Detail nabídky

Exkluzivně! Třívrstvá terapeutická regrese pod vedením uznávané terapeutky REME.

Koupit za 5 000 Kč
Wellness & Zdraví Regrese trojvrstvá má tři základní etapy, vrstvy průběhu zpracování : 1.POCHOPENÍ - pochopení příčiny, 2.OČISTA - odstranění nežádoucích programů , 3.TRANSFORMACE - zavedení žádoucích vizí .Každá bytost je originál a tak každý funguje trochu jinak, proto součástí prvního sezení je především najít váš způsob fungování ve vašem vnitřním světě. A v tom vám mohu jednoznačně pomoci.

Sleva byla aktivována!

Exkluzivně! Třívrstvá terapeutická regrese pod vedením uznávané terapeutky REME. 5 000 Kč původně 10 000 Kč SLEVA-50 %
60 zákazníků

O nabídce

 • Terapie sezení je vedena na 3 - 5 x
 • Témata jaká můžete procesy 
 • Změnit
 • Opravit
 • Nastavit uzdravení
 • Fyzické
 • Bolest akutní
 • Nemoc dlouhodobá se bude také delší dobu měnit k funčnímu stavu
 • Problémy komunikace s partnery
 • Rodiči
 • Dětmi
 • V práci
 • vzorce chování, kdy děláme to co sami dělat nechceme, konáme automaticky
 • POCHOPENÍ - pochopení příčiny
 • OČISTA - odstranění nežádoucích programů
 • TRANSFORMACE - zavedení žádoucích vizí

Podmínky

 • Poukaz má platnost do 30. 11. 2017
 • Poukaz platí na 3-5 sezení terapií
 • Poukaz platí pro 1 osobu
 • Sezení terapie v délce 10 hodin
 • Sezení je vhodné pro všechny věkové kategorií


Kde voucher uplatnit?

 • JANA REME Ing.
 • Josefská 15, dveře 622
 • Brno, 602 00
 • Email: JanaReme@email.cz
 • Web:www.regreseni.cz
 • Tel: 777 454 579

 

 Trojvrstvá regrese

Regrese trojvrstvá má tři základní etapy, vrstvy průběhu zpracování :

POCHOPENÍ - pochopení příčiny

OČISTA - odstranění nežádoucích programů

TRANSFORMACE - zavedení žádoucích vizí

 

V první fázi POCHOPENÍ nacházíme příčinu problému, tématu k řešení, bolesti, nemoci, fóbie, alergie aj. Postupujeme ze současnosti po emočně pocitových souvislostech, bolestech, neharmonických spojích zpět, jakoby proti toku času, až k místu, kde jsme si stvořili, tzv. postulát, větu, která nás řídí, příkaz či zákaz, který měl kdysi logickou oprávněnost, ale nyní nám škodí, brzdí, přikazuje či zakazuje něco, co již je překonáno, ale podvědomě stále řídí naše konání. Možná to znáte, když si říkáte proč jsem to vlastně udělal/-a, to jsem vlastně ani nechtěl/-a apod., tj. ono, to je to kde nás hlubší záznam, program v nás, vzorec řídí a když nevíme odkud se vzal a tak jej těžko jen vůlí překonáváme, protože síla pocitovo emoční bolesti jej umocňuje, proto jej potřebujeme nejprve najít, pochopit kde jsou kořeny řešené situace.

 

 

letadlo.jpg

 

Druhá fáze OČISTA slouží k pročištění nalezené příčiny a to v rovině pocitové, emoční a po ní pak teprve přichází pochopení, uchopování souvislostí příčiny a následku. Regresení probíhá tak, že opakovaně, trpělivě a vytrvale procházíme situací a tak z našeho podvědomí vytahujeme do vědomí, do mysli (na světlo Boží) to, co nám bylo roky ukryto v hlubině nás samotných, ale přesto skryto, to co nám škodilo a bylo vždy s námi, proto před tím nešlo utéci ani se schovat, proto vnímám, že jedinou cestou je to uvidět a vyčistit, očistit. Příměrem : dokud ve sklepě nerozsvítíme světlo, ani nevíme kolik nepotřebného se tam ještě skrývá a také zda nám to může být ještě nějak k užitku. Když skutečnost očistíme, často můžeme energii využít, i když pozměněným, inovovaným, tzv. upgratovaným způsobem. Takže bez dokonalé očisty budeme stále ... v nevím, ve strachu a se zátěží ...

