Detail nabídky

Pomoc pro NICOLKU

Wellness & Zdraví Udělejme společně jednou něco velkého a pokusme se pomoci jedné konkrétní holčičce, Nicolce Mikešové z Olšan u Prostějova. Nicolka naši společnou pomoc opravdu potřebuje a potřebuje jí rychle. Nicolce je nyní 5 let a v textu níže si můžete přečíst její příběh a případně můžete pomoci.
Pomoc pro NICOLKU 100 Kč původně 100 Kč SLEVA-0 %
563 zákazníků

O nabídce

 • Pomoc pro Nicolku

Podmínky

 • Jedním poukazem v hodnotě 100 Kč přispějete Nicolce částkou 100 Kč
 • Počet poukazů není omezen
 • Za každý jeden poukaz bude nejen Nicolka, ale i její rodiče velmi, velmi vděčni
 • Naše společnost pošle 100 % vybrané pomoci na transparentní účet: 2921739183/0800
 • Samozřejmě můžete zaslat Nicolce peníze přímo na její účet
 • Prvních 500 poukazů uhradili zaměstnanci a vedení naší společnosti
 • Přímý telefonní kontakt na rodiče Nicolky sdělíme na vyžádání
 • Pro více informací můžete navštívit facebookovou stránku Nicolky:
  www.facebook.com/nicolmikesova
 • Nicolčin příběh je velmi smutný, ale Nicolka má své milující rodiče, kteří žijí v zemi, kde jsou miliony dobrých lidí, takže Nicolčin příběh může mít šťastný konec a to díky každému z nás
 • Velmi děkujeme


Kde voucher uplatnit?


Pomoc pro Nicolku

Zvítězí víra, naděje a láska před mým osudem ?

Jmenuji se Nicolka a mám 5 let. Když jsem se narodila, moji rodiče měli velkou radost, protože jsem byla krásné a zdravé miminko. Když jsem oslavila 1. narozeniny, lékaři zjistili, že mám nevyléčitelnou nemoc, která je velmi zákeřná a dávali mým rodičům naději, že s nimi budu žít do tří let mého života a pak je navždy opustím. Mamka s taťkou byli moc smutní, ale nedali na prognózy lékařů a hledali cestu, jak začít s nepřízní mého osudu bojovat. Moje nemoc se jmenuje Spinální svalová atrofie. Je to genetické onemocnění, které mi bere svalovou sílu, a proto se nemohu sama pohybovat. Se vším mi pomáhají rodiče, babička, děda a hodná teta Věruška, která mi dělá asistentku. Toto onemocnění je velmi vzácné a nikde na světě na něj není lék. Postihuje svaly na celém těle, a proto musím pravidelně cvičit, aby mi nemoc nevzala svalovou sílu, kterou ještě mám. Chodím pravidelně na fyzioterapii, kde cvičím s tetou Janičkou a posilujeme svalíky celého těla, aby neochabovaly. Mám ráda koníky, a proto jezdíme na hipoterapii, která mi pomáhá s posílením a správným držením těla. Moc se těším na plavání. Voda mě nadnáší, a proto mohu dělat pohyby, které na zemi sama nezvládnu. Ráda si hraji na mořskou pannu a potápím se v bazénu. Zdravý člověk toto všechno bere jako samozřejmost, ale pro mě je však voda celý svět – jediný prostor, ve kterém se cítím volná.

I když mi toto onemocnění nedovolí chodit, běhat, skákat, jezdit na koloběžce či na skluzavce, přesto chodím do normální školky Mateřinky, kde mám spoustu kamarádů. Společně si hrajeme, kreslíme, malujeme a zpíváme. Můj odlehčený vozíček, který ve školce mám, mi pomáhá se pohybovat i ve volném prostoru třídy a tak mohu být pořád mezi svými kamarády. Ve školce se mi moc líbí a každý den se tam těším, protože vím, že se vždy naučím něco nového. Umím spoustu básniček a písniček a ráda se učím i anglicky. Když potom cestujeme s mamkou autem domů, zkouší mě ze slovíček a pak zas já ji. To je zábava!

