Detail nabídky

Komplexní biorezonanční vyšetření u lékaře špičkovým medicinským přístrojem - nejvyspělejší diagnostika zdraví včetně 3D skenování. Odhalí nádory, parazity, viry, bakterie i patogeny.

Wellness & Zdraví Základem pevného zdraví je včasná a přesná diagnóza. Mnoho lidí začíná řešit svůj zdravotní stav až na základě různých příznaků. Mnohdy zcela opomíjejí rodinnou anamnézu. Na boj s nemocí pak už často bývá pozdě. Neopakujte stejnou chybu. Buďte před zdravotními obtížemi vždy o krok napřed.
Komplexní biorezonanční vyšetření u lékaře špičkovým medicinským přístrojem - nejvyspělejší diagnostika zdraví včetně 3D skenování. Odhalí nádory, parazity, viry, bakterie i patogeny. 1 499 Kč původně 5 500 Kč SLEVA-73 %
988 zákazníků

O nabídce

 • Pomáháme lidem být zdraví!
 • Komplexní biorezonanční vyšetření
 • Nejvyspělejší diagnostika zdraví
  včetně 3D skenování
 • Fantastická cena 1499 Kč
 • Hodnota vyšetření 5500 Kč
 • Základem pevného zdraví je včasná
  a přesná diagnóza
 • Buďte před zdravotními obtížemi
  vždy o krok napřed
 • Nebo snad máte zdravotní problémy
  a pocit, že Váš lékař neví kudy kam?
 • Udělejte si celkový obrázek 
  o svém zdraví
 • Špičkový medicinský přístroj
  Metatron Clinical
 • Tuto výjimečnou metodu nabízí 
  pouze několik prestižních klinik
  v Evropě
 • Vyšetření včetně stanovení diagnózy
  provádí 
  lékaři s několikaletou praxí
 • Odhalí nádory, parazity, bakterie,
  viry, plísně, toxiny i patogeny
 • Získejte plnohodnotné výsledky bez
  nepříjemných krevních odběrů a
  bolestivých vyšetření orgánů
 • Tato metodika dává možnost získat
  nejkomplexnější informace o zdraví
  a o počátečních příznacích nemocí

Podmínky

 • Platnost poukazů je do 28. 2. 2015
 • Počet poukazů na osobu není omezen
 • Rezervace na telefonu: 608 041 707
 • Určeno pro ženy a muže již od 15 let věku
 • 1 poukaz = diagnostické vyšetření
  s následnou konzultací zjištěných výsledků
 • Vyšetřit nelze osoby:
  - s kardiostimulátorem
  - inzulínovou pumpou
 • Vyšetření nedoporučujeme těhotným
  ženám a ženám v době menstruace


Kde voucher uplatnit?


Platan clinique - centrum diagnostiky a estetické péče

Adresa: Lidická 16, Praha 5, 150 00

Objednávky výhradně telefonicky, Po - Pa: 10.00 - 17.00 hod., Telefon: 608 041 707

Výborná dopravní dostupnost (v blízkosti metra Anděl), bezproblémové parkování

Web: www.platanclinique.cz , Otevírací doba: Po - So: 8.00 - 20.00 hod.


Prevence je základ! Komplexní biorezonanční vyšetření u lékaře.

Nejvyspělejší diagnostika zdraví včetně 3D skenování. Odhalí nádory, parazity, viry, bakterie i patogeny.

Udělejte si celkový obrázek o svém zdraví, aniž byste museli obíhat nespočet odborných ambulancí a laboratoří. Netravte mládí v čekárnách. Nečekejte dlouhé týdny na výsledky nebo na to, až vás pošlou jinam. Zjistěte vše na jednom místě, pohodlně, bezbolestně a za pouhých 60 minut. 

Získejte plnohodnotné výsledky bez nepříjemných krevních odběrů a mnohdy bolestivých vyšetření vnitřních orgánů.

Představujeme Vám medicínské diagnostické přístroje poslední generace.

