Detail nabídky

Na vaše přání opakujeme: Prémiová wellness pedikúra včetně lakování. Špičková procedura na oblíbené klinice v centru Prahy.

Nadupaný balíček wellness pedikúry včetně lakování. Krásné nohy patří dnes již ke každé moderní ženě. Doporučuje i Miss Lucie Králová!
Na vaše přání opakujeme: Prémiová wellness pedikúra včetně lakování. Špičková procedura na oblíbené klinice v centru Prahy. 299 Kč původně 850 Kč SLEVA-65 % Na vaše přání opakujeme: Prémiová wellness pedikúra včetně lakování. Špičková procedura na oblíbené klinice v centru Prahy.
158 zákazníků

O nabídce

 • Premiová wellness pedikúra
  včetně lakování
 • Neskutečná cena 299 Kč
 • Individuální přístup k zákazníkovi
 • Naším cílem je Vaše spokojenost
 • Objednáváme okamžitě
 • Téměř žádná čekací lhůta
 • Celá procedura trvá 40 - 60 minut
 • Wellness pedikúra obsahuje:
  - Lázeň
  - Ošetření zrohovatělé kůže
  - Úprava délky a tvaru nehtů
  - Ošetření kůžiček
  - Ošetření mozolů a otlaků
  - Ošetření kuřích ok
  - Ošetření zarostlého nehtu
  - Lehká masáž nohou
  - Osvěžující péče o nohy
  - Lakování nehtů
 • Jedinečný zážitek v luxusním
  prostředí v centru Prahy
 • Kvalitní výrobky Batavan
 • Doporučuje i Radka Kocurová

PodmínkyKde voucher uplatnit?


Estetické centrum To-well

Adresa: Masarykovo nábřeží 12, Praha 2

Web: www.towell.cz

Výborná dostupnost z celé Prahy

Objednávky na e-mailu: klinika@towell.cz nebo přes rezervační systém

Otevírací doba: Po - Ne: dle objednávek klienta


Prémiová wellness pedikúra včetně lakování.

Procedura prováděná špičkovými pedikérkami v luxusním prostředí v samém centru Prahy.

Profesionální pedikůra u nás neznamená jen preventivní, hygienickou a léčebnou proceduru, během které zkultivujeme Vaše nohy a nehty. Pedikůra u nás znamená i uvolnění, relaxaci a jedinečný zážitek v luxusním prostředí v samém centru Prahy.

Zaměřujeme se především na preciznost a schopnost věnovat se do nejmenších detailů specifickým problémům a dosáhnout zdraví jako nejdůležitějšího předpokladu krásných, přírodních a zdravých nohou.

U pedikúry jde především o zdraví nohou a proto neváhejte a dopřejte si maximální péči a individuální přístup.

Profesionálně provedenou pedikůrou zabráníme rozšiřování kožních a nehtových nemocí nohou, zarůstání nehtů a usnadníme váš lehký krok.

Nezapomeňte! - Včasnou péčí o nohy lze předejít pozdějším nepříjemným komplikacím. Využíváme kvalitní a značkové výrobky Batavan.

Batavan - Vysoce kvalitní profesionální řada přípravků vyrobených z léčivých bylin, organicky pěstovaného ovoce a mořských produktů. Tento systém péče o nohy stimuluje přirozené regenerační schopnosti pokožky, její hydrataci a elasticitu. Řadu Batavan pečlivě vyzkoušela a doporučuje i Radka Kocurová – modelka a moderátorka TV Nova.

Proč si dopřát pedikůru?

Je důležité si uvědomit, že nohy nás nosí po celý život.

Péče o nohy by se rozhodně neměla podceňovat. Základní péče, která spočívá v pravidelném zjemňování a zvláčňování pokožky pomocí nanášení krémů je mnohdy nedostatečná. Pokožka na nohou bývá často hodně suchá a tvoří se velké množství zrohovatělé kůže, zejména na patách a palcích. Ideální je k základní péči o nohy přidat i občasné odstranění odumřelých buněk pomocí peelingu.

