Detail nabídky

Fantastických 249 Kč za nadupaný balíček: Revoluční ThermoLipolýza (neinvazivní liposukce nové generace) 50 minut, hubnoucí zábal a účinná lymfodrenáž.

Hubnutí Tři procedury = trojitý efekt! Liposukce poslední generace je bezbolestná a velmi účinná procedura. Již po prvním ošetření je většinou měřená partie o 2 - 7 cm štíhlejší.
Fantastických 249 Kč za nadupaný balíček: Revoluční ThermoLipolýza (neinvazivní liposukce nové generace) 50 minut, hubnoucí zábal a účinná lymfodrenáž. 249 Kč původně 4 000 Kč SLEVA-94 %
53 zákazníků

O nabídce

 • Tři procedury = trojitý efekt!
 • Thermo lipolýza
 • Hubnoucí zábal
 • Přístrojová lymfodrenáž
 • Neopakovatelná cena 249 Kč
 • Původní cena 4000 Kč
 • Nejvyšší řada strojů určených
  pro lipolýzu třetí generace
 • Včetně ošetření nevzhledné celulitidy
 • Nejmodernější přístroj na trhu
 • Nové o 25% účinnější hlavice
 • Průměrný úbytek 2-7 cm
 • Nejúčinnější délka ošetření
 • Aromaterapeutický zábal
 • Zrychluje metabolismus a umožňuje
  tak 4x rychlejší spalování tuků
 • Celý průběh lipolýzy je naprosto
  bezpečný a bezbolestný
 • Zkušený a milý personál
 • Příjemné prostředí

Podmínky

 • Platnost poukazu do 31.5.2016
 • Počet poukazů na osobu není omezen
 • Rezervace na uvedeném telefonu
 • 1 poukaz:
  - neinvazivní liposukce 50 minut
  - hubnoucí zábal
  - 20 minut lymfodrenáže


Kde voucher uplatnit?


MERELIN

Adresa: Slovenská 1694/23, Praha 2 - Vinohrady

Telefon: 775 531 595

Web: www.beautysmart.cz

Výborná dostupnost z celé Prahy, možnost parkování

Otevírací doba: Po - Pá: 10:00 - 19:00 hodin

Víkendy a ranní nebo pozdní hodiny jsou možné po telefonické objednávce


Jen 249 Kč za nadupaný balíček - buďte štíhlejší až o 7 cm.

Estetické studio Beauty Smart patří mezi nejlepší ve svém oboru. V našem studiu se o Vás postará pouze odborný personál, který je velmi dobře proškolený k práci se všemi přístroji.

Pokud si chcete vylepšit svoji postavu a na pravidelné cvičení nemáte dostatek času, tak navštivte naše studio a náš sympatický personál se o Vás postará.

Vyzkoušejte bezbolestné metody, které umožňují rychlé a efektivní modelování problematických partií. Výsledný efekt na Vaší siluetě je měřitelný i po jednom ošetření!

Od nás budete odcházet odpočatí, plní energie a především štíhlejší!

Liposukce poslední generace – ultrazvuková lipolýza je bezbolestná a velmi účinná, již po prvním ošetření je většinou měřená partie o 2 - 7 cm štíhlejší. Profesionální ultrazvukové přístroje, které používáme, pracují na principu ultrazvuku a splňují všechny mezinárodní certifikace a patří k nejúčinnějším a nejbezpečnějším na trhu.

Ultrazvuková lipolýza je šetrná, ale zároveň účinná metoda. Ultrazvuk je v medicíně využíván od roku 1940, od 80. let minulého století také při klasické chirurgické liposukci. V posledních letech jsou využívány právě efekty ultrazvuku k samotné neinvazivní liposukci, také označované jako liposukce 3. generace.

Ošetřují se: břicho a boky, stehna, (vnitřní, vnější, přední i zadní strana), hýždě, nohy (kolena, kotníky, lýtka), paže.

Proč právě neinvazivní liposukci?

Bezbolestná liposukce nové generace je nejnovějším a zatím nejúčinnějším ošetřením. Celý zákrok je bezbolestný a tudíž se nemusíte vůbec ničeho bát. Ultrazvukové vlny rozbíjí podkožní tuk a ten je po nějakém čase vyplaven díky metabolickému cyklu z těla ven. Zbavíte se tak nejen celulitidy, ale také především podkožního tuku.