Jedná se o nejlepší lékařské přístroje svého druhu s certifikací pro medicínské využití v EU i ČR. Tuto výjimečnou metodu nabízí pouze několik prestižních klinik v Evropě! Diagnostika může být provedena jedním z těchto tří špičkových přístrojů: Metatron Clinical, Sensitiv Imago 530 nebo absolutní novinkou Titanium Quantum.

Medicínský přístroj slouží k neinvazivnímu komplexnímu biorezonančnímu vyšetření. Využívá ke své práci úplně novou, tzv. biorezonanční nelineární technologii, která je založena na tom, že každý proces, který v organismu člověka probíhá, každé onemocnění, každý předchůdce onemocnění, má svoje charakteristické energetické spektrum, které je důležité pro jeho existenci.

Při zkoumání tohoto fenoménu se zjistilo, že stejné procesy mají u různých lidí shodná elektromagnetická spektra, tudíž stačí změřit rozsah elektromagnetického spektra libovolného onemocnění u jednoho člověka, a můžeme s jistotou říci, že tento rozsah patří danému onemocnění. V databázi přístroje jsou uloženy vzorky elektromagnetických spekter všech známých správných a taktéž patologických procesů (samozřejmě s přihlédnutím ke stáří), které mohou probíhat ve zdravém a nemocném organismu.

Jak to vlastně probíhá

Během snímání informace z organismu se porovnávají získané hodnoty s těmi, které jsou v databázi. Při nalezení shody kmitočtů dochází k jevu biorezonance – zvětšení amplitudy a frekvence kmitočtu, tento moment přístroj zaregistruje a graficky na něj upozorní.

Základní diagnostická funkce je unikátní tím, že dovoluje v krátkém čase prověřit celkový zdravotní stav, lokalizovat zánětlivá ložiska v jednotlivých orgánech těla, vyhodnotit charakter zánětu, objevit toxiny či alergeny, parazity, plísně a posoudit stadium poškození buněčné soustavy jednotlivých orgánů.

Součástí je i funkce předpovědi vývoje onemocnění, tzn. jak se bude současný stav vyvíjet za 1 rok až 5 let, v případě jeho neléčení.

Dále je také možnost předpovědět možné onemocnění ještě před jeho vznikem na základě rizikového stádia – pacient si na nic nestěžuje, klinické analýzy nepoukazují na patologii, ale u buněk se už začínají projevovat nepatrné anomálie, a pokud nebudou tyto změny napraveny, mohou se v budoucnu z nich vyvinout onemocnění.

Nakonec je zde ještě jedna nedocenitelná funkce, a to možnost stanovení dědičných náchylností k nemocem.

Diagnostika zdraví

Diagnostika byla původně vyvinuta pro komplexní a přesné vyšetření kosmonautů. Na rozdíl od jiných metod technické diagnostiky dokáže odhalit i raná nebo skrytá stadia onemocnění, která ultrazvuk, počítačová tomografie ani magnetická rezonance nerozpoznají.

Princip fungování diagnostiky je následující.

Každý živý orgán funguje na své vlastní frekvenci. Podle frekvenčních vlastností analyzuje diagnostika funkční aktivitu orgánů a porovnává je s rozsahovými procesy. Bezkontaktně monitoruje životní procesy, poukazuje na možná narušení, stanoví konkrétní diagnózu, zjišťuje narušení vzájemného propojení v systémech organismu.

 • umožňuje mnohoparametrickou analýzu homeostáze soustav a orgánů
 • dovede nalézt předpokládané onemocnění organismu a určit možné příčiny jejich vzniku
 • určí předpokládané onemocnění v rizikovém stavu vývoje
 • vyhodnotí biologickou aktivitu homeostáze mikroflóry
 • poskytne neinvazivní metodu analýz: biochemická homeostáze a analýza homeostáze mikroflóry organismu (viry, bakterie, paraziti)
 • zjišťuje předpokládané alergeny a dokáže stanovit jejich příčiny
 • umí charakterizovat změny: funkční a organické
 • určí acidobazickou rovnováhu v tkáních

3D skenování

Přístroj umí najít původ nemoci až na úrovni genomu. V průběhu vyšetření zobrazí na makro-řezech hrubé změny tkáně. V místech největších patologických změn pak vyšetří i histologické řezy. Následně prohledá významně změněné buňky, aby nalezl změny na buněčné úrovni. Algoritmus jde ještě dál, hledá změny na jednotlivých chromozómech a nakonec zkoumá šroubovici DNA.

