Detail nabídky

Pomoc pro NICOLKU

Udělejme společně jednou něco velkého a pokusme se pomoci jedné konkrétní holčičce, Nicolce Mikešové z Olšan u Prostějova. Nicolka naši společnou pomoc opravdu potřebuje a potřebuje jí rychle. Nicolce je nyní 5 let a v textu níže si můžete přečíst její příběh a případně můžete pomoci.
Pomoc pro NICOLKU 100 Kč původně 100 Kč SLEVA-0 % Pomoc pro NICOLKU
563 zákazníků

O nabídce

 • Pomoc pro Nicolku

Podmínky

 • Jedním poukazem v hodnotě 100 Kč přispějete Nicolce částkou 100 Kč
 • Počet poukazů není omezen
 • Za každý jeden poukaz bude nejen Nicolka, ale i její rodiče velmi, velmi vděčni
 • Naše společnost pošle 100 % vybrané pomoci na transparentní účet: 2921739183/0800
 • Samozřejmě můžete zaslat Nicolce peníze přímo na její účet
 • Prvních 500 poukazů uhradili zaměstnanci a vedení naší společnosti
 • Přímý telefonní kontakt na rodiče Nicolky sdělíme na vyžádání
 • Pro více informací můžete navštívit facebookovou stránku Nicolky:
  www.facebook.com/nicolmikesova
 • Nicolčin příběh je velmi smutný, ale Nicolka má své milující rodiče, kteří žijí v zemi, kde jsou miliony dobrých lidí, takže Nicolčin příběh může mít šťastný konec a to díky každému z nás
 • Velmi děkujeme


Kde voucher uplatnit?


Pomoc pro Nicolku

Zvítězí víra, naděje a láska před mým osudem ?

Jmenuji se Nicolka a mám 5 let. Když jsem se narodila, moji rodiče měli velkou radost, protože jsem byla krásné a zdravé miminko. Když jsem oslavila 1. narozeniny, lékaři zjistili, že mám nevyléčitelnou nemoc, která je velmi zákeřná a dávali mým rodičům naději, že s nimi budu žít do tří let mého života a pak je navždy opustím. Mamka s taťkou byli moc smutní, ale nedali na prognózy lékařů a hledali cestu, jak začít s nepřízní mého osudu bojovat. Moje nemoc se jmenuje Spinální svalová atrofie. Je to genetické onemocnění, které mi bere svalovou sílu, a proto se nemohu sama pohybovat. Se vším mi pomáhají rodiče, babička, děda a hodná teta Věruška, která mi dělá asistentku. Toto onemocnění je velmi vzácné a nikde na světě na něj není lék. Postihuje svaly na celém těle, a proto musím pravidelně cvičit, aby mi nemoc nevzala svalovou sílu, kterou ještě mám. Chodím pravidelně na fyzioterapii, kde cvičím s tetou Janičkou a posilujeme svalíky celého těla, aby neochabovaly. Mám ráda koníky, a proto jezdíme na hipoterapii, která mi pomáhá s posílením a správným držením těla. Moc se těším na plavání. Voda mě nadnáší, a proto mohu dělat pohyby, které na zemi sama nezvládnu. Ráda si hraji na mořskou pannu a potápím se v bazénu. Zdravý člověk toto všechno bere jako samozřejmost, ale pro mě je však voda celý svět – jediný prostor, ve kterém se cítím volná.

I když mi toto onemocnění nedovolí chodit, běhat, skákat, jezdit na koloběžce či na skluzavce, přesto chodím do normální školky Mateřinky, kde mám spoustu kamarádů. Společně si hrajeme, kreslíme, malujeme a zpíváme. Můj odlehčený vozíček, který ve školce mám, mi pomáhá se pohybovat i ve volném prostoru třídy a tak mohu být pořád mezi svými kamarády. Ve školce se mi moc líbí a každý den se tam těším, protože vím, že se vždy naučím něco nového. Umím spoustu básniček a písniček a ráda se učím i anglicky. Když potom cestujeme s mamkou autem domů, zkouší mě ze slovíček a pak zas já ji. To je zábava!

Mým největším přáním je rozběhnout se a skočit mámě a tátovi do náruče.....

Vím od mámy a táty, že na světě není lék, ale naději mám. V Izraeli právě probíhá experimentální léčba kmenovými buňkami, která je velmi drahá, stojí 950 000 Kč a není hrazena žádnou pojišťovnou. Jedna aplikace kmenových buněk nestačí, a proto se musí zákrok v budoucnu opakovat. Naše velká rodina se snaží, abych mohla ještě v tomto roce 2016 zahájit léčbu kmenovými buňkami. Proto chci vás všechny, kteří čtete můj příběh, poprosit o pomoc a naději. Moc času už mi nezbývá. Čím dříve na léčbu pojedu, tím větší naději na uzdravení mám.

Pošlete mi, prosím, jakoukoli částku na můj transparentní účet 2921739183/0800. Každá pomoc mě pohladí a dá novou naději na splnění mého přání.

Děkuji všem, kteří četli můj příběh a pomohou mi splnit můj dětský sen.....

Vaše Nicolka

www.facebook.com/nicolmikesova


Komentáře

V diskuzi zatím není žádný příspěvek. Buďte první!

Pro přidání příspěvku musíte být přihlášen. Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se!

Garance vrácení peněz do 14 dnů
Garance spokojenosti s nabídkou
Zákaznická podpora a osobní přístup
Snažíme se neustále zlepšovat a baví nás to
Rychlý dotaz