Detail nabídky

Specializovaný salon na prodlužování vlasů tím nejkvalitnějším italským keratinem bez poškození vašich vlasů

V našem útulném kadeřnictví na Praze 3 nabízíme prodlužování a zhušťování vlasů metodami keratinu a mikroringem. Používáme italský keratin, který nepoškozuje vlasy a při sundavání vlasů máme k dispozici speciální roztok. Nastavené vlasy se mohou barvit, fenovat, žehlit i natáčet. Při česání je důležité používat speciální kartáč, který neporušuje spoje.Navíc kartáč za poloviční cenu 120 Kč ke každému poukazu jako Vánoční dárek
Specializovaný salon na prodlužování vlasů tím nejkvalitnějším italským keratinem bez poškození vašich vlasů 1 500 Kč původně 3 000 Kč SLEVA-50 % Specializovaný salon na prodlužování vlasů tím nejkvalitnějším italským keratinem bez poškození vašich vlasů
53 zákazníků

O nabídce

 • Používáme nejlepší italský keratin 
 • Keratin nepoškozuje vlasy
 • Zahušťujeme
 • Prodlužujeme
 • Doba prodloužení závisí na hustotě vašich vlasů
 • 60 -120 minut
 • Na sundavání vlasů máme k dispozici speciální roztok
 • Nastavené vlasy se mohou barvit
 • Fénovat
 • Žehlit
 • Natáčet
 • Při česání je důležité používat speciální kartáč, který neporušuje spoje

Podmínky

 • Poukaz je platný na prodloužení vlasů blond barvy 
 • Pokukaz má platnost do 30.11.2017
 • Pouze na délku 40 cm
 • Na objednání jsme zde pro vás 24 hodin denně
 • Stačí zavolat velmi rádi vás obsloužíme
 • Salón Praha 3, Žižkov, 130 00, Lipanská 10, 
 • Volat na volný termín ihned po zakoupení poukazu 


Kde voucher uplatnit?

 • AMISTUDIO
 • Praha 3, Žižkov, 130 00, Lipanská 10
 • Tel.+420 775554758 nebo na tel:+420 605350487
 • E-mail: e.mak@seznam.cz 
 • Web: www.amistudio.biz 

Proč si nechat prodloužit vlasy u nás?

V našem salonu pracujeme výhradně s nejkvalitnějšími lidskými vlasy na trhu, s pravými evropkými vlasy. Tyto vlasy jsou nejpodobnější našim českým vlasům, proto nejlépe splynou s našimi vlastními a při zvolení správné délky vypadá účes věrohodně, jakoby byly prodloužené vlasy vaše. Prodloužené vlasy u nás se vyznačují malými spoji, správným rozvržením tak, abychom dosáhly efektu, který si přejete. Dále vysokou kvalitou použitého materiálu a osobním přístupem splnit každé vaše přání nad očekávání.

Výsledek obrázku pro hair by italian keratin

Jak probíhá samotné prodlužování vlasů?

V kadeřnictví GARDIN Brno prodlužujeme vlasy metodou keratin za tepla. Prodloužení keratinem za tepla je dnes nejrozšířenější a nejoblíběnější metodou. Prodlužování vlasů spočívá v tepelném spojování jednotlivých pramínků pravých vlasů k vlastním vlasům klientky pomocí speciálních kleští a spojovacího materiálu – keratinu. Předchystaný spoj se nahřeje a přichytí cca 1cm od pokožky hlavy k vlastním vlasům klientky. Při naší profesionální aplikaci je výsledný spoj matně průsvitný, malý a téměř neviditelný.

Proč keratin za tepla při prodlužování vlasů?

Struktura lidského vlasu je tvořena právě keratinovou složkou proto tento materiál snadno přilne k vlastním vlasům aniž by ho muselo být použito vleké množství. Použitím tepla a tlaku dochází k velmi malým spojům, které jsou trvanlivé a vlas pod nimi dýchá. Tato metoda, pokud je provedena profesionálně, ve výsledku vypadá velmi čistě, spoje jsou přesné a ani při nošení různých účesů nelze poznat, že jsou vlasy prodloužené. Jinou metodu prodlužování vlasů z vlastní zkušenosti nedoporučujeme.

Jak často se musíjí prodloužené vlasy posunovat?

Další reaplikace – posunutí odrostlých vlasů se doporučuje po 2-3 měsících podle rychlosti růstu vlastních vlasů. Prodloužené vlasy lze při správné profesionální i domácí péči nosit neustále i několik let bez toho že by se to negativně odrazilo na kvalitě klientčiných vlasů. Jen upozorňujeme, že prodloužené vlasy mohou být prudce návykové! Zamilujete se do nich a již nikdy je nebudete chtít sundat!

Pro koho je prodlužování vlasů vhodné?