 

plod-1-.jpg

 

Třetí fáze TRANSFORMACE pak slouží k upevnění uchopení a nalézání kroků, které umožní nalezené ukotvit do reality, do každodennosti, do oblastí, které žijeme každý den. A bez této fáze, vlastně ke skutečné změně ještě nedošlo, bylo by to jen v naší mysli, ale až rovina činů a konání nám samotným do razítko, potvrzení úspěsné změny nás samotných. V této fázi také upřesňujeme kroky prevence, aby nedocházelo k recivídě - návratu starých zvyků, automatizmů a již překonaného způsobu myšlení, tedy jednoduše, zapracováváme

 

lom-svetla_272x360.jpg

 

Pro mne je regresení technika, která umožňuje využít geniální schopnost mozku a podívat se za-zrak (a to je ten zázrak), za uvědomované, do našeho podvědomí, kde je uloženo o nás naprosto vše, veškeré vzpomínky do takových podrobností a detailů, že někdy je to až záhada, jak je to možné, ale je.

Od roku 1995 dělám regrese, tedy při konzultacích používám především techniku regresení, kterou kombinuji i s mnoha dalšími dle potřeby, kterou mě praxe naučila. Regrese je návrat do minulosti, ale je třeba si uvědomit, že naší minulostí je již i to co se stalo dnes ráno, včera, před týdnem, ano i před rokem, v dětství, v prenatálu a také dříve, kdy naše duše měla jiné tělo, a jak to tam bylo, to se můžete dozvědět, je to v nás jednoznačně ukryto a proto to můžeme prozkoumat, pochopit, ocenit, využít a žít o nalezené pochopení moudřeji a většinou i lehčeji.

 

Proč ?

 

Protože tam v minulosti včerejší i o několik století dříve si stváříme vzorce, programy, dle kterých pak žijeme, konáme, mluvíme, směřujeme svůj život. Né vždy však jsou to programy vyhovující naší současné situaci, mnohdy jsou pro přítomný okamžik nelogické a často také škodící, destrukční, ničící naše současné cíle, protože pochází ze situace, z doby, kdy opak byl žádoucí (např. v době chudoby žena s pěti dětmi řekne "Už nechci mít žádné dítě" a současná bezdětná šťastně vdaná žena i s partnerem touží bezmocně po dítěti, které však přes její rozhodnutí z minulosti nemůže, vnitřní příkaz "Už žádné dítě" překonat a současným smutkem "Nemám dítě" a strachem "Nemůžu mít dítě" situaci ještě více energeticky zatěžuje)

Co je třeba ještě zmínit, že u nefunkčího vzorce bývá také skryta vaše energie ve formě emocí, bolesti, smutku a ta se objevením tohoto místa také uvolní, vyčistí a zfunkční, tzn. že ji máte zase k dispozici pro vaši realizaci, aktivitu, život.

 


Komentáře

Ing. Františka Sedláková07.12.2016 10:55:52

Dobrý den, slyšela jsem o paní Ing. REME a zajímá mě zda je opravdu schopná jak říkala kamarádka vysvětlit tímto třívrstvým pochodem nebo terapií vnitřní neklid??

Neskutečná.cz07.12.2016 10:58:32

Dobrý den paní Ing. Sedláková, ano dle recenzí a i diskuzí na jejich stránkách se dozvíte jaké má skvělé výsledky co se týká léčení třívrstvou terapií. Hlubší otázky a témata týkající se Vaší osoby Vám zodpoví osobně paní Ing. REME.

