Detail nabídky

Omládněte bez skalpelu v ordinaci FFOS! Vyzkoušejte Ulthera LIFT - nejlepší ambulantní liftingový zákrok roku 2017. Účinek jediného ošetření trvá minimálně po dobu 7-10 let.

Exkluzivní ošetření Ulthera LIFT, které nahrazuje chirurgický zákrok, můžete dnes zakoupit s mimořádnou slevou! V ceně je ošetření obličeje, očního okolí, podbradku a krku. Ošetření je vhodné pro všechny, kteří touží po vypnutí a omlazení, ale z určitých důvodů nechtějí nebo nemohou podstoupit klasický chirurgický facelifting.
Omládněte bez skalpelu v ordinaci FFOS! Vyzkoušejte Ulthera LIFT - nejlepší ambulantní liftingový zákrok roku 2017. Účinek jediného ošetření trvá minimálně po dobu 7-10 let. 6 990 Kč původně 49 900 Kč SLEVA-86 % Omládněte bez skalpelu v ordinaci FFOS! Vyzkoušejte Ulthera LIFT - nejlepší ambulantní liftingový zákrok roku 2017. Účinek jediného ošetření trvá minimálně po dobu 7-10 let.
145 zákazníků

O nabídce

  • Exkluzivní ošetření Ulthera LIFT
  • Akční zaváděcí cena 6990 Kč
  • Nejlepší ambulantní liftingový
    zákrok roku 2017
  • Omládněte bez skalpelu
  • Volba klientů i odborníků
  • Stačí pouze jedno ošetření
    (jeden poukaz)
  • Účinek jediného ošetření trvá minimálně po dobu 7-10 let
  • V ceně je kompletní ošetření:
    - celý obličej
    - oční okolí
    - podbradek
    - krk
  • Výsledky po jednom zákroku jsou 
    srovnatelné s plastickou operací:
  • Zpevňuje kontury
  • Zlepšuje texturu celé tváře
  • Redukuje vrásky a povadlou pokožku
  • Zjemňuje nosoretní rýhy
  • Omlazuje a vypíná oční okolí
  • Zmenšuje podbradek
  • Omlazuje a vypíná krk s dekoltem
  • Na bolest zapomeňte
  • Nevyžaduje anestezii

Podmínky

  • Platnost poukazů je až do 30. 11. 2017
  • Počet poukazů na osobu není omezen
  • 1 poukaz = ošetření obličeje, očního okolí, podbradku a krku
  • Rezervace na: 
    - 602 344 306, 226 082 488
    - mz.rezervace@sipkova.cz
  • Individuální přístup:
    - podle věku
    - potřeb
    - zdravotního stavu
  • Určeno pro ženy i muže od 25 let
  • TIP: Ošetření pouze obličeje nebo jen očního okolí zakoupíte zde


Kde voucher uplatnit?

Esteticka ordinace FFOS - Metropole Zličín

Web: www.sipkova.cz

Telefon: 602 344 306, 226 082 488

Výborná dostupnost z celé Prahy

Přímo na metru, bezproblémové parkování

Otevírací doba: Po-Pá: 7:00 - 22:00 hod., So-Ne: 9:00 - 21:00 hod.


Exkluzivní ošetření Ulthera LIFT, které nahrazuje chirurgický zákrok, můžete dnes zakoupit s mimořádnou slevou!

V naší tváři se zrcadlí mnoho typů příběhů. Zatímco vrásky mohou hovořit o zkušenostech, ochablé kontury tváře většinou spíše vypovídají o únavě. Jedinou možností, jak řešit tyto problémy, byla doposud plastická chirurgie.

Nyní představujeme novou metodu, která pochází a dosahuje velké popularity ve Spojených Státech. Nyní tato technologie přichází i do Evropy a zásadně mění naše dosavadní vnímání liftingu jako metody poslední volby.

Ulthera LIFT umožňuje omladit obličej bez použití skalpelu, odpadá tedy nutnost narkózy i následné hospitalizace a rekonvalescence a nezanechává žádné jizvy.

Inovační cyklus přístrojové techniky je neúprosný a tak v roce 2017 přišla do ČR novinka - Ulthera LIFT.

Ulthera LIFT vychází z Ultherapie a umožňuje zákrok ještě více přizpůsobit danému klientovi možností volby hustoty aplikované ultrazvukové podkožní sítě.

Metoda je vhodná pro všechny, kdo touží po vypnutí a omlazení obličeje, ale z určitých důvodů nechtějí nebo nemohou podstoupit klasický chirurgický facelifting. Toto ošetření příznivě ovlivní povadlé kontury obličeje, povislou kůži v oblasti čelisti a podbradku, vyhladí vrásky v očním okolí a převisy pod dolním víčkem, zvedne linii obočí, vyhladí krk a dekolt.

Ulthera LIFT dokáže neinvazivně, bez jakéhokoliv poškození či ovlivnění povrchových kožních struktur přesně zacílit do jakékoliv hloubky tkáně a tam vytvořit hustou síť mikroskopických zón termálních koagulačních bodů (TCP), které po aplikaci vypínají tkáň a navozují hojící odezvu organismu spojenou s proliferační fází - novotvorbou kolagenu. Ta následně přechází do fáze remodelační, kdy vypnutá a zahuštěná tkáň spolu s remodelujícím se kolagenem zajistí výrazný liftingový efekt.

