Vašeho těla za jedinečných 99 Kč.
99 Kč původně 500 Kč SLEVA-80 % 88 zákazníků výprodejové akce!Začněte se soustředit na to, co je důležité, na stravu. Získejte odbornou konzultaci a analýzu Vašeho těla za jedinečných 99 Kč.
Přidejte se k nám na Facebooku