Ing. Františka Sedláková07.12.2016 11:00:23

SAMOZŘEJMĚ DĚKUJI JÁ MÁM ZÁJEM O JEJÍ SLUŽBY A KUPUJI U VÁS POUKAZ JEN JSEM POTŘEBOVALA IMPULZ I Z VAŠÍ STRANY. DĚKUJI VÁM ZA REAKCI NA MÉ OTÁZKY S POZDRAVEM

Neskutečná.cz07.12.2016 11:01:25

DĚKUJEME A PŘEJEME PŘÍJEMNOU TERAPII. ZDRAVÍ VÁS TÝM NESKUTEČNÁ CZ.

MONIKA SEDLÁČKOVÁ08.12.2016 11:15:59

JAK DLOUHO TO TRVÁ??

Neskutečná.cz08.12.2016 11:17:05

Dobrý den, jedná se celkem o 10 hodin.Většinou terapie je na 3 - 5 sezení dle potřeby.

MONIKA SKÁLOVÁ08.12.2016 11:18:06

Tak to jo já se divila té ceně takže hodina za 500 to je super

Vitázková Lucie12.12.2016 11:52:21

Dotaz dojede paní Reme i k nám domu za příplatek?? Na jejich stránkách to nabízí tak jen dotaz , jinak jsem o ní slyšela a umí prý zázraky.

Neskutečná.cz12.12.2016 11:53:52

Dobrý den, jedná se o 10 hodin sezení od 3-5 terapií tudíž by musel k Vám jet několikrát. Vše záleží na domluvě po zakoupení poukazu s paní Reme.

Pro přidání příspěvku musíte být přihlášen. Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se!