Mnoha lidem se na patách a palcích, někdy i na ploskách nohy tvoří nepříjemné množství ztvrdlé a suché kůže, se kterou si poradí jen zkušená pedikérka. Pokud si člověk ztvrdlou a suchou kůži neošetřuje, může dojít až k prasklinám kůže, nejčastěji na patách, což je velmi bolestivé a hojení těchto prasklin je velice dlouhodobé. Hlavně je zcela zbytečné, aby k prasklinám na kůži vůbec došlo. Správnou péčí o nohy a pravidelným ošetřováním zkušenou pedikérkou, se dá těmto problémům předejít.

Nejzákladnější ošetření nohou zvládnete i sami doma - částečné odstranění zrohovatělé kůže pomocí pemzy nebo škrabky, úprava nehtů, úprava kůžičky, peeling nohou, zvláčnění a hydrataci pokožky pomocí krémů, ale určitě si sami doma neporadíte s profesionálním ošetřením např. ošetření otlaků, kuřích ok, zarůstajících nehtů a s prasklinami na patách, apd.

 

Profesionální péče o nohy je nezbytná. Bude poskytnuto profesionální a odborné ošetření, včetně poskytnutí poradenské služby s problémy, které na nohou máte. Odstraníme Vám otlaky, kuří oka a ošetříme zarůstající nehty, včetně poskytnutí rad, jak o problémové nehty pečovat. Získáte celkovou a komplexní péči o nohy. Navíc máte možnost celou dobu relaxovat a odpočívat v příjemném prostředí našeho klubu.


Komentáře

Barbora Sedláková07.10.2016 12:12:14

Byla jsem moc spokojená koupím mamince:-)Díky

Kamila Soukupová07.10.2016 12:51:45

Příjemná procedura a velmi pěkné prostředí doporučuji!!

Saša Debergerová08.10.2016 11:52:19

Byla jsem mile překvapena profesionálním přístupem. Dlouho jsem neměla tak pěkné hladké paty .Batavan, který používáte je opravdu něco jiného než klasické kůry.

ALENA KRAJÍČKOVÁ09.10.2016 12:25:05

JÁ TO SAMÉ VELKÁ SPOKOJENOST

šárka soukupová08.10.2016 15:08:59

velmi příjemný zážitek za skvělou cenu . Nohy mám krásně hladké a heboučké.Paní mi doporučila i jak dále pečovat o nohy aby mi tak netvrdla kůže.Profesionální péče.

hedvika kastnerová08.10.2016 16:05:17

spokojenost a velká úleva od ošetření zarostlého nehtu a pedikůry , která byla moc příjemná .

SIMONA SOTÁKOVÁ08.10.2016 16:25:50

CHODÍM PRAVIDELNĚ NA PEDIKŮRU ALE ZDE JSEM BYLA DOST MILE PŘEKVAPENÁ JAKOU POUŽÍVAJÍ KOSMETIKU A PEČLIVĚ MI ODSTRANILI ZTVRDLÉ KUŘÍ OKO , KTERÉ MĚ POŘÁD TRÁPILO. JINAK LUXUSNÍ PROSTŘEDÍ.

Romana Drahanská08.10.2016 17:07:12

Velmi příjemné, relax a krásně udělaná pedikůra .Dobrá cena za vysokou kvalitu.

katarina gregorova08.10.2016 17:16:29

luxusni prostredi a perfektni pedikura . doporucuji

TAMARA BERKOVÁ09.10.2016 14:12:29

TAKY MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST :-)

Pro přidání příspěvku musíte být přihlášen. Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se!

Garance vrácení peněz do 14 dnů
Garance spokojenosti s nabídkou
Zákaznická podpora a osobní přístup
Snažíme se neustále zlepšovat a baví nás to
Rychlý dotaz