Detail nabídky

Totální zabiják nadváhy a celulitidy: Velký balíček 30 hubnoucích procedur za fantastickou cenu 2490 Kč.

Že už jste vyzkoušeli všechno a kila se vás stále drží? Tuhle kombinaci neustojí žádný faldík. Dejte stop nadváze a pomerančové kůži.
Totální zabiják nadváhy a celulitidy: Velký balíček 30 hubnoucích procedur za fantastickou cenu 2490 Kč. 2 490 Kč původně 19 990 Kč SLEVA-88 % Totální zabiják nadváhy a celulitidy: Velký balíček 30 hubnoucích procedur za fantastickou cenu 2490 Kč.
69 zákazníků

O nabídce

 • Totální zabiják nadváhy i celulitidy
 • Velký balíček 30 hubnoucích procedur
 • 10× 20 minut hubnutí v kosmické lodi
 • 10× 20 minut LipoLaseru
 • 10× 50 minut lymfodrenáže
 • Že už jste vyzkoušeli všechno
  a kila se vás stále drží?
 • Tuhle kombinaci neustojí žádný faldík
 • Dejte stop nadváze a pomerančové kůži

PodmínkyKde voucher uplatnit?

The One Wellness Club

Adresa: Masarykovo nábřeží 12, Praha 2

Web: www.towell.cz

Výborná dostupnost z celé Prahy

Objednávky na e-mailu: info@towell.cz nebo přes rezervační systém

Otevírací doba: Po - Ne: dle objednávek klienta


Že už jste vyzkoušeli všechno a kila se vás stále drží? Tuhle kombinaci neustojí žádný faldík. Dejte stop nadváze a pomerančové kůži.

 

Hubnutí v kosmické lodi

Hubnoucí kosmická loď je založena na principu terapie barevným světlem, tepelné terapie, elektromagnetických vln a aromaterapie. Svými účinky kombinuje prvky čínské medicíny se západní medicínou.

V kosmické lodi dochází ke štěpení tukových polštářků, díky čemuž výrazně shazujete. Teplo zapříčiní cirkulaci krve a zlepšení prokrvení, díky čemuž se odvádí toxiny z těla ven. Výrazně se zvyšuje kvalita struktury pleti a její elasticita, zrychluje se metabolismus a odstraňuje psychická únava. Dokonalost tohoto přístroje spočívá v tom, že jako jediný na světě spojuje péči o fyzickou stránku těla se stránkou duševní. Správně naladěný organismus po psychické stránce umožňuje dosáhnout nepoměrně lepších výsledků při péči o tělesnou schránku. Jedná se zkrátka o celkovou terapii, jejíž účinnost je opravdu fascinující.

Hubnutí v kosmické lodi: přístroj je určen pro účinné hubnutí a zpevnění těla pro muže i ženy všech věkových kategorií, ošetření se aplikuje na všechny části těla (vyjma hlavy, která je venku), již při první proceduře (30 minut) spálíte až 2000 kalorií, úbytky objemu se pohybují v rozpětí 2,5 – 6 cm, klient zaznamená úbytek na váze 2–5 kg.

LipoLaser

LipoLaser byl vyvinut a patentován v USA v roce 2001, poté procházel klinickými studiemi a od roku 2008 se s úspěchem využívá k bezbolestné liposukci. Dnes ho už můžete využít i v Čechách! Ve studiu The One Wellness Club  používají výhradně certifikovaný přístroj LIPOLASER MAXBEAM® V6, který využívá 8 velkých hlavic a 2 malé. To umožňuje plošné ošetření všech problematických partií pro maximálně znatelný výsledek. Účinnost celého ošetření je prokázána rozsáhlými klinickými studiemi. 

Laser dokáže velmi dobře odbourávat tuk bez chirurgického zásahu, což je zásadní pro neinvazivní bezbolestnou liposukci. Ve dnech kolem ošetření je důležité dodržovat pitný režim.

Účinky aneb čím vám laser udělá radost:

 • Vytvaruje vaše tělo
 • Zhubnete v požadovaných partiích
 • Zpevní povolenou pokožku
 • Viditelně redukuje celulitidu
 • Vyhlazuje a zjemňuje pokožku
 • Má rehabilitační účinky 

Jak to funguje?

Nízko-úrovňový neboli studený laser účinkuje na bi-lipidovou membránu v tukové buňce, v níž utváří průchodové póry. Díky tomu se tuk z buňky dostane ven, aniž by byla zničena. Zkapalněný obsah tukových buněk se dostává do mezibuněčného prostoru, dokud je v následujících dnech postupně přirozenou metabolickou cestou vylučován ven. Již do dvou týdnů můžete zhubnout až o dvě konfekční velikosti a vypadat lépe! 

Lymfodrenáž

Lymfodrenáž je prováděna přístroji BTL-6000 Lymphastim 12 Easy nebo BTL-6000 Lymphastim 12 topline. Speciální kalhoty pracují na principu tlakové masáže. Střídavým nafukováním a vyfukováním jednotlivých tlakových komor v kalhotách dochází k vytvoření tlakové vlny a tím k aktivaci lymfatického systému.

Lymfodrenáž pomáhá s:

 • Celulitidou
 • Nadváhou
 • Otoky
 • Udržováním dobrého stavu pokožky
 • Oblastí břicha, boků, stehen, hýždí a končetinami
 • Zpevněním těla
 • Imunitou
 • Detoxikací organismu

Masáž vypudí z těla veškeré toxické látky, které se během života usadily v těle, a znatelně zeštíhlí v partiích břicha, hýždí a stehen. Lymfodrenáž viditelně zmírňuje celulitidu a vyhlazuje pokožku. Zlepšuje elasticitu pokožky, odplavuje škodlivé látky z těla a posiluje imunitní systém.


Komentáře

MONIKA NESLÁDKOVÁ19.06.2017 09:33:19

PO PORODU JSEM SE NECÍTILA DOBŘE, ALE DÍKY VÁM SI DNES OBLEČU KLIDNĚ I ELASŤÁKY, DÍKY!

karolina lhotáková29.06.2017 14:38:35

jsem absolutně spokojená jsou vidět hned výsledky. Mám radost , že jsem to zkusila a určitě doporučuji.

Petra Martínková05.07.2017 14:41:31

skvělá cena, velmi rychