Detail nabídky

Krásné dlouhé vlasy nejkvalitnější metodou. Prodloužení nejlepším italským keratinem

V našem útulném kadeřnictví na Praze 3 nabízíme prodlužování a zhušťování vlasů metodami keratinu a mikroringem. Používáme italský keratin, který nepoškozuje vlasy a při sundavání vlasů máme k dispozici speciální roztok. Nastavené vlasy se mohou barvit, fenovat, žehlit i natáčet. Při česání je důležité používat speciální kartáč, který neporušuje spoje.Navíc kartáč za poloviční cenu 120 Kč ke každému poukazu jako Vánoční dárek
Krásné dlouhé vlasy nejkvalitnější metodou. Prodloužení nejlepším italským keratinem 1 500 Kč původně 3 000 Kč SLEVA-50 % Krásné dlouhé vlasy nejkvalitnější metodou. Prodloužení nejlepším italským keratinem
68 zákazníků

O nabídce

 • Používáme italský keratin, který nepoškozuje vlasy
 • Na sundavání vlasů používáme speciální roztok.
 • Nastavené vlasy se mohou:
 • Barvit
 • Bénovat,
 • Žehlit
 • Natáčet.
 • Při česání je důležité používat speciální kartáč
 • Kartáč, který neporušuje spoje
 • Dárek od nás za 50% kartáč
 • Tingle Teezer za pouhých 120 Kč

Podmínky

 • Poukaz je platný na prodloužení vlasů:
 • Tmavé barvy
 • V délce 50 cm
 • Poukaz má platnost do 30.11.2017
 • Poukaz platí pro jednu osob
 • Na objednávku jsme Vám k dispozici 24 hodin denně
 • Náš tým profesionálů Vám vykouzlí vlasy snů


Kde voucher uplatnit?

 • AMISTUDIO
 • Praha 3, Žižkov, 130 00, Lipanská 10
 • Tel.+420 775554758 nebo na tel:+420 605350487
 • E-mail: e.mak@seznam.cz 
 • Web: www.amistudio.biz 

Proč si nechat prodloužit vlasy u nás?

V našem salónu pracujeme výhradně s nejkvalitnějšími lidskými vlasy na trhu, s pravými evropkými vlasy. Tyto vlasy jsou nejpodobnější našim českým vlasům, proto nejlépe splynou s našimi vlastními a při zvolení správné délky vypadá účes věrohodně, jakoby byly prodloužené vlasy vaše. Prodloužené vlasy u nás se vyznačují malými spoji menší než zrnko rýže, správným rozvržením tak, abychom dosáhly efektu, který si přejete. Dále vysokou kvalitou použitého materiálu a osobním přístupem splnit každé vaše přání nad očekávání.

Výsledek obrázku pro hair

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Keratin je naše nejpoužívanější technika. Při dodržení správného technologického postupu nemůže dojít k poškození Vašich vlasů. Naopak, tato metoda je šetrná k Vašim vlasům, protože keratin je součástí vlasového vlákna a vlasy tak mohou volně dýchat a růst. Náš keratinový spoj není větší než zrnko rýže a je nejmenším spojem ze všech používaných metod prodlužování vlasů. I pro naše klientky s velmi jemnými vlasy máme vlastní řešení. Náš keratin jako jediná metoda umožňuje pramen rozdělit na polovinu a podle typu vlasů naší klientky můžeme prodlužovat i Vaši ofinu. Náš keratin se nedrolí, nevymývá a drží barevný odstín!! Jako dárek od nás dostanete kartáč za poloviční cenu Tangle Teezer za 120 Kč.

 
 
 
Výsledek obrázku pro hair
 
 
Jak probíhá samotné prodlužování vlasů?

V kadeřnictví GARDIN Brno prodlužujeme vlasy metodou keratin za tepla. Prodloužení keratinem za tepla je dnes nejrozšířenější a nejoblíběnější metodou. Prodlužování vlasů spočívá v tepelném spojování jednotlivých pramínků pravých vlasů k vlastním vlasům klientky pomocí speciálních kleští a spojovacího materiálu – keratinu. Předchystaný spoj se nahřeje a přichytí cca 1cm od pokožky hlavy k vlastním vlasům klientky. Při naší profesionální aplikaci je výsledný spoj matně průsvitný, malý a téměř neviditelný.

Proč keratin za tepla při prodlužování vlasů?

Struktura lidského vlasu je tvořena právě keratinovou složkou proto tento materiál snadno přilne k vlastním vlasům aniž by ho muselo být použito vleké množství. Použitím tepla a tlaku dochází k velmi malým spojům, které jsou trvanlivé a vlas pod nimi dýchá. Tato metoda, pokud je provedena profesionálně, ve výsledku vypadá velmi čistě, spoje jsou přesné a ani při nošení různých účesů nelze poznat, že jsou vlasy prodloužené. Jinou metodu prodlužování vlasů z vlastní zkušenosti nedoporučujeme.

Jak často se musíjí prodloužené vlasy posunovat?

Další reaplikace – posunutí odrostlých vlasů se doporučuje po 2-3 měsících podle rychlosti růstu vlastních vlasů. Prodloužené vlasy lze při správné profesionální i domácí péči nosit neustále i několik let bez toho že by se to negativně odrazilo na kvalitě klientčiných vlasů. Jen upozorňujeme, že prodloužené vlasy mohou být prudce návykové! Zamilujete se do nich a již nikdy je nebudete chtít sundat!