Jaké výsledky dostanete?

Nezahrneme vás lavinou čísel a hodnot, které vám nic neřeknou. Sdělíme vám konkrétní názvy nemocí, zobrazené graficky na jednotlivých orgánech.

 • určíme diagnózu vašeho zdravotního stavu
 • lokalizujeme patologická ložiska
 • vyšetříme vás na histologické úrovni (tkáně) i cytologické (buňky) 
 • vyhodnotíme stupeň a progresi vývoje patologických změn vašeho organismu
 • zpracujeme biochemickou analýzu
 • určíme problémy s páteří
 • diagnostikujeme zatížení viry, bakteriemi a parazity

Tato metodika nám dává možnost získat nejkomplexnější informace o zdraví a o prvopočátečních příznacích nemocí (s ohledem na věk, pohlaví či jiné individuální aspekty), čehož za pomoci jakýchkoli současných metod vyšetření (ultrazvuk, rentgen, počítačová tomografie, apod.), které odhalují už jen samotný tvořící se proces, nelze dosáhnout. Diagnostika může být provedena jedním z těchto tří špičkových přístrojů: Metatron Clinical, Sensitiv Imago 530 nebo absolutní novinkou Titanium Quantum.

Základem pevného zdraví je včasná a přesná diagnóza.

Mnoho lidí začíná řešit svůj zdravotní stav až na základě různých příznaků. Mnohdy zcela opomíjejí rodinnou anamnézu. Na boj s nemocí pak už často bývá pozdě. Neopakujte stejnou chybu. Buďte před zdravotními obtížemi vždy o krok napřed.


Komentáře

Hana Cerna04.09.2014 07:17:33

Dobry den, toto vysetreni muze podstoupit i tehotna nebo kojici zena? Predem dekuji za odpoved.

Neskutečná.cz04.09.2014 10:01:39

Dobrý den, paní Hanko, těhotné ženy nesmí podstoupit uvedené vyšetření. Kojení není kontraindikací.

Zuzka04.09.2014 15:02:48

To je jasné. V těhotenství nemužete delat a chodit skoro nikam...

Beneš04.09.2014 15:18:41

Dobrý den, jakou praxi má lékař/lékaři, kteří toto vyšetření provádějí. Je to pro mě (myslím pro většinu lidí) velmi důležité. Děkuji předem za odpověď.

Neskutečná.cz04.09.2014 15:34:33

Dobrý den, pane Beneši, špičkové služby zajišťuje profesionální tým odborníků s dlouholetou zkušeností (s minimální praxí 20 let v oboru diagnostických zobrazovacích metod), který zvyšuje svůj potenciál využíváním poznatků celosvětových nejnovějších vědeckých studií. Věříme, že budete se službami spokojen.

Naďa Hamouzová09.09.2014 07:56:04

Dobrý den, mému synovi začaly vypadávat vlasy (22 let ). Zjistí toto vyšetření důvod? Předem děkuji za odpověď. Naďa Hamouzová

Neskutečná.cz09.09.2014 08:11:49

Dobrý den, ano, navíc na klinice se přímo na tento problém (v rámci estetické praxe) zaměřují.