Mým největším přáním je rozběhnout se a skočit mámě a tátovi do náruče.....

Vím od mámy a táty, že na světě není lék, ale naději mám. V Izraeli právě probíhá experimentální léčba kmenovými buňkami, která je velmi drahá, stojí 950 000 Kč a není hrazena žádnou pojišťovnou. Jedna aplikace kmenových buněk nestačí, a proto se musí zákrok v budoucnu opakovat. Naše velká rodina se snaží, abych mohla ještě v tomto roce 2016 zahájit léčbu kmenovými buňkami. Proto chci vás všechny, kteří čtete můj příběh, poprosit o pomoc a naději. Moc času už mi nezbývá. Čím dříve na léčbu pojedu, tím větší naději na uzdravení mám.

Pošlete mi, prosím, jakoukoli částku na můj transparentní účet 2921739183/0800. Každá pomoc mě pohladí a dá novou naději na splnění mého přání.

Děkuji všem, kteří četli můj příběh a pomohou mi splnit můj dětský sen.....

Vaše Nicolka

www.facebook.com/nicolmikesova


Komentáře

V diskuzi zatím není žádný příspěvek. Buďte první!

Pro přidání příspěvku musíte být přihlášen. Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se!

Aplikace kmenových buněk s růstovými faktory. Zastavte padání vlasů, nastartujte růst nových, ozdravte vlasy poškozené a v neposlední řadě nezapomeňte na prevenci.
1 190 Kč původně 5 500 Kč SLEVA-78 % 445 zákazníků podzimní akce!Aplikace kmenových buněk s růstovými faktory. Zastavte padání vlasů, nastartujte růst nových, ozdravte vlasy poškozené a v neposlední řadě nezapomeňte na prevenci.
Výjimečná nabídka v prestižním studiu HealthCare!!! Vstupní kompletní vyšetření diagnostiky zdraví za pouhých 990,- Kč!!! Počet voucherů omezen! Platnost do konce listopadu 2017.
990 Kč původně 7 000 Kč SLEVA-86 % 88 zákazníků tuto nabídku doporučujeme!Výjimečná nabídka v prestižním studiu HealthCare!!! Vstupní kompletní vyšetření diagnostiky zdraví za pouhých 990,- Kč!!! Počet voucherů omezen! Platnost do konce listopadu 2017.
Zahoďte břitvy, holítka i depilátory: Inovativní novinka pro rok 2017 - trvalá epilace lékařským přístrojem od BTL. Zbavte se chloupků jednou provždy s opravdu fantastickou slevou 93%.
699 Kč původně 9 500 Kč SLEVA-93 % 171 zákazníků Zahoďte břitvy, holítka i depilátory: Inovativní novinka pro rok 2017 - trvalá epilace lékařským přístrojem od BTL. Zbavte se chloupků jednou provždy s opravdu fantastickou slevou 93%.
Elektromagnetická redukce tuku je nyní dostupná i široké veřejnosti! Celosvětový HIT modelek, ale i (ne)obyčejných žen. Ošetření až 4 tělesných partií za 1 poukaz.
499 Kč původně 4 900 Kč SLEVA-90 % 137 zákazníků Elektromagnetická redukce tuku je nyní dostupná i široké veřejnosti! Celosvětový HIT modelek, ale i (ne)obyčejných žen. Ošetření až 4 tělesných partií za 1 poukaz.
Celotělová lymfodrenáž (50 minut) na zkoušku! 3x účinnější než klasická lymfodrenáž. Oblíbená procedura nejen proti celulitidě a obezitě špičkovým přístrojem.
149 Kč původně 400 Kč SLEVA-63 % 65 zákazníků Celotělová lymfodrenáž (50 minut) na zkoušku! 3x účinnější než klasická lymfodrenáž. Oblíbená procedura nejen proti celulitidě a obezitě špičkovým přístrojem.
