Detail nabídky

Fantastických 249 Kč za inovativní liposukční ošetření! Kryolipolýza nasávacím přístrojem FatFreezer. Během jednoho ošetření se odbourá až 35% tuku.

Zhubněte rychle a efektivně . Dejte tuky k ledu a jednou provždy zhubněte díky převratné novince. Výsledky jsou srovnatelné s běžnou tumescentní liposukcí. Během jednoho ošetření se odbourá až 35% tuku.
Fantastických 249 Kč za inovativní liposukční ošetření! Kryolipolýza nasávacím přístrojem FatFreezer. Během jednoho ošetření se odbourá až 35% tuku. 249 Kč původně 2 500 Kč SLEVA-90 % Fantastických 249 Kč za inovativní liposukční ošetření! Kryolipolýza nasávacím přístrojem FatFreezer. Během jednoho ošetření se odbourá až 35% tuku.
158 zákazníků

O nabídce

 • Neskutečná cena 249 Kč
 • Ošetření celé 1 partie dle výběru
 • Kryolipolýza přístrojem FatFreezer
 • Hubnutí zmrazením tukových buněk
 • Kryolipolýza nové generace
 • Certifikovaný přístroj
 • Lékařsky ověřená metoda z USA
 • Při ošetření jsou zmrazeny tukové
  buňky, aniž by byla narušena okolní
  tkáň
 • Neinvazivní metoda srovnatelná 
  s klasickou liposukcí
 • Bezpečná a bez vedlejších účinků 
 • Délka ošetření 50 minut
  (dle poškození oblasti tukem)
 • Trvalý výsledek
 • Dochází k trvalému úbytku 25 - 45%
 • Vhodné pro ženy i muže

Podmínky

 • Platnost poukazů je do 31. 12. 2017
 • Počet poukazů na osobu není omezen
 • Objednávky na e-mailu: info@towell.cz
  nebo přes rezervační systém
 • 1 poukaz = ošetření 1 tělesné partie
  (dle výběru) v délce 50 minut


Kde voucher uplatnit?


The One Wellness Club

Adresa: Masarykovo nábřeží 12, Praha 2

Web: www.towell.cz

Výborná dostupnost z celé Prahy.

Objednávky na e-mailu: info@towell.cz nebo přes rezervační systém

Otevírací doba: Po - Ne: dle objednávek klienta


Nejefektivnější technologie v redukci podkožního tuku je konečně cenově dostupná.

Dejte tuky k ledu a jednou provždy zhubněte díky převratné novince!

Ošetřují se: bříško, boky, zadeček, vnitřní a vnější stehna, záda, kolena, lýtka a paže.

Kryolipolýza narozdíl od kavitace ničí tukové buňky jednou provždy. Při kavitaci dochází pouze k vyprázdnění tuku z tukových buněk a jejich následnému vyloučení tělními tekutinami. Při špatné životosprávě a nedostatečném pohybu dochází ke znovunabytí tuku (zpětného bobtnání tukových buněk), a tedy recidivě. Kryolipolýzou se tukové buňky ničí nevratně.

Kryolipolýza – neboli liposukce zmrazením, je neinvazivní zmrazení tukových buněk. Tukové buňky jsou narušeny, následně vyloučeny do mezibuněčného prostoru a pomocí lymfatického systému odcházejí z těla ven. Vše se děje bez poškození okolních buněk. Jakmile jsou buňky z těla vyplaveny, tuková vrstva se remodeluje a zmenšuje. Navíc nedochází k nerovnostem.

Při jedné aplikaci dochází k úbytku minimálně 35% tukových buněk v ošetřované oblasti u každého jedince. Finální výsledek je viditelný po jednom až dvou měsících, ale již po ošetření jsou vidět rozdíly v ošetřované oblasti. Jedná se o konzistentní a předvídatelnou redukci tuku. Funkčnost našeho unikátního přístroje FatFreezer je postavena na základě spuštění procesu přirozeného odumírání tukových buněk působením vysoce účinné zmrazovací technologie, při které se cíleně zmrazí tukové buňky skrz povrch pokožky, aniž by se poškodila.

Princip spočívá v tom, že vakuované místo je nejprve zahřáto na teplotu 42 °C, a poté je rychle ochlazeno až na požadovanou teplotu – tedy až -10 °C. Tento inovovaný postup vzešel z odborných výzkumů a zajišťuje maximální možný efekt výkonu!

Efekt výkonu přístrojem FatFreezer nové generace je skutečně srovnatelný s tumescentní liposukcí, jejíž cena na trhu se pohybuje na úrovni cca 20-25 tis. Kč!

Postup liposukce zmražením

První fáze:

V první fázi zákroku je tuková tkáň řízeně a cíleně ochlazována speciální mrazicí hlavicí s cryoelektroforézou. Tím je docíleno redukce maximálního množství tuku v dané oblasti. Ochlazení a krystalizace tukových buněk v této oblasti spouští tzv. apoptózu, tedy řízené úmrtí buňky. To znamená, že tukové buňky dostanou signál, který spouští jejich postupné odumření. Díky vzájemnému působení croyelektroforézy a cryolipolýzy se dostává 80-90 procent účinných látek do hlubší vrstvy kůže a zvyšuje se tak účinnost zákroku.

