Detail nabídky

TOP PODZIMNÍ nabídka: 2x profesionální bělení zubů za neskutečnou cenu 349 Kč! Získejte krásný bílý úsměv po celý rok.

Estetika & Krása Svěřte se do rukou profesionálů a získejte neodolatelný úsměv, který vydrží po celý rok. Nejefektivnější a nejšetrnější metoda profesionálního bělení zubů. Pouze tento týden s fantastickou slevou 91%.
TOP PODZIMNÍ nabídka: 2x profesionální bělení zubů za neskutečnou cenu 349 Kč! Získejte krásný bílý úsměv po celý rok. 349 Kč původně 4 000 Kč SLEVA-91 %
340 zákazníků

O nabídce

 • Získejte krásný bílý úsměv
 • Neskutečná cena 349 Kč
 • 2x profesionální bělení zubů
 • Ošetření je vhodné pro dvě osoby
  nebo pro jednu osobu s odstupem
  14 dní 
  pro maximální výsledný efekt
 • Super star white plus
 • Neperoxidové bělení zubů
 • Bělení probíhá pomocí modrého led
  studeného světla a bělícího gelu
 • Zcela šetrné bělení zubů
 • Nezpůsobuje citlivost zubů
 • Naprosto bezpečná metoda
 • Nepoškozuje dásně, sklovinu,
  falsety, můstky či korunky
 • Po jedné aplikaci jsou zuby
  světlejší minimálně o 3 – 8
  odstínů

Podmínky

 • Platnost poukazů je do 31.3.2017
 • Počet poukazů na osobu není omezen
 • 1 poukaz = 2x bělení zubů
 • V ceně jsou dvě aplikace
 • Objednávky na e-mailu: info@towell.cz
  nebo pohodlně přes rezervační systém


Kde voucher uplatnit?


The One Wellness Club

Adresa: Masarykovo nábřeží 12, Praha 2

Web: www.towell.cz

Výborná dostupnost z celé Prahy

Objednávky na e-mailu: info@towell.cz nebo přes rezervační systém

Otevírací doba: Po - Ne: dle objednávek klienta


Získejte krásný bílý úsměv :-)

2x profesionální bělení zubů v centru Prahy za neskutečnou cenu 349 Kč! Svěřte se do rukou profesionálů a získejte neodolatelný úsměv, který vydrží po celý rok.

Nejefektivnější a nejšetrnější metoda profesionálního bělení zubů - pouze tento týden s fantastickou slevou 91%.

Naše společnost byla založena v roce 2010 s cílem nabídnout kvalitní služby v oblasti kosmetiky, relaxace, wellness, poradenství a procedur pro formování postavy.

Naším cílem je zajistit vysoce profesionální služby s osobním přístupem v příjemném prostředí, prováděné nejkvalitnějšími profesionály v oboru a to vše za dostupné ceny.  Nabízíme zde širokou škálu služeb z oblasti kosmetiky, estetické medicíny, formování postavy a relaxace. Díky našim profesionálům se nejen budete cítit a vypadat lépe, ale především vám umožníme ve shonu všedních dní odpočinot a relaxovat. Z vašich ošetření si odnesete nejen příjemný zážitek, ale také nové informace a doporučení, jak se o sebe lépe starat a pečovat.

Jsme v samém centru Prahy, kde jsme pro Vás upravili historické prostory secesního domu, doplnili je o moderní vybavení a služby na nejvyšší profesionální úrovni.

Bělení se provádí neperoxidovým gelem v kombinaci s přístrojem, který využívá studené modré laserové světlo (cold blue light) o vlnové délce 460–530 nanometrů. Procedura probíhá v souladu se směrnicí EU – 76/768/EHS.

Oči klienta jsou při ošetření chráněny speciálními brýlemi, proto se během bělení do těla nedostávají infračervené ani ultrafialové paprsky. Také budete náležitě poučeni, jak o zuby pečovat, aby vydržely co nejdéle bílé.

Výsledek je individuální, proto nelze předem zcela přesně určit, jakého stupně zesvětlení dosáhnete. Záleží zejména na životosprávě a stravovacích návycích. Na místě budete informováni, jak se o svůj zářivý úsměv starat.