Končí za
Koupit za 5 000 Kč
Aplikace kmenových buněk s růstovými faktory. Zastavte padání vlasů, nastartujte růst nových, ozdravte vlasy poškozené a v neposlední řadě nezapomeňte na prevenci.
1 190 Kč původně 5 500 Kč SLEVA-78 % 446 zákazníků zimní akce!Aplikace kmenových buněk s růstovými faktory. Zastavte padání vlasů, nastartujte růst nových, ozdravte vlasy poškozené a v neposlední řadě nezapomeňte na prevenci.
Výjimečná nabídka v prestižním studiu HealthCare!!! Vstupní kompletní vyšetření diagnostiky zdraví za pouhých 990,- Kč!!! Počet voucherů omezen! Platnost do konce listopadu 2017.
990 Kč původně 7 000 Kč SLEVA-86 % 88 zákazníků tuto nabídku doporučujeme!Výjimečná nabídka v prestižním studiu HealthCare!!! Vstupní kompletní vyšetření diagnostiky zdraví za pouhých 990,- Kč!!! Počet voucherů omezen! Platnost do konce listopadu 2017.
Výklad z tarotových karet na rok dopředu zaslaný e-mailem za pouhých 149 Kč!
149 Kč původně 500 Kč SLEVA-70 % 16 zákazníků výprodejové akce!Výklad z tarotových karet na rok dopředu zaslaný e-mailem za pouhých 149 Kč!
Velký výklad na vztahy a numerologický rozbor za fantastických 329 Kč!!!
329 Kč původně 1 100 Kč SLEVA-70 % 24 zákazníků výprodejové akce!Velký výklad na vztahy a numerologický rozbor za fantastických 329 Kč!!!
Výklad z tarotových karet na dvě otázky e-mailem za 105 Kč! Zeptejte se na cokoli! Přední česká profesionálka Vám poradí!
105 Kč původně 350 Kč SLEVA-70 % 37 zákazníků výprodejové akce!Výklad z tarotových karet na dvě otázky e-mailem za 105 Kč! Zeptejte se na cokoli! Přední česká profesionálka Vám poradí!
Nejlevnější mobilizační masáže páteře a kloubů pod vedením fyzioterapeutů, kteří Vás postaví na nohy.
299 Kč původně 1 090 Kč SLEVA-73 % 50 zákazníků výprodejové akce!Nejlevnější mobilizační masáže páteře a kloubů pod vedením fyzioterapeutů, kteří Vás postaví na nohy.
Akční nabídka dne 299 Kč!! Indická ájurvedská masáž hlavy, šíje a zad v délce 40 minut.
299 Kč původně 1 399 Kč SLEVA-79 % 33 zákazníků výprodejové akce!Akční nabídka dne 299 Kč!! Indická ájurvedská masáž hlavy, šíje a zad v délce 40 minut.
Zážitková masáž - Reflexní masáž chodidel a plošek nohou jen za 299 Kč. Luxusní masáže za neuvěřitelné zavádějící ceny exkluzivním salonu.
299 Kč původně 999 Kč SLEVA-70 % 38 zákazníků výprodejové akce!Zážitková masáž - Reflexní masáž chodidel a plošek nohou jen za 299 Kč. Luxusní masáže za neuvěřitelné zavádějící ceny exkluzivním salonu.
Pouze 399 Kč! Precizní rehabilitační masáž provedena profesionály ve Studio Francouzská v centru Prahy.
399 Kč původně 1 290 Kč SLEVA-69 % 38 zákazníků výprodejové akce!Pouze 399 Kč! Precizní rehabilitační masáž provedena profesionály ve Studio Francouzská v centru Prahy.
Zastavte padání vlasů, nastartujte růst nových nebo ozdravte vlasy poškozené. Výtažky z kmenových buněk - kompletní kúra 5 ošetření.
5 900 Kč původně 20 000 Kč SLEVA-70 % 261 zákazníků tuto nabídku doporučujeme!Zastavte padání vlasů, nastartujte růst nových nebo ozdravte vlasy poškozené. Výtažky z kmenových buněk - kompletní kúra 5 ošetření.
Co Vás čeká v roce 2017? Osobní hodinový výklad karet a numerologický rozbor od přední české profesionálky jen za 249 Kč. Každé setkání má svůj důvod.
249 Kč původně 950 Kč SLEVA-74 % 302 zákazníků výprodejové akce!Co Vás čeká v roce 2017? Osobní hodinový výklad karet a numerologický rozbor od přední české profesionálky jen za 249 Kč. Každé setkání má svůj důvod.
Neskutečných 249 Kč za luxusní kosmetické ošetření dle potřeb a typu pleti. Dopřejte si úžasnou relaxaci a regeneraci té nejvyšší kvality!
249 Kč původně 990 Kč SLEVA-75 % 130 zákazníků výprodejové akce!Neskutečných 249 Kč za luxusní kosmetické ošetření dle potřeb a typu pleti. Dopřejte si úžasnou relaxaci a regeneraci té nejvyšší kvality!
Máte pocit, že Vaše postava není úplně ideální? Chcete se dovědět více o svém těle? Kompletní odborná analýza Vašeho těla za šokující cenu 49 Kč!
49 Kč původně 250 Kč SLEVA-80 % 154 zákazníků výprodejové akce!Máte pocit, že Vaše postava není úplně ideální? Chcete se dovědět více o svém těle? Kompletní odborná analýza Vašeho těla za šokující cenu 49 Kč!
Výklad karet a numerologický rozbor e-mailem od přední české profesionálky jen za 149 Kč. Každé setkání má svůj důvod...
149 Kč původně 600 Kč SLEVA-75 % 2562 zákazníků výprodejové akce!Výklad karet a numerologický rozbor e-mailem od přední české profesionálky jen za 149 Kč. Každé setkání má svůj důvod...
Začněte se soustředit na to, co je důležité, na stravu. Získejte odbornou konzultaci a analýzu Vašeho těla za jedinečných 99 Kč.
99 Kč původně 500 Kč SLEVA-80 % 88 zákazníků výprodejové akce!Začněte se soustředit na to, co je důležité, na stravu. Získejte odbornou konzultaci a analýzu Vašeho těla za jedinečných 99 Kč.
Přidejte se k nám na Facebooku