Eva Hubínová09.09.2014 13:49:29

Dobrý den, dnes jsem slyšela reklamu v rádiu a jsem moc ráda, že jsem vyjimečně nepřeladila na jinou stanici... Poukaz jsem zakoupila sobě, manželovi i oboum dětem. Vím, že normálně to stojí několik tisíc. Nyní v podstatě platím za 4 lidi samou částku jako normálně za jednoho. Ještě jednou díky! Eva

Jana Pokorná15.09.2014 14:29:52

Dobrý den, není vyšetření "škodlivé" ? Jako CT nebo rentgen ? Je nutné pro samotné vyšetření požití, či aplikace kontrastní látky ? Může vyšetření podstoupit i pacient, který má alergii na kontrastní látku ? Děkuji Pokorná

Neskutečná.cz15.09.2014 14:43:23

Dobrý den, paní Jano, komplexní biorezonance je velmi moderní vyšetření, které nepracuje na principu rentgenových paprsků, ale využívá biorezonanční nelineární technologii. Jedná se o bezpečné vyšetření (bez aplikace kontrastní látky), které dokáže snímkovat strukturu orgánů do nejmenších detailů. Navíc toto zobrazení probíhá bez možného škodlivého ionizujícího záření.

MUDr. Urban15.09.2014 15:12:45

Doplnění: Vyšetření není bolestivé ani škodlivé pro lidský organismus. Před vyšetřením není nutná žádná zvláštní příprava. Po vyšetření můžete odejít a vykonávat jakoukoli činnost. Komplexní biorezonance nemá žádné následky a nijak Vás neomezuje.

Hedvika K.15.09.2014 15:32:46

I já děkuji za odpověď.S přítelem jsme si koupon objednali:-)

Michal Glaser15.09.2014 14:48:13

Dobrý den, dostanu výsledky vyšetření "do ruky" ?

Neskutečná.cz15.09.2014 14:52:57

Dobrý den, pane Michale, ano, lékař Vám vystaví zprávu s výsledky vyšetření.

Dan15.09.2014 15:43:12

Super nabídka a hlavně cena..

Milan Bartošek15.09.2014 16:06:32

Nevím zda se někdo už neptal, ale kdo provádí vyšetření? Děkuji. Milan

Neskutečná.cz15.09.2014 16:11:39

Dobrý den pane Milane, vyšetření a diagnostiku provádí atestování lékaři z oboru diagnostických zobrazovacích metod.

Milan Bartošek15.09.2014 16:22:13

Pro Neskutečná.cz : děkuji za velmi rychlou reakci na moji otázku. Voucher jsem nyní zakoupil.

I.L.15.09.2014 18:55:44

Díky za nabídku do mailu. Urcite ji vyuzijeme a navíc se mi líbí i ta nabídka na thajske masaze a na saunový svet.

Hanka Kučerová16.09.2014 15:46:25

Již jsem zde byla na vyplní vrásek, prostredi pekne, personal velmi ochotny a je videt že paní doktorka má praxi - alespon ta u ktere jsem byla já. Jen parkování je trosku problém, ale v obchodním centru Novy Smichov se da zaparkvoat na 3 hodky zdarma - cca 5 minut chuze. Celkove mohu kliniku doporucit a poukaz na toto vysetreni urcite vyuziji.

Miroslav Pocket17.09.2014 16:31:30

Dobrý den. Napište mi prosím jak samotné vyšetření probíhá a co vše musí mít pacient sebou, popř. co má při vyšetření na sobě.

Neskutečná.cz17.09.2014 16:49:01

Dobrý den pane Miroslave, na vyšetření není sebou nic potřeba (stejně tak jako když jdete například na sonografii). Jedná se o komplexní biorezonanční vyšetření. Snímání dat z pacienta probíhá pomocí 4 kanálů. Na vyšetření je potřeba dostavit se nalačno (3 hodiny nejíst a pít můžete jenom vodu). Na sobě nesmíte mít žádné kovy (hodinky, náušnice, řetízky nebo pásky). Pokud je oblečení bez kovových částic, je možné si ho ponechat na sobě. Při vyšetření je pouze lékař a pacient.

Jaroslava Richterová17.09.2014 18:47:02

Dobrý večer, nevím, zda mi stihnete ještě odpovědět před ukončením "akce", ale dočetla jsem se tu v rychlosti, že nejnižší stanovený věk je na 6 let. Chci si to jen ověřit, protože v nabídce je uvedeno "od 15ti let". Moc děkuji za odpověď !!