Co způsobuje zabarvení zubů?

Zejména kouření, konzumace kávy, červeného vína, červená řepa, borůvky,ostružiny atd. 

Jak dlouho vybělení vydrží?

Délka efektu získaného odstínu zubů záleží na životním stylu každého z nás, na věku a na stravovacích návycích. Trvání bělícího efektu prodloužíme i správnou ústní hygienou.

Neperoxidový gel je maximálně šetrný, nepoškozuje dásně, sklovinu, můstky ani korunky. Po jedné aplikaci jsou zuby bělejší o 3–8 odstínů bez rizika poleptání dásní nebo zvýšení citlivosti zubů! Neperoxidové bělení zubů je účinnější, než při použití klasického gelu s obsahem 6% – 15% peroxidu.

 

Důležité: Před ošetřením je důležité mít řádně vyčištěné zuby. Doporučení pro maximální efekt je 2 ošetření s opakováním po 7-14 dnech.

Věříme, že se zařadíte mezi tisíce stálých a spokojených zákazníků po celé republice, kteří se k nám rádi vracejí. Naším cílem dnes již není jen vysoká úroveň služeb a personálu, ale především jejich zlepšování. Proto velmi rádi oceníme jakékoli podněty a připomínky, které povedou ke zvýšení vaší spokojenosti.


Komentáře

Dana Hrubá23.03.2016 10:15:56

Dobrý den, mohu bělení podstoupit i s můstkem?

Neskutečná.cz23.03.2016 10:38:42

Dobrý den paní Dano, ano, neperoxidový gel je maximálně šetrný, nepoškozuje dásně, sklovinu, můstky ani korunky.

Johana Červinková23.03.2016 11:06:15

Pěkné odpoledne, rozumím tedy správně, že za tento poukaz získám dvě ošetření?

Neskutečná.cz23.03.2016 11:18:45

Dobrý den paní Johano, ano, za 1 poukaz získáte dvě procedury.

Johana Červinková23.03.2016 12:01:26

Děkuji, zakoupili jsme si s manželem každý jeden poukaz. Až pojedeme na léto do ČR, tak rádi přijdeme. Tesime se!

Ivan Lang23.03.2016 12:43:07

Jedno z mala beleni v Praze, ktere opravdu funguje a je za nizkou cenu. Za me doporucuju.

Jitka Králová23.03.2016 13:26:02

Zdravím, v jakém časovém rozestupu je možné tato dvě ošetření podstoupit, prosím?

Neskutečná.cz23.03.2016 13:59:40

Dobrý den paní Jitko, ošetření je vhodné pro dvě osoby nebo pro jednu osobu s odstupem 14 dní pro maximální výsledný efekt.

Tomáš Jelínek23.03.2016 23:49:51

Dobrý den. Opravdu moc pekne prostredi a milý personál. Vsude cistota a to se mi líbí... Hlavne pak muzu konstatovat, že beleni opravdu klaplo a zuby o cca 7 odstinu vybelilo.

Pro přidání příspěvku musíte být přihlášen. Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se!

HIT ROKU 2018 - vyzkoušejte světově uznávané ošetření Thermage v pohodlí domova. Pouze 499 Kč za kupón na 80 % slevu na prémiový přístroj Thermage New Age pro domácí použití.
499 Kč původně 2 500 Kč SLEVA-80 % 871 zákazníků tuto nabídku doporučujeme!HIT ROKU 2018 - vyzkoušejte světově uznávané ošetření Thermage v pohodlí domova. Pouze 499 Kč za kupón na 80 % slevu na prémiový přístroj Thermage New Age pro domácí použití.
Prémiové omlazení rukou Thermage CPT se slevou 83%! Novým trendem moderních žen se stává omlazení rukou. Nejen obličej, ale i ruce dokáží prozradit váš věk.
4 900 Kč původně 29 000 Kč SLEVA-83 % 274 zákazníků tuto nabídku doporučujeme!Prémiové omlazení rukou Thermage CPT se slevou 83%! Novým trendem moderních žen se stává omlazení rukou. Nejen obličej, ale i ruce dokáží prozradit váš věk.
Přidejte se k nám na Facebooku