Detail nabídky

Individuální nabídka, která nemá v ČR obdoby. Permanentní epilace každému na míru: trvalé odstranění chloupků z celého těla s neuvěřitelnou slevou 94%.

Estetika & Krása Ošetření pomocí nejlepšího přístroje na trhu od zdravotnické společnosti BTL. Nabízíme vám dokonale hladkou pokožku, která je snem snad každé ženy (nabídka platí i pro muže). To je dnešní báječná nabídka, které snad ani nelze odolat.
Individuální nabídka, která nemá v ČR obdoby. Permanentní epilace každému na míru: trvalé odstranění chloupků z celého těla s neuvěřitelnou slevou 94%. 790 Kč původně 13 900 Kč SLEVA-94 %
76 zákazníků

O nabídce

 • Permanentní epilace na míru
 • 1 poukaz = 1x trvalá epilace celého
  těla nebo vámi vybraných partií
 • Doporučujeme 4-5 ošetření (poukazů)
  dle fototypu pokožky
 • Tmavší pokožka = 4 ošetření (poukazů)
 • Světlá pokožka = 5 ošetření (poukazů)
 • Poukaz v hodnotě 13 900 Kč
 • Neopakovatelná sleva 94%
 • Ošetření pomocí nejlepšího přístroje
  od zdravotnické společnosti BTL
 • Zbavte se již napořád nechtěných
  chloupků kdekoli na těle
 • Ošetření provádí odborně vyškolený
  certifikovaný personál
 • Metoda je bezbolestná, rychlá a zbaví
  Vás až 99% nechtěných chloupků
 • Vhodné pro ženy i muže

Podmínky

 • Platnost poukazů je do 30.4.2016
 • Počet poukazů na osobu není omezen
 • Rezervace na uvedeném telefonu
 • 1 poukaz = 1x trvalá epilace celého
  těla nebo vámi vybraných partií
 • Doporučujeme 4-5 ošetření (poukazů)
  dle fototypu pokožky
 • Tmavší pokožka = 4 ošetření (poukazů)
 • Světlá pokožka = 5 ošetření (poukazů)


Kde voucher uplatnit?


Studio Neo

Odpovědná vedoucí: Žakelína Kratochvílová

Telefon: 722 430 772, Web: www.studioneo.cz

Otevírací doba: Pondělí - Pátek: 10:00 - 20:00 hod. (dle objednání)

Adresa:

Studio Neo - Jacqueline
Hotel Fortuna City
Bečvářova 2081, Praha 10 -  Strašnice, 100 00

NOVĚ TAKÉ PO OBJEDNÁNÍ!

Sport Centrum Evropská
José Martího 31, Praha 6 - Veleslavín, 162 52


Individuální nabídka, která nemá v ČR obdoby. 

Permanentní epilace každému na míru: trvalé odstranění chloupků z celého těla s neuvěřitelnou slevou 94%.

Permanentní epilace je moderní a účinná metoda, jak se navždy zbavit nežádoucích chloupků na těle a také na obličeji. Snad každá žena touží mít hladkou pokožku a permanentní epilace je tou nejlepší volbou, jak toho dosáhnout.

Trvalé odstranění chloupků je ideální metoda pro ženy, které nerady používají depilační vosk, epilaci nebo holení, pro ženy, které mají problém se zarůstáním chloupků, příliš mnoho ochlupení, nebo nežádoucí ochlupení, na místech jako je oblast nad horním rtem. Pro muže je tato metoda vítaným řešením, pokud mají příliš mnoho ochlupení v oblasti zad, paží nebo hýždí. Každá část těla může být touto metodou ošetřena.

Přístroj pracuje na principu světelného výboje. Vytváří při ošetření světelný paprsek o specifické vlnové délce, který se zachytává v pigmentu kůže, krevním barvivu či v cibulce chloupků dle vlnové délky paprsků, který terapeut navolí. Přístroj exceluje při depilaci, která je permanentní.

Permanentní epilace

Jakým způsobem jsou chloupky odstraněny?