Neskutečná.cz17.09.2014 19:16:55

Dobrý den, paní Jaroslavo, lékaři stanovili nejnižší věk (pro tento typ vyšetření a diagnostiky) na 6 let.

Jaroslava Richterová18.09.2014 09:35:42

Skvělé - moc děkuji za odpověď ! Snad to naší holčičce pomůže..

Kateřina Trnková18.09.2014 10:50:48

Dobrý den, jaká je celková doba vyšetření? Na stránkách o tomto přístroji jsem se dočetla, že je to až 90 minut. Předem děkuji za odpověď.

Neskutečná.cz18.09.2014 13:02:07

Dobrý den, paní Kateřino, přesná délka vyšetření a diagnostiky závisí na zjištěném zdravotním stavu a nelze ji odhadnout dopředu, běžně se jedná o cca 60 minut.

Ivana Holanová19.09.2014 12:52:34

Dd, doplácí se něco na místě (za výsledky, konzultaci apod.)?

Neskutečná.cz19.09.2014 12:56:33

Dobrý den, Ivano, na místě již nic nedoplácíte, vše je zahrnuto v ceně poukazu.

Pro přidání příspěvku musíte být přihlášen. Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se!

Aplikace kmenových buněk s růstovými faktory. Zastavte padání vlasů, nastartujte růst nových, ozdravte vlasy poškozené a v neposlední řadě nezapomeňte na prevenci.
1 190 Kč původně 5 500 Kč SLEVA-78 % 445 zákazníků podzimní akce!Aplikace kmenových buněk s růstovými faktory. Zastavte padání vlasů, nastartujte růst nových, ozdravte vlasy poškozené a v neposlední řadě nezapomeňte na prevenci.
Výjimečná nabídka v prestižním studiu HealthCare!!! Vstupní kompletní vyšetření diagnostiky zdraví za pouhých 990,- Kč!!! Počet voucherů omezen! Platnost do konce listopadu 2017.
990 Kč původně 7 000 Kč SLEVA-86 % 88 zákazníků tuto nabídku doporučujeme!Výjimečná nabídka v prestižním studiu HealthCare!!! Vstupní kompletní vyšetření diagnostiky zdraví za pouhých 990,- Kč!!! Počet voucherů omezen! Platnost do konce listopadu 2017.
Zahoďte břitvy, holítka i depilátory: Inovativní novinka pro rok 2017 - trvalá epilace lékařským přístrojem od BTL. Zbavte se chloupků jednou provždy s opravdu fantastickou slevou 93%.
699 Kč původně 9 500 Kč SLEVA-93 % 171 zákazníků Zahoďte břitvy, holítka i depilátory: Inovativní novinka pro rok 2017 - trvalá epilace lékařským přístrojem od BTL. Zbavte se chloupků jednou provždy s opravdu fantastickou slevou 93%.
Elektromagnetická redukce tuku je nyní dostupná i široké veřejnosti! Celosvětový HIT modelek, ale i (ne)obyčejných žen. Ošetření až 4 tělesných partií za 1 poukaz.
499 Kč původně 4 900 Kč SLEVA-90 % 137 zákazníků Elektromagnetická redukce tuku je nyní dostupná i široké veřejnosti! Celosvětový HIT modelek, ale i (ne)obyčejných žen. Ošetření až 4 tělesných partií za 1 poukaz.
Celotělová lymfodrenáž (50 minut) na zkoušku! 3x účinnější než klasická lymfodrenáž. Oblíbená procedura nejen proti celulitidě a obezitě špičkovým přístrojem.
149 Kč původně 400 Kč SLEVA-63 % 65 zákazníků Celotělová lymfodrenáž (50 minut) na zkoušku! 3x účinnější než klasická lymfodrenáž. Oblíbená procedura nejen proti celulitidě a obezitě špičkovým přístrojem.
