Detail nabídky

Pouze 2990 Kč za šest ošetření dle výběru! UltraContour - lékařská liposukce s certifikací CE 0499. Ideální pro zhubnutí problémových partií (např. daných genetickou dispozicí).

Lékařská liposukce UltraContour je vhodná pro redukci tukové tkáně a zmírnění celulitidy. Jedná se o nejšetrnější způsob, jak se zbavit nadbytečného tuku bez nutnosti pooperačních omezení. Úbytek tukových buněk je trvalý. Ošetření je vhodné pro ženy i muže.
Pouze 2990 Kč za šest ošetření dle výběru! UltraContour - lékařská liposukce s certifikací CE 0499. Ideální pro zhubnutí problémových partií (např. daných genetickou dispozicí). 2 990 Kč původně 26 500 Kč SLEVA-89 % Pouze 2990 Kč za šest ošetření dle výběru! UltraContour - lékařská liposukce s certifikací CE 0499. Ideální pro zhubnutí problémových partií (např. daných genetickou dispozicí).
93 zákazníků

O nabídce

 • UltraContour - lékařská liposukce
 • UltraContour je plnohodnotně
  certifikovaný lékařský přístroj
 • 1 poukaz = šest ošetření (sezení)
 • Za zvýhodněnou cenu 2990 Kč
 • Můžete si nechat ošetřit např.:
  2x břicho, 2x boky a 2x stehna,
  nebo 3x břicho a 3x stehna
 • Jedná se o ideální metodu pro
  zhubnutí problémových partií
 • V rámci každého ošetření získáte 
  dvojnásobný počet vyslaných pulsů
 • Což se rovná dvojnásobnému počtu
  zlikvidovaných tukových buněk
 • Po zákroku se nedostavuje JOJO efekt
 • Zákrok trvá cca 1,5 hodiny a to z důvodu
  dvojnásobného počtu vyslaných pulsů

Podmínky

 • Platnost poukazů je do 30.12.2016
 • Počet poukazů na osobu není omezen
 • Rezervace na uvedeném telefonu


Kde voucher uplatnit?


Studio Neo

Odpovědná vedoucí: Žakelína Kratochvílová

Telefon: 605 171 511, Web: www.studioneo.cz

Otevírací doba: Pondělí - Pátek: 10:00 - 20:00 hod. (dle objednání)

Adresa: Studio Neo - Ostružinová 30, Praha 10


UltraContour - lékařská liposukce s certifikací CE 0499.

Zvýhodněná cena 2990 Kč za šest ošetření - můžete si nechat ošetřit například 3x břicho a 3x stehna, nebo 2x břicho, 2x boky a 2x stehna.

Ideální metoda pro zhubnutí problémových partií, daných genetickou dispozicí, nejčastěji ošetřovanými partiemi jsou bříško, hýždě, boky a vnitřní či vnější strana stehen. Tuk se zde ukládá ne vždy jen vinou nezdravé stravy. V takovém případě je UltraContour skvělým řešením, protože tady diety a fitness moc nepomáhají.

U nás dostanete za jednu cenu dvojnásobný počet vyslaných pulsů, což se rovná dvojnásobnému počtu zlikvidovaných tukových buněk!

UltraContour je lékařský přístroj plnohodnotně certifikovaný značkou CE 0499 dle Medical Directive 93/42/EEC. Bezpečnost a účinnost je garantována a ověřena každodenními stovkami zákroků a notifikační autoritou Société Nationale de Certification et d´Homologation v Luxembourgu.

Tato forma liposukce je bezbolestná, provádí se pomocí vysoce fokusovaného ultrazvuku. Je to šetrná metoda, která však umožňuje dosahovat žádoucích výsledků bez modřin a nerovností, které jsou typické pro operativní (invazivní) ošetření.

Nová generace přístroje UltraContour™ využívá v první fázi zákroku kombinaci fyzikálních jevů spojených s ultrazvukem (depolymerizace, lipolýza a defibrotizace), tj. rozbití tukové buňky, zkapalnění jejího obsahu, vypuzení tuku mimo tukovou buňku a mechanické působení na pojivovou tkáň v hlubokých vrstvách kůže. Okolní tkáně, jako např. žilky, lymfatická tkáň, svaly, periferní nervy atd. nejsou díky dávkování a přesné fokusaci vystaveny vysoké ultrazvukové energii a zůstávají nedotčené.

V druhé fázi ošetření dochází k podpoře drenáže cestou stimulace lymfatického systému. Tím je umožněno rozpuštěnému tuku opustit tělo přirozenou cestu. Část uvolněného tuku tělo zpracuje a zbytek vyloučí. K účinku dochází v následujících 14 dnech, přičemž nejzatíženější je metabolický systém následujících 48 hodin po zákroku.