Ulthera LIFT nabízí velmi intenzivní ošetření frakcionovaným intenzivním ultrazvukem tak, že využije přirozené regenerativní schopnosti kůže. Přístroj řídí počítač, který vyhodnotí stav pleti a podle toho naplánuje intenzitu a rozsah zákroku. Příznivě ovlivní hlubokou podpůrnou tkáň a dostává se do dříve nedosažitelné hloubky tkáně (cca 4,5 mm), kde dříve mohli působit pouze plastičtí chirurgové při invazivním faceliftingu.

Tkáň se díky tomu dokonale vypne a přitom není nutné povrch pokožky nijak narušit. Aby byl výsledek opravdu dokonalý, je třeba působit i na svrchní vrstvy kůže nad platysmou. K tomu slouží "koncovky SMAS", které dokáží aplikovat jemnou a hustou síť termokoagulačních bodů do hloubky 4.5 mm, 3.0 mm a 1.5 mm, které zajistí obnovu přirozené, ale působením věku poničené vrstvy kolagenu a elastinu. 

Ulthera LIFT tedy zajistí vše - ošetření hluboko, středně hluboko i povrchně. A to vše neinvazivně. Celý průběh zákroku lékař sleduje na monitoru a vidí přesně, kam cílí ultrazvukovou energii.

Neodnesete si tedy řezy, stehy, nebudete hospitalizováni, nebudete muset přečkat dobu rekonvalescence. Klidně můžete po ošetření aplikovat make-up a odejít za svými aktivitami.

Celkový regenerativní proces nastartuje jediné ošetření.

Výsledný efekt se rozvíjí postupně po dobu následujících 2 - 3 měsíců. Viditelné výsledky vykazují zpevnění a vypnutí ochablé pokožky obličeje. Další výhodou je, že kromě viditelných výsledků aktivuje tvorbu nového kolagenu, který může přetrvávat po dobu až 7 let. Studie například prokázaly, že 9 z 10 klientů dosáhlo významných liftingů obočí (brow-lifting).

Délka ošetření je individuální a nelze ji předem odhatnout (dle velikosti plochy, která je ošetřována a individuálních potřeb každého klienta od 45 minut).

Hlavní výhody tohoto neinvazivního face-liftu jsou:

  • Pouze jedno ošetření
  • Žádná doba hojení po zákroku
  • Žádné fyzické omezení před ani po zákroku
  • Dlouhodobý efekt
  • Bezbolestnost zákroku
  • Zákrok se provádí bez anestezie 

Během tepelného působení ultrazvuku lze vnímat lehce nepříjemný pocit pnutí až pálení, který je u každého pacienta individuální. Tento pocit je jen dočasný a signalizuje, že došlo k ovlivnění správných vrstev.

Po zákroku může být vaše pleť začervenalá, citlivá nebo mírně oteklá. To je ale jediný vedlejší efekt, který se může dostavit. Potíže postupně odeznívají. Obavy například z omezení v práci nebo při volnočasových aktivitách tak klidně hoďte za hlavu. Ošetření omlazuje vaši pleť šetrně. Bezprostřední změny na kůži skryje bez problémů běžný make-up.

Mnohé dotazy směřují také k trvalosti ošetření a nutnosti jeho opakování. Jak jsme nastínili výše Ulthera LIFT neřeší jen projev stárnutí pleti, ale zejména jeho příčinu - nejde o vyhlazení zvenku, ale zevnitř.

Díky obnovení tvorby kolagenu (jeho nedostatečná tvorba je příčinou vzniku vrásek a ochabnutí pleti) si vaše pokožka udrží mladistvější vzhled dlouho. Studie ze Spojených států amerických ukazují, že účinek jediného ošetření trvá minimálně po dobu 7-10 let!


Komentáře

Petra Plíšková08.09.2017 11:15:23

Dobrý den, ošetření jsem podstoupila minulý týden v rámci akční nabídky, ordinace čisté a luxusní, personál milý, zákrok na úrovni. Dlouho jsem se s takovou službou ve slevách nesetkala.

Lida Horka08.09.2017 13:24:52

Mohu souhlasit. Paní doktorka velice profesionální.

RADKA MILE11.09.2017 19:47:26

TOP CENA

Viktorka Sovjáková09.09.2017 14:29:33

Dnes jsem take zakoupila poukaz a na ošetření jdu za týden, uz se moc tesim.

Jana Elba10.09.2017 14:45:27

Je možné se objednat i na víkend? Nejsem z Prahy

Neskutečná.cz10.09.2017 14:46:59

Dobrý den paní Jano, ano, objednání je možné i na víkend.

Jana Elba18.09.2017 11:14:07

Uz jsem objednana termin naprosto vyhovuje.

Pro přidání příspěvku musíte být přihlášen. Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se!

Garance vrácení peněz do 14 dnů
Garance spokojenosti s nabídkou
Zákaznická podpora a osobní přístup
Snažíme se neustále zlepšovat a baví nás to
Rychlý dotaz