Detail nabídky

Permanentní make-up neboli vláskování obočí! Jedna z momentálně nejžádanějších metod úpravy řídkého a nevýrazného obočí!

Estetika & Krása Microblading čili 3D permanentní make-up je speciální ruční metoda. Obočí se netetuje plošně, ale lehkým šrafováním pružnou jednorázovou čepelkou, která umožňuje vytetovat jednotlivé chloupky k nerozeznání od vlastních. Metodou se dá obočí nádherně dotvarovat, doplnit v místech, kde chloupky nerostou, rovněž lze opravit tvar obočí a vyrovnat disproporce.
Permanentní make-up neboli vláskování obočí! Jedna z momentálně nejžádanějších metod úpravy řídkého a nevýrazného obočí! 1 499 Kč původně 2 999 Kč SLEVA-50 %
24 zákazníků

O nabídce

 • Permanentní make-up neboli vláskování obočí
 • Exkluzivní sleva 50%
 • Jedna z nejžádanějších metod úpravy obočí!
 • Akční zaváděcí cena 1499 kč!
 • Stačí pouze jedno ošetření
  (jeden poukaz)
 • V ceně je:
  - konzultace tvaru a barvy
  - anestetikum
  - 3D microblading neboli vláskování obočí
  - občerstvení (káva, čaj, voda)
 • délka procedury 60-90 minut

Podmínky

 • Rezervace poukazů do 30. 11. 2017

 • Rezervace na čísle 774 873 23​5 (nahlásit jméno, příjmení, telefonní číslo a číslo poukazu)

 • Zrušení nebo změna rezervace je možná nejpozději 24 hodin předem, jinak poukaz propadá.

 • Individuální přístup podle věku a potřebKde voucher uplatnit?

Beauty & Care Janat

Web: www.janat.cz

Telefon: 774 873 235

Výborná dostupnost z celé Prahy

Kousek od stanice Anděl, tramvaj č. 4, 9, 10, 16, zastávka Bertramka

Otevírací doba: Po-Pá: 9:00 - 18:00 hod., So-Ne: dle dohody


Microblading čili 3D permanentní make-up je speciální ruční metoda. Obočí se netetuje plošně, ale lehkým šrafováním pružnou jednorázovou čepelkou, která umožňuje vytetovat jednotlivé chloupky k nerozeznání od vlastních. Metodou se dá obočí nádherně dotvarovat, doplnit v místech, kde chloupky nerostou, rovněž lze opravit tvar obočí a vyrovnat disproporce.

 


Komentáře

V diskuzi zatím není žádný příspěvek. Buďte první!

Pro přidání příspěvku musíte být přihlášen. Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se!

HIT ROKU 2018 - vyzkoušejte světově uznávané ošetření Thermage v pohodlí domova. Pouze 499 Kč za kupón na 80 % slevu na prémiový přístroj Thermage New Age pro domácí použití.
499 Kč původně 2 500 Kč SLEVA-80 % 868 zákazníků tuto nabídku doporučujeme!HIT ROKU 2018 - vyzkoušejte světově uznávané ošetření Thermage v pohodlí domova. Pouze 499 Kč za kupón na 80 % slevu na prémiový přístroj Thermage New Age pro domácí použití.
Prémiové omlazení rukou Thermage CPT se slevou 83%! Novým trendem moderních žen se stává omlazení rukou. Nejen obličej, ale i ruce dokáží prozradit váš věk.
4 900 Kč původně 29 000 Kč SLEVA-83 % 274 zákazníků tuto nabídku doporučujeme!Prémiové omlazení rukou Thermage CPT se slevou 83%! Novým trendem moderních žen se stává omlazení rukou. Nejen obličej, ale i ruce dokáží prozradit váš věk.
3D Skin Rejuvenation - odstranění jizev nebo strií. Nejmodernější technologie současnosti za nejdostupnější možnou dostupnou cenu.
289 Kč původně 3 190 Kč SLEVA-91 % 35 zákazníků výprodejové akce!3D Skin Rejuvenation - odstranění jizev nebo strií. Nejmodernější technologie současnosti za nejdostupnější možnou dostupnou cenu.
Přidejte se k nám na Facebooku