Stop kouření nebo alkoholu - změňte svůj život k lepšímu‎! Vyzkoušejte jednorázovou biorezonanční antinikotinovou terapii, která vás během necelé hodiny zbaví chuti na cigaretu.
299 Kč původně 4 000 Kč SLEVA-93 % 128 zákazníků Stop kouření nebo alkoholu - změňte svůj život k lepšímu‎! Vyzkoušejte jednorázovou biorezonanční antinikotinovou terapii, která vás během necelé hodiny zbaví chuti na cigaretu.
Tarotový kříž za 85 Kč zaslaný na e-mail! Pochopte minulost, přítomnost i budoucnost. Dozvíte se přesně ty informace, co potřebujete.
85 Kč původně 300 Kč SLEVA-72 % 66 zákazníků tuto nabídku doporučujeme!Tarotový kříž za 85 Kč zaslaný na e-mail! Pochopte minulost, přítomnost i budoucnost. Dozvíte se přesně ty informace, co potřebujete.
Korespondenční kurz numerologie za skvělou cenu 899 Kč! Naučte se sestavit vlastní numerologický rozbor a lépe porozumějte sobě i svým blízkým!
899 Kč původně 3 000 Kč SLEVA-70 % 11 zákazníků tuto nabídku doporučujeme!Korespondenční kurz numerologie za skvělou cenu 899 Kč! Naučte se sestavit vlastní numerologický rozbor a lépe porozumějte sobě i svým blízkým!
Výklad z tarotových karet na rok dopředu zaslaný e-mailem za pouhých 149 Kč!
149 Kč původně 500 Kč SLEVA-70 % 15 zákazníků tuto nabídku doporučujeme!Výklad z tarotových karet na rok dopředu zaslaný e-mailem za pouhých 149 Kč!
Velký výklad na vztahy a numerologický rozbor za fantastických 329 Kč!!!
329 Kč původně 1 100 Kč SLEVA-70 % 24 zákazníků tuto nabídku doporučujeme!Velký výklad na vztahy a numerologický rozbor za fantastických 329 Kč!!!
Výklad z tarotových karet na dvě otázky e-mailem za 105 Kč! Zeptejte se na cokoli! Přední česká profesionálka Vám poradí!
105 Kč původně 350 Kč SLEVA-70 % 37 zákazníků tuto nabídku doporučujeme!Výklad z tarotových karet na dvě otázky e-mailem za 105 Kč! Zeptejte se na cokoli! Přední česká profesionálka Vám poradí!
Nemůžete se rozhodnout? Máte problémy v práci, ve vztahu, se zdravím, s dětmi či jiné? Nechte si poradit! Půlhodinový výklad po telefonu a numerologický rozbor zaslaný emailem za skvělou cenu 225 Kč!
225 Kč původně 900 Kč SLEVA-75 % 18 zákazníků tuto nabídku doporučujeme!Nemůžete se rozhodnout? Máte problémy v práci, ve vztahu, se zdravím, s dětmi či jiné? Nechte si poradit! Půlhodinový výklad po telefonu a numerologický rozbor zaslaný emailem za skvělou cenu 225 Kč!
Nejlevnější mobilizační masáže páteře a kloubů pod vedením fyzioterapeutů, kteří Vás postaví na nohy.
299 Kč původně 1 090 Kč SLEVA-73 % 50 zákazníků Nejlevnější mobilizační masáže páteře a kloubů pod vedením fyzioterapeutů, kteří Vás postaví na nohy.
Akční nabídka dne 299 Kč!! Indická ájurvedská masáž hlavy, šíje a zad v délce 40 minut.
299 Kč původně 1 399 Kč SLEVA-79 % 33 zákazníků Akční nabídka dne 299 Kč!! Indická ájurvedská masáž hlavy, šíje a zad v délce 40 minut.
Exkluzivně!! Hudební masáž tibetské misky forma terapie
1 200 Kč původně 2 000 Kč SLEVA-40 % 49 zákazníků Exkluzivně!! Hudební masáž tibetské misky forma terapie