Pro co největší podporu metabolického systému se dnes používá lymfodrenáž, která nám pomůže rozbitý tuk dostat z těla mnohem rychleji - již v ceně poukazu!

Hubnoucí zábal

Je zeštihlující skořicový zábal zaměřený na lokální spalování tuků, odstranění celulitidy, zpevnění kůže a odplavení toxických látek z podkoží. Je založen na vlivu tepla a chladu. Aromaterapeutický zábal lokálně zrychluje krevní oběh a zvyšuje prokrvení kožních a podkožních oblastí. Tak tělo dostává signál k vyrovnání teplot a zvyšuje metabolickou aktivitu v ošetřovaných oblastech. Což umožňuje 4x účinněji spalovat přebytečné výživné látky a tuk v problémových partiích. Pokožka zůstává viditelně vyhlazená, dochází ke značnému úbytku tuků a organismus se celkově pročišťuje. Celkový tělesný metabolismus se urychlí až na deset dní (nedochází k zpětnému ukládání tukových zásob).

Indikace:

 • Ochablá pokožka
 • Celulitida
 • Lokálně nahromaděný tuk
 • Zlepšení elasticity pokožky
 • Zkvalitnění struktury pokožky

Určený pro:

 • cílené tvarování postavy
 • odstranění celulitidy
 • vypnutí pokožk
 • zlepšení elasticity pokožky

Z klinických testů: redukce obvodu stehen až o 7 cm, pasu až o 9 cm, vyhlazení vrásek a kontur obličeje, vypnutí pokožky, odstranění tzv. dvojité brady a zlepšení textury a vypínání pokožky na zadní straně rukou.

Jak postupovat před neinvazivní bezbolestnou liposukcí?

Je doporučována nízkokalorická dieta s omezeným příjmem tuků a soli. Je důležité dodržovat pravidelný pitný režim (3-4 litry tekutin denně) a to již cca 2 dny před ošetřením. Jedná se o důležitou podmínku, aby mohlo docházet k odplavování rozbitých tukových buněk močí. Skvělé a trvalé výsledky se dostaví již po 1-3 procedurách, při dodržování předchozích doporučení.

Na Vaši návštěvu se těšíme a uděláme naprosté maximum pro Váší spokojenost.


Komentáře

Olina Švengerová22.11.2015 11:16:10

Dobrý den, velice mě zaujala tato nabídka! Chtěla bych se zeptat, které části těla je možné ošetřit?

Neskutečná.cz22.11.2015 11:23:14

Dobrý den paní Olino, efektivně lze ošetřit břicho a boky, stehna (vnitřní, vnější, přední i zadní stranu), hýždě, nohy (kolena, kotníky a lýtka) a paže.

T. Marková22.11.2015 11:34:30

Jeden z mala salonu kde maji kvalitni stroje co funguji.

Renata Knížáková22.11.2015 11:44:12

Mají většinu strojů od BTL, takže kvalita rozhodně. V dnešní době si už vybírám.

Romana Syručková22.11.2015 11:50:44

Dobrý den, jaká jsou doporučená omezení nebo doporučení před a po ošetření pro výraznější výsledný efekt?

Neskutečná.cz22.11.2015 12:02:56

Dobrý den paní Romano, je doporučována nízkokalorická dieta s omezeným příjmem tuků a soli. Je důležité dodržovat pravidelný pitný režim (3-4 litry tekutin denně) a to již cca 2 dny před ošetřením a 3 dny po ošetření.

Markéta Pilníková26.12.2015 17:19:37

dobry den na kolik partii je jeden poukaz?

Neskutečná.cz27.12.2015 20:41:50

Dobrý den paní Pilníková, v rámci jednoho voucheru je možné ošetřit více partií.

Pro přidání příspěvku musíte být přihlášen. Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se!