UltraContour je plnohodnotně certifikovaný lékařský přístroj. Bezpečnost a účinnost je ověřena, což je v dnešní době komercializace tohoto odvětví důležité.

Nevyžaduje narkózu, lokální anestetika a následné hojení. Je bezpečná, zdravý člověk se vypořádá s uvolněným tukem naprosto přirozeným způsobem. Liposukce UltraContour je tělu mnohem přirozenější než drastické diety či tradiční liposukce. Nemusíte se bát žádných komplikací. Ihned po zákroku se můžete vrátit ke svým běžným každodenním činnostem. Po zákroku se nedostavuje JOJO efekt. Vaše tukové buňky jsou zlikvidovány a odplaveny z těla pryč. Je vhodné dodržovat správný stravovací a pitný režim v kombinaci s dostatečným tělesným pohybem, čímž prospějete i svému srdci.

Před zákrokem

Není potřeba dodržovat nějaká zvláštní omezení, jen dostatečný přísun tekutin. Zákrok nemohou podstupovat lidé s metabolickým onemocněním, v průběhu těhotenství, s hepatitidou, HIV, záněty či kožními výsevy v místě aplikace a srdečními chorobami.

Vlastní zákrok

Každé ošetření se skládá ze dvou fází. V první fázi dochází k rozbití a likvidaci tukových buněk, a ve druhé fázi následuje ultrazvuková lymfodrenáž, která zajistí efektivní odvod tuku ven z těla.

Následujících 48 hodin je nutné pro dosažení účinku dodržovat tato opatření: zvýšit příjem tekutin, nejlépe až na 3 litry v průběhu jednoho dne. Výrazně omezit přísun tuků, neboť organizmus musí zpracovat a metabolickou cestou vyloučit tuky rozpuštěné zákrokem Ultracontour.

Zákrok trvá cca 1,5 hodiny, z důvodu dvojnásobného počtu vyslaných pulsů a tím dvojnásobného počtu zlikvidovaných tukových buněk.

Výhody:

 • Tělo získá souměrné tvary, liposukce se provádí pouze v oblastech, kde je tuk nežádoucí
 • Časově nenáročný výkon
 • Není zapotřebí chirurgických nástrojů, pokožka zůstáván nedotčena
 • Nedochází ke krvácení, nevznikají nerovnosti ani jizvy
 • Ošetření je zcela nebolestivé
 • Není nutné nosit speciální stahovací prádlo
 • Úbytek tukových buněk je trvalý
 • Minimální zdravotní rizika
 • Není nutná žádná speciální příprava
 • Neomezuje běžné denní aktivity
 • Zákrok je všeobecně velmi dobře snášen
 • Pohodlí a relaxace při zákroku
 • Určeno pro ženy i muže všech věkových kategorií

Komentáře

Simona Vorlová22.01.2016 23:28:37

O této liposukci jsem hodně slyšela. Prý jako jediná z tech neinvazivních funguje. Uvazuji o koupi poukazu. Má někdo zkusenost?

Eva Hrubantová23.01.2016 00:35:57

Ahoj Simčo. Já byla v březnu na třech ošetřních bricha a opravdu jsem o cca 8 cm byla hubenejsi a hlavne na objemu (zmizelo takove to nafoukle brisko). JOJO efekt nenastal. Takže spokojenost.

Hedina Marková23.01.2016 13:24:32

také jsem byla na inzerované liposukci,ale jen 1x.Nebyl čas.Ale i tak jsem pár centimetrů přes stehna sundala.Jako myslim,že funguje.Hanka

Eva Trnková22.01.2016 23:35:56

Dobrý den, lze ošetření podstoupit, pokud beru lék Helicid?

Neskutečná.cz23.01.2016 00:04:58

Dobrý den, ošetření můžete podstoupit.

Dana Velká23.01.2016 00:52:49

Koupila jsem si pouka pred 10 dny a už jsem byla 2x na stehnech a také potvrzuji ubytek cca 6 cm. Jeste jdu 2x bricho a 2x boky. Zatim jsem po zadnem osetreni vysledky nemela až nyni.

O.P.23.01.2016 11:27:49

Tak jsem už absolvovala kompletní ošetření. Nevýhoda je cena, ta je vyšší, jinak vidím sama pozitiva, krátké ošetření, ucinne, zatim bez jojo efektu a vysledky skoro v ubytku 10 cm.

Lída Bárová23.01.2016 13:05:02

Souhlasim, takto razantni vysledky jsem nikdy nemela a hlavne jak pisete bez JOJO :-)

Pro přidání příspěvku musíte být přihlášen. Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se!

Garance vrácení peněz do 14 dnů
Garance spokojenosti s nabídkou
Zákaznická podpora a osobní přístup
Snažíme se neustále zlepšovat a baví nás to
Rychlý dotaz