Exkluzivně! Třívrstvá terapeutická regrese pod vedením uznávané terapeutky REME.
5 000 Kč původně 10 000 Kč SLEVA-50 % 60 zákazníků Exkluzivně! Třívrstvá terapeutická regrese pod vedením uznávané terapeutky REME.
Exkluzivně! Regresní terapie u uznávané terapeutky Ing. Reme
800 Kč původně 1 500 Kč SLEVA-47 % 55 zákazníků tuto nabídku doporučujeme!Exkluzivně! Regresní terapie u uznávané terapeutky Ing. Reme
Zážitková masáž - Reflexní masáž chodidel a plošek nohou jen za 299 Kč. Luxusní masáže za neuvěřitelné zavádějící ceny exkluzivním salonu.
299 Kč původně 999 Kč SLEVA-70 % 38 zákazníků Zážitková masáž - Reflexní masáž chodidel a plošek nohou jen za 299 Kč. Luxusní masáže za neuvěřitelné zavádějící ceny exkluzivním salonu.
Pouze 399 Kč! Precizní rehabilitační masáž provedena profesionály ve Studio Francouzská v centru Prahy.
399 Kč původně 1 290 Kč SLEVA-69 % 38 zákazníků Pouze 399 Kč! Precizní rehabilitační masáž provedena profesionály ve Studio Francouzská v centru Prahy.
Zastavte padání vlasů, nastartujte růst nových nebo ozdravte vlasy poškozené. Výtažky z kmenových buněk - kompletní kúra 5 ošetření.
5 900 Kč původně 20 000 Kč SLEVA-70 % 261 zákazníků jarní akce!Zastavte padání vlasů, nastartujte růst nových nebo ozdravte vlasy poškozené. Výtažky z kmenových buněk - kompletní kúra 5 ošetření.
Co Vás čeká v roce 2017? Osobní hodinový výklad karet a numerologický rozbor od přední české profesionálky jen za 249 Kč. Každé setkání má svůj důvod.
249 Kč původně 950 Kč SLEVA-74 % 302 zákazníků výprodejové akce!Co Vás čeká v roce 2017? Osobní hodinový výklad karet a numerologický rozbor od přední české profesionálky jen za 249 Kč. Každé setkání má svůj důvod.
Neskutečných 249 Kč za luxusní kosmetické ošetření dle potřeb a typu pleti. Dopřejte si úžasnou relaxaci a regeneraci té nejvyšší kvality!
249 Kč původně 990 Kč SLEVA-75 % 130 zákazníků Neskutečných 249 Kč za luxusní kosmetické ošetření dle potřeb a typu pleti. Dopřejte si úžasnou relaxaci a regeneraci té nejvyšší kvality!
Máte pocit, že Vaše postava není úplně ideální? Chcete se dovědět více o svém těle? Kompletní odborná analýza Vašeho těla za šokující cenu 49 Kč!
49 Kč původně 250 Kč SLEVA-80 % 154 zákazníků Máte pocit, že Vaše postava není úplně ideální? Chcete se dovědět více o svém těle? Kompletní odborná analýza Vašeho těla za šokující cenu 49 Kč!
Výklad karet a numerologický rozbor e-mailem od přední české profesionálky jen za 149 Kč. Každé setkání má svůj důvod...
149 Kč původně 600 Kč SLEVA-75 % 2562 zákazníků Výklad karet a numerologický rozbor e-mailem od přední české profesionálky jen za 149 Kč. Každé setkání má svůj důvod...
Začněte se soustředit na to, co je důležité, na stravu. Získejte odbornou konzultaci a analýzu Vašeho těla za jedinečných 99 Kč.
99 Kč původně 500 Kč SLEVA-80 % 85 zákazníků Začněte se soustředit na to, co je důležité, na stravu. Získejte odbornou konzultaci a analýzu Vašeho těla za jedinečných 99 Kč.
Přidejte se k nám na Facebooku