Stop kouření nebo alkoholu - změňte svůj život k lepšímu‎! Vyzkoušejte jednorázovou biorezonanční antinikotinovou terapii, která vás během necelé hodiny zbaví chuti na cigaretu.
299 Kč původně 4 000 Kč SLEVA-93 % 128 zákazníků Stop kouření nebo alkoholu - změňte svůj život k lepšímu‎! Vyzkoušejte jednorázovou biorezonanční antinikotinovou terapii, která vás během necelé hodiny zbaví chuti na cigaretu.
Tarotový kříž za 85 Kč zaslaný na e-mail! Pochopte minulost, přítomnost i budoucnost. Dozvíte se přesně ty informace, co potřebujete.
85 Kč původně 300 Kč SLEVA-72 % 66 zákazníků tuto nabídku doporučujeme!Tarotový kříž za 85 Kč zaslaný na e-mail! Pochopte minulost, přítomnost i budoucnost. Dozvíte se přesně ty informace, co potřebujete.
Korespondenční kurz numerologie za skvělou cenu 899 Kč! Naučte se sestavit vlastní numerologický rozbor a lépe porozumějte sobě i svým blízkým!
899 Kč původně 3 000 Kč SLEVA-70 % 11 zákazníků tuto nabídku doporučujeme!Korespondenční kurz numerologie za skvělou cenu 899 Kč! Naučte se sestavit vlastní numerologický rozbor a lépe porozumějte sobě i svým blízkým!
Výklad z tarotových karet na rok dopředu zaslaný e-mailem za pouhých 149 Kč!
149 Kč původně 500 Kč SLEVA-70 % 15 zákazníků tuto nabídku doporučujeme!Výklad z tarotových karet na rok dopředu zaslaný e-mailem za pouhých 149 Kč!
Velký výklad na vztahy a numerologický rozbor za fantastických 329 Kč!!!
329 Kč původně 1 100 Kč SLEVA-70 % 24 zákazníků tuto nabídku doporučujeme!Velký výklad na vztahy a numerologický rozbor za fantastických 329 Kč!!!
Výklad z tarotových karet na dvě otázky e-mailem za 105 Kč! Zeptejte se na cokoli! Přední česká profesionálka Vám poradí!
105 Kč původně 350 Kč SLEVA-70 % 37 zákazníků tuto nabídku doporučujeme!Výklad z tarotových karet na dvě otázky e-mailem za 105 Kč! Zeptejte se na cokoli! Přední česká profesionálka Vám poradí!
Nemůžete se rozhodnout? Máte problémy v práci, ve vztahu, se zdravím, s dětmi či jiné? Nechte si poradit! Půlhodinový výklad po telefonu a numerologický rozbor zaslaný emailem za skvělou cenu 225 Kč!
225 Kč původně 900 Kč SLEVA-75 % 18 zákazníků tuto nabídku doporučujeme!Nemůžete se rozhodnout? Máte problémy v práci, ve vztahu, se zdravím, s dětmi či jiné? Nechte si poradit! Půlhodinový výklad po telefonu a numerologický rozbor zaslaný emailem za skvělou cenu 225 Kč!
Nejlevnější mobilizační masáže páteře a kloubů pod vedením fyzioterapeutů, kteří Vás postaví na nohy.
299 Kč původně 1 090 Kč SLEVA-73 % 50 zákazníků Nejlevnější mobilizační masáže páteře a kloubů pod vedením fyzioterapeutů, kteří Vás postaví na nohy.
Akční nabídka dne 299 Kč!! Indická ájurvedská masáž hlavy, šíje a zad v délce 40 minut.
299 Kč původně 1 399 Kč SLEVA-79 % 33 zákazníků Akční nabídka dne 299 Kč!! Indická ájurvedská masáž hlavy, šíje a zad v délce 40 minut.
Exkluzivně!! Hudební masáž tibetské misky forma terapie
1 200 Kč původně 2 000 Kč SLEVA-40 % 49 zákazníků Exkluzivně!! Hudební masáž tibetské misky forma terapie