Druhá fáze:

Makrofágy, což jsou buňky přirozené imunity, pak tyto odumřelé tukové buňky odstraní jako každé jiné cizí těleso a nečistotu z těla ven. Tkáň, která obklopuje tukové buňky je přirozeně před tímto procesem chráněna, neboť na ochlazení fyziologicky neodpovídá. Proces apoptózy, tedy zániku tukových buněk, je pozvolný a tím také maximálně bezpečný. Hladina cholesterolu či trigleridů v krvi zůstává díky tomu nezměněna.

Třetí fáze:

Jakmile jsou tukové buňky odstraněny, tuková vrstva se přirozeně remodeluje a zmenšuje, protože zbylé tukové buňky mají přirozenou tendenci se shlukovat zpět tak, aby byly v těsné blízkosti, a vytlačují tak prázdná místa po chybějících odstraněných buňkách. Tuková vrstva se tak zmenšuje a vy hubnete. Tento proces má u všech jedinců konzistentní výsledek, tedy již po jediné aplikaci dochází k úbytku minimálně 35% tukových buněk.

Každá aplikace trvá minimálně 50 minut dle poškození dané partie tukem, závisí na síle tukové tkáně. Procedura není bolestivá, cítíte pouze tah v okolí zákroku díky mírnému vakuovému a cryoelektroforéznímu působení a také intenzivní pocit chladu v místě zákroku. Na kůži se po zákroku může objevit začervenání a necitlivost v aplikované zóně. Tyto příznaky mohou přetrvávat několik hodin po aplikaci.

Pro maximální výsledky je možné ošetření stejné partie opakovat po cca 50 dnech. Ošetření jiné partie je možné po 48 hodinách. V jeden den doporučujeme ošetření maximálně pěti tělesných partií.

 

Velkou výhodou pro všechny ženy a muže se slabší vůlí je, že není potřeba držet žádnou speciální dietu, pitný režim ani pohybovou aktivitu. Kromě toho nemá metoda téměř žádná zdravotní omezení a zároveň je i maximálně bezpečná, což potvrzují všechny klinické studie. Kryolipolýza je jediná bezbolestná liposukce schválená úřadem pro kontrolu a účinnost lékařských přístrojů, americkou FDA.

Nabídka se nebude za tuto cenu opakovat, proto neváhejte a nakupte si dostatek poukazů!


Komentáře

LENKÁ ŠMÍDOVÁ19.06.2017 09:35:20

SKVĚLÁ CENA, VELMI PĚKNÉ PROSTORY A PŘÍJEMNÁ PANÍ. VŠE MI VYSVĚTLILA A VÝSLEDKY SE DOSTAVILY HNED PO OŠETŘENÍ.

pavlina zavadilova29.06.2017 14:40:07

mela jsem problem s pomerancovou kuzi hlavne na stehnech a to cvicim a myslim ze i jim zdrave.. Vyzkousela jsem nejdrive partii stehna a po proceduře asi za 2 dny jsem si koupila jeste na partii bricho. Jsem moc spokojena.

GABRIELA HLAVÁČOVÁ05.07.2017 14:42:48

Skvělá dostupnost, hezké prostředí a po dvou procedurách jsem si všimla velké změny úbytku přes břicho a je mi vidět i pas, který jsem po porodu dvou dětí už neměla . Velmi dobrá cena !

helena červenková05.07.2017 14:47:21

po vyzkoušení u vás jsem byla velmi mile překvapena účinkem.Břicho mám o dost hladší a pevnější i ten úbytek byl po pár dnech hned znatelně vidět . Nejdříve jsem pochybovala ale bylo to i příjemné a jsem nyní moc spokojená s výsledkem.

KVĚTA STAŇKOVÁ11.07.2017 11:54:09

NA LIPOSUKCI ZMRAZENIM JSEM MOC NEVERILA ALE JSEM OPRAVDU PREKVAPENA JAK TO FUNGUJE..BYLA JSEM NA DVOU PARTIICH A VYSLEDKEM JSEM MILE PŘEKVAPENA.DOBRÁ DOSTUPNOST A VELMI DOBRÁ CENA.

erika janeckova11.07.2017 11:59:05

za tu cenu jsem taky takovy vysledek necekala :-))))

Tereze Medřická25.07.2017 12:00:37

Super cena i výsledek jsem nadšená .

Marta Adamovská25.07.2017 12:15:22

Chtěla jsem vyzkoušet po doporučení od kolegyně co to udělá s mým břichem .Byla jsem skeptická vůči těmto metodám ale nakonec mě překvapilo, že to opravdu funguje a je to hned znát.Cítím se daleko lépe.

Pro přidání příspěvku musíte být přihlášen. Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se!

Garance vrácení peněz do 14 dnů
Garance spokojenosti s nabídkou
Zákaznická podpora a osobní přístup
Snažíme se neustále zlepšovat a baví nás to
Rychlý dotaz