Jaká liposukce je ta nejlepší? Injekční lipolýza - krásné křivky bez operace! Velmi účinná a bezpečná redukce tuků díky štěpení tukových buněk.
390 Kč původně 1 590 Kč SLEVA-75 % 4702 zákazníků Jaká liposukce je ta nejlepší? Injekční lipolýza - krásné křivky bez operace! Velmi účinná a bezpečná redukce tuků díky štěpení tukových buněk.
Ošetření CELÉHO TĚLA Liposonix u atestovaného lékaře. Cílené, velmi účinné a bezpečné odstranění tuků. Výsledkem jediného ošetření je trvalý úbytek až 2 konfekční velikosti.
999 Kč původně 5 000 Kč SLEVA-80 % 66 zákazníků výprodejové akce!Ošetření CELÉHO TĚLA Liposonix u atestovaného lékaře. Cílené, velmi účinné a bezpečné odstranění tuků. Výsledkem jediného ošetření je trvalý úbytek až 2 konfekční velikosti.
Konečně v ČR: Prémiové lékařské ošetření Liposonix. Cílené, velmi účinné a bezpečné odstranění tuků bez chirurgického zákroku. Výsledkem jediného ošetření je trvalý úbytek až 2 konfekční velikosti.
690 Kč původně 2 490 Kč SLEVA-72 % 2657 zákazníků Konečně v ČR: Prémiové lékařské ošetření Liposonix. Cílené, velmi účinné a bezpečné odstranění tuků bez chirurgického zákroku. Výsledkem jediného ošetření je trvalý úbytek až 2 konfekční velikosti.
Doporučujeme: Krásný obličej bez operace. Injekční lipolýza malého estetického nedostatku - malý podbradek. Ošetření provádí lékař.
1 490 Kč původně 4 500 Kč SLEVA-67 % 190 zákazníků zimní akce!Doporučujeme: Krásný obličej bez operace. Injekční lipolýza malého estetického nedostatku - malý podbradek. Ošetření provádí lékař.
Zbavte se dvojité brady: Krásný obličej bez operace. Injekční lipolýza středního estetického nedostatku - střední podbradek. Ošetření provádí lékař.
2 490 Kč původně 8 000 Kč SLEVA-69 % 177 zákazníků tuto nabídku doporučujeme!Zbavte se dvojité brady: Krásný obličej bez operace. Injekční lipolýza středního estetického nedostatku - střední podbradek. Ošetření provádí lékař.
Redukce dvojité i trojité brady: Krásný obličej bez operace. Injekční lipolýza velkého estetického nedostatku - velký podbradek. Ošetření provádí lékař.
3 490 Kč původně 11 000 Kč SLEVA-68 % 123 zákazníků tuto nabídku doporučujeme!Redukce dvojité i trojité brady: Krásný obličej bez operace. Injekční lipolýza velkého estetického nedostatku - velký podbradek. Ošetření provádí lékař.
Špičkové ošetření Liposonix. Cílené, velmi účinné a bezpečné odstranění tuků bez chirurgického zákroku. Výsledkem jediného ošetření je trvalý úbytek až 2 konfekční velikosti.
690 Kč původně 2 390 Kč SLEVA-71 % 138 zákazníků výprodejové akce!Špičkové ošetření Liposonix. Cílené, velmi účinné a bezpečné odstranění tuků bez chirurgického zákroku. Výsledkem jediného ošetření je trvalý úbytek až 2 konfekční velikosti.
LipoSystem Premium. Nejúčinnější neinvazivní liposukce! Ošetření, které opravdu funguje - revoluční prémiová liposukce Blue laser Energy wave od vývojářů z Kanady jen za 490 Kč.
490 Kč původně 5 500 Kč SLEVA-91 % 181 zákazníků výprodejové akce!LipoSystem Premium. Nejúčinnější neinvazivní liposukce! Ošetření, které opravdu funguje - revoluční prémiová liposukce Blue laser Energy wave od vývojářů z Kanady jen za 490 Kč.
Vyzkoušejte prémiový zákrok Thermage CPT stehen nebo hýždí. Výsledky po jednom zákroku jsou srovnatelné s plastickou operací. Zpevněte kůži a získejte krásné tělo bezbolestně.
7 990 Kč původně 54 900 Kč SLEVA-85 % 373 zákazníků Vyzkoušejte prémiový zákrok Thermage CPT stehen nebo hýždí. Výsledky po jednom zákroku jsou srovnatelné s plastickou operací. Zpevněte kůži a získejte krásné tělo bezbolestně.
Vyzkoušejte exkluzivní Thermage CPT břicha, boků nebo paží. Výsledky po jednom zákroku jsou srovnatelné s plastickou operací. Zpevněte kůži a získejte krásné tělo bezbolestně.
7 900 Kč původně 49 000 Kč SLEVA-84 % 235 zákazníků Vyzkoušejte exkluzivní Thermage CPT břicha, boků nebo paží. Výsledky po jednom zákroku jsou srovnatelné s plastickou operací. Zpevněte kůži a získejte krásné tělo bezbolestně.
Přidejte se k nám na Facebooku