Pro koho je prodlužování vlasů vhodné?

Prodloužení vlasů nebo zahuštění vlasů doporučujeme všem ženám i mužům, kteří chtějí mít účes nepřetržitě upravený a reprezentativní. Stálé tupírování, kulmování, žehlení nebo lakování vlastních vlasů je totiž vysiluje a způsobuje jejich postupné slábnutí a lámavost. Nošením našich pravých vlasů naopak podporuje regeneraci a růst vlastních vlasů. V mnoha případech si tak naše klientky postupem času vystačily s vlastními zregenerovanými a dorostlými vlasy. Prodloužené vlasy mnohdy chrání vlasy klientky a nedochází k lámání konečků jejích vlastních vlasů. Spoustě žen se růst vlasů v určité délce zastaví a ať dělají co dělají vlasům se nechce do vysněné délky dorůst. Prodloužením vlasů se mnohdy podáří ochráněným vlastním vlasům klientky do požadované délky dorůst.


Jak dlouhé musíte mít své vlasy pro správnou aplikaci prodloužení?

Obvykle stačí délka 10 cm. Na takto krátké vlasy je však potřeba použít dvojnásobný počet pramenů, aby výsledná hustota schovala původní délku vlasů. Aby účes vypadal přirozeně, prodlužujeme ze dvou až tří délek, které překrývají spoje, přičemž nejdelší prameny jsou ve spodních řadách.

Jak se ošetřují prodloužené vlasy?

Naše vlasy nevyžadují speciální šampony ani masky. Klientka si vystačí kvalitním profesionálním šamonem, který jí doporučí její kadeřnice. Prodloužené vlasy myjeme dle potřeby, šampon jemně vetřeme do vlasů a spláchneme teplou vodou. Myjeme a oplachujeme je od kořínků ke konečkům. Masku nebo kondicionér nanášíme na prodloužené vlasy při každém mytí. Vyhneme se oblasti spojů a vyvarujeme se použití šamponů s obsahem ovocných kyselin. Po omytí prodloužené vlasy vyždímáme a vytřeme do ručníku. Do konečků vetřeme balzám bez oplachování nebo olej na vlasy a lehce je pročešeme speciálním kartáčem na prodloužené vlasy. Můžeme využít doby, kdy jsou vlasy mokré a zároveň si konečky zregenerovat horkou vodou a regenerační emulzí.

 

Komentáře

Fixová Z.28.11.2016 11:59:49

JAK DLOUHO TO TRVÁ A JEDU V ZIMĚ K MOŘI NEVADÍ TO

Neskutečná.cz28.11.2016 12:03:52

DOBRÝ DEN, ZÁLEŽÍ NA DÉLCE VAŠICH VLASŮ A KOLIK VLASŮ MÁTE SAMOZŘEJMĚ ODHADEM DOBA PRODLUŽOVÁNÍ ITALSKÝM KERATINEM TRVÁ 90 - 120 MINUT. JINAK VEŠKEROU PÉČI VÁM VYSVĚTLÍ V SALÓNU JAKO SVÁZÁNÍ DO COPU PŘI PLAVÁNÍ A U MOŘE PŘEDEM POSTŘÍKAT CHRÁNÍCÍM PŘÍPRAVKEM A PO KOUPÁNÍ UMYTÍ ŠAMPÓNEM A KONDICIONÉREM .

FIXOVÁ28.11.2016 12:04:23

AHA SUPER DÍKY TAK TO JE SUPER

M. SLÁDKOVÁ29.11.2016 15:15:21

chystám se taky mám narozky tak změna

MARTA KLEINOVÁ30.11.2016 12:36:32

MÁM DOST PONIČENÉ VLASY JE TO PRO MĚ VHODNÉ??CHTĚLA BYCH TO TÍM UPRAVIT JINAK SE MUSÍM NECHAT OSTŘÍHAT NAKRÁTKO.

Neskutečná.cz30.11.2016 12:38:25

PO DOMLUVĚ V SALONU . VLASY SE NAPOJUJÍ TAK ABY VÝSLEDNÝ EFEKT BYL PERFEKTNÍ A VĚTŠINOU TO VYUŽÍVAJÍ I ŽENY NA ZAHUŠTĚNÍ A ÚPRAVU SVÝCH NE TAK KVALITNÍCH VLASŮ.

KLEINOVÁ30.11.2016 12:39:09

DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ. ZAVOLÁM A ASI KOUPÍM

Klementová Jiřina30.11.2016 16:49:53

jak dlouho to vydrží než se musí nastavit zase??

Neskutečná.cz30.11.2016 16:50:39

Salon doporučuje posunutí po 2 - 3 měsících dle rychlosti růstu.

Klementová Jiřina30.11.2016 16:51:11

děkuji za informaci to je super mě rostou pomalu:-)

Pro přidání příspěvku musíte být přihlášen. Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se!

Garance vrácení peněz do 14 dnů
Garance spokojenosti s nabídkou
Zákaznická podpora a osobní přístup
Snažíme se neustále zlepšovat a baví nás to
Rychlý dotaz