Exkluzivně! Třívrstvá terapeutická regrese pod vedením uznávané terapeutky REME.
5 000 Kč původně 10 000 Kč SLEVA-50 % 60 zákazníků Exkluzivně! Třívrstvá terapeutická regrese pod vedením uznávané terapeutky REME.
Exkluzivně! Regresní terapie u uznávané terapeutky Ing. Reme
800 Kč původně 1 500 Kč SLEVA-47 % 55 zákazníků tuto nabídku doporučujeme!Exkluzivně! Regresní terapie u uznávané terapeutky Ing. Reme
Zážitková masáž - Reflexní masáž chodidel a plošek nohou jen za 299 Kč. Luxusní masáže za neuvěřitelné zavádějící ceny exkluzivním salonu.
299 Kč původně 999 Kč SLEVA-70 % 38 zákazníků Zážitková masáž - Reflexní masáž chodidel a plošek nohou jen za 299 Kč. Luxusní masáže za neuvěřitelné zavádějící ceny exkluzivním salonu.
Pouze 399 Kč! Precizní rehabilitační masáž provedena profesionály ve Studio Francouzská v centru Prahy.
399 Kč původně 1 290 Kč SLEVA-69 % 38 zákazníků Pouze 399 Kč! Precizní rehabilitační masáž provedena profesionály ve Studio Francouzská v centru Prahy.
Zastavte padání vlasů, nastartujte růst nových nebo ozdravte vlasy poškozené. Výtažky z kmenových buněk - kompletní kúra 5 ošetření.
5 900 Kč původně 20 000 Kč SLEVA-70 % 261 zákazníků jarní akce!Zastavte padání vlasů, nastartujte růst nových nebo ozdravte vlasy poškozené. Výtažky z kmenových buněk - kompletní kúra 5 ošetření.
Co Vás čeká v roce 2017? Osobní hodinový výklad karet a numerologický rozbor od přední české profesionálky jen za 249 Kč. Každé setkání má svůj důvod.
249 Kč původně 950 Kč SLEVA-74 % 302 zákazníků výprodejové akce!Co Vás čeká v roce 2017? Osobní hodinový výklad karet a numerologický rozbor od přední české profesionálky jen za 249 Kč. Každé setkání má svůj důvod.
Neskutečných 249 Kč za luxusní kosmetické ošetření dle potřeb a typu pleti. Dopřejte si úžasnou relaxaci a regeneraci té nejvyšší kvality!
249 Kč původně 990 Kč SLEVA-75 % 130 zákazníků Neskutečných 249 Kč za luxusní kosmetické ošetření dle potřeb a typu pleti. Dopřejte si úžasnou relaxaci a regeneraci té nejvyšší kvality!
Máte pocit, že Vaše postava není úplně ideální? Chcete se dovědět více o svém těle? Kompletní odborná analýza Vašeho těla za šokující cenu 49 Kč!
49 Kč původně 250 Kč SLEVA-80 % 154 zákazníků Máte pocit, že Vaše postava není úplně ideální? Chcete se dovědět více o svém těle? Kompletní odborná analýza Vašeho těla za šokující cenu 49 Kč!
Výklad karet a numerologický rozbor e-mailem od přední české profesionálky jen za 149 Kč. Každé setkání má svůj důvod...
149 Kč původně 600 Kč SLEVA-75 % 2562 zákazníků Výklad karet a numerologický rozbor e-mailem od přední české profesionálky jen za 149 Kč. Každé setkání má svůj důvod...
Začněte se soustředit na to, co je důležité, na stravu. Získejte odbornou konzultaci a analýzu Vašeho těla za jedinečných 99 Kč.
99 Kč původně 500 Kč SLEVA-80 % 85 zákazníků Začněte se soustředit na to, co je důležité, na stravu. Získejte odbornou konzultaci a analýzu Vašeho těla za jedinečných 99 Kč.
Přidejte se k nám na Facebooku