Od kořínku chloupku, přes pigment obsažený v chloupku. Pulzy ovšem působí pouze na kořínek chloupku a okolní tkáň není vůbec zasažená, díky tomu se jedná o zcela bezbolestnou metodu! Tato nejmodernější ošetřující technika umožňuje díky unikátním technologickým parametrům a chladícímu mechanizmu efektivně a bezbolestně ošetřit všechny typy kůže a většinu typů chloupků. Individuálně je možno nastavit řadu parametrů pro ošetření každého jednotlivého fototypu pokožky, struktury chloupků i různých ošetřovaných tělesných partií.

Protože záření dosahuje teploty 70°C (díky nové generaci systémů a dokonalému chladícímu systému (až -4°C) se stává ošetření na tomto přístroji téměř bezbolestné), s každým zábleskem dojde ke zničení stovek vlasových kořínků.

Vlasové kořínky se neobnovují, dochází tedy k trvalému odstranění chloupků.

Každý chloupek má fázi růstovou a klidovou. Pouze chloupky v růstové fázi mohou být zničeny. Někdy se chloupky nachází v klidové fázi, proto je nutné opakované ošetření. Při dalším ošetření se chloupek bude nacházet ve fázi růstu a bude moci být odstraněn. Chloupek je tedy trvale odstraněn po sérii ošetření.

Doporučujeme 4-5 ošetření (4-5 poukazů) dle fototypu pokožky. 

Interval mezi sezeními je 4-6 týdnů, mezi sezeními se chloupky mohou pouze holit, v obličeji stříhat, ale netrhat. To je dnešní neskutečná nabídka, které snad ani nelze odolat! Nabízíme Vám dokonalé tělo, která je snem snad každé ženy.


Komentáře

Monika Bártová21.04.2015 08:06:03

Konečně nabídka, která je jasně daná :-) Objednala jsem 5 poukazů :-)

Edita Trnčíková21.04.2015 08:28:57

Mohu přijít na trvalou depilaci už v 18 letech? Žiletky jsou holt drahé a vosk bolí...

Neskutečná.cz21.04.2015 09:04:32

Dobrý den, uvedené ošetření je možné absolvovat již od 18 let věku.

H. Marková21.04.2015 10:59:08

Mám světlé chloupky, je to problém? Moc rada bych si poukazky koupila.

Neskutečná.cz21.04.2015 11:36:46

Dobrý den, nová generace epilačního systému si poradí i se světlými chloupky.

Iveta Černíková21.04.2015 12:16:12

Vzhledem k te garanci jdu asi do teto nabidky: http://www.neskutecna.cz/bomba-jara-permanentka-na-rocni-epilaci-za-tuto-dobu-se-zbavite-na-100-vsech-nechtenych-chloupku-a-timto-vam-uspesnou-epilaci-garantujeme-d596.html

Pro přidání příspěvku musíte být přihlášen. Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se!

HIT ROKU 2018 - vyzkoušejte světově uznávané ošetření Thermage v pohodlí domova. Pouze 499 Kč za kupón na 80 % slevu na prémiový přístroj Thermage New Age pro domácí použití.
499 Kč původně 2 500 Kč SLEVA-80 % 869 zákazníků tuto nabídku doporučujeme!HIT ROKU 2018 - vyzkoušejte světově uznávané ošetření Thermage v pohodlí domova. Pouze 499 Kč za kupón na 80 % slevu na prémiový přístroj Thermage New Age pro domácí použití.
Prémiové omlazení rukou Thermage CPT se slevou 83%! Novým trendem moderních žen se stává omlazení rukou. Nejen obličej, ale i ruce dokáží prozradit váš věk.
4 900 Kč původně 29 000 Kč SLEVA-83 % 274 zákazníků tuto nabídku doporučujeme!Prémiové omlazení rukou Thermage CPT se slevou 83%! Novým trendem moderních žen se stává omlazení rukou. Nejen obličej, ale i ruce dokáží prozradit váš věk.
3D Skin Rejuvenation - odstranění jizev nebo strií. Nejmodernější technologie současnosti za nejdostupnější možnou dostupnou cenu.
289 Kč původně 3 190 Kč SLEVA-91 % 35 zákazníků výprodejové akce!3D Skin Rejuvenation - odstranění jizev nebo strií. Nejmodernější technologie současnosti za nejdostupnější možnou dostupnou cenu.
Přidejte se k nám na Facebooku