Prodloužení vlasů nebo zahuštění vlasů doporučujeme všem ženám i mužům, kteří chtějí mít účes nepřetržitě upravený a reprezentativní. Stálé tupírování, kulmování, žehlení nebo lakování vlastních vlasů je totiž vysiluje a způsobuje jejich postupné slábnutí a lámavost. Nošením našich pravých vlasů naopak podporuje regeneraci a růst vlastních vlasů. V mnoha případech si tak naše klientky postupem času vystačily s vlastními zregenerovanými a dorostlými vlasy. Prodloužené vlasy mnohdy chrání vlasy klientky a nedochází k lámání konečků jejích vlastních vlasů. Spoustě žen se růst vlasů v určité délce zastaví a ať dělají co dělají vlasům se nechce do vysněné délky dorůst. Prodloužením vlasů se mnohdy podáří ochráněným vlastním vlasům klientky do požadované délky dorůst.

Jak dlouhé musíte mít své vlasy pro správnou aplikaci prodloužení?

Obvykle stačí délka 10 cm. Na takto krátké vlasy je však potřeba použít dvojnásobný počet pramenů, aby výsledná hustota schovala původní délku vlasů. Aby účes vypadal přirozeně, prodlužujeme ze dvou až tří délek, které překrývají spoje, přičemž nejdelší prameny jsou ve spodních řadách.

Jak se ošetřují prodloužené vlasy?

Naše vlasy nevyžadují speciální šampony ani masky. Klientka si vystačí kvalitním profesionálním šamonem, který jí doporučí její kadeřnice. Prodloužené vlasy myjeme dle potřeby, šampon jemně vetřeme do vlasů a spláchneme teplou vodou. Myjeme a oplachujeme je od kořínků ke konečkům. Masku nebo kondicionér nanášíme na prodloužené vlasy při každém mytí. Vyhneme se oblasti spojů a vyvarujeme se použití šamponů s obsahem ovocných kyselin. Po omytí prodloužené vlasy vyždímáme a vytřeme do ručníku. Do konečků vetřeme balzám bez oplachování nebo olej na vlasy a lehce je pročešeme speciálním kartáčem na prodloužené vlasy. Můžeme využít doby, kdy jsou vlasy mokré a zároveň si konečky zregenerovat horkou vodou a regenerační emulzí.

Výsledek obrázku pro hair

 

 

 

 


Komentáře

Gábina ŘEHOŘÍKOVÁ28.11.2016 11:41:49

CHCI NA TO JÍT UŽ DLOUHO A SLYŠELA JSEM O TÉ PANÍ MÁ I VÝKUP VLASŮ, KAMARÁDKA U NÍ BYLA A JE MOC SPOKOJENÁ TAK TO TAKY ZKUSÍM MÁM HROZNĚ ŘÍDKÉ VLASY.

Neskutečná.cz28.11.2016 11:50:31

DOPORUČUJEME TUTO APLIKACI JE VELMI KVALITNÍ

S. KLASKOVA28.11.2016 11:43:10

DOTAZ JAK DLOUHO TO TRVÁ A JAK DLOUHO TO VYDRŽÍ JÁ JSEM O TOM ITALSKÉM KERATINU SLYŠELA JEN DOBRÉ VĚCI ALE STEJNĚ SE ZEPTÁM

Neskutečná.cz28.11.2016 11:49:51

VLASY ROSTOU TAK SE DOPORUČUJE JEDNOU ZA PŮL ROKU O PÁR MILIMETRŮ ZASTŘIHNOUT.JINAK SE O NĚ STARAT 2X TÝDNĚ MASKA A POKYNY OHLEDNĚ ČESÁNÍ, SPORTOVÁNÍ, A VŠEOBECNÉ PÉČE VÁM SAMOZŘEJMĚ ŘEKNOU V SALÓNU.ITALSKÝ KERATIN JE NEJLEPŠÍ APLIKACÍ, KTERÁ MÁ I NEJLEPŠÍ VLASTNOSTI ABY NEPOŠKODILA VLASY A DALY SE UPRAVOVAT.

KLASKOVÁ28.11.2016 11:51:21

DÍKY TAK JDU DO TOHO UŽ SOI TO DLOUHO PŘEJI TAK NOVÝ ROK NOVÁ IMAGE

Monika Petrů28.11.2016 14:54:52

Taky bych ráda do toho šla zajímá mě ofina jde to udělat abych ji měla delší??

Neskutečná.cz28.11.2016 14:56:18

ano i ofina se prodlužuje na přání zákaznice a vypadá to velmi přirozeně.

petrů29.11.2016 15:13:35

To je super díky

SEDLÁKOVÁ HANA29.11.2016 15:17:55

MĚ BY ZAJÍMALO JAK DLOUHO TO VYDRŽÍ NEŽ BUDU MUSET JÍT ÚPRAVU .DĚKUJI

Neskutečná.cz29.11.2016 15:25:08

REAPLIKACE JE PO 2- 3 MĚSÍCÍCH DLE RŮSTU VLASŮ.

DANA VALECKÁ29.11.2016 15:26:35

JÁ TO MÁM ASI 3 MĚSÍCE JEŠTĚ NEJDU ALE JE TO SKVĚLÝ A DRŽÍ TO OPRAVDU SKVĚLE .DOPORUČUJU PANÍ JE PROFESIONÁLKA

Pro přidání příspěvku musíte být přihlášen. Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se!

Garance vrácení peněz do 14 dnů
Garance spokojenosti s nabídkou
Zákaznická podpora a osobní přístup
Snažíme se neustále zlepšovat a baví nás to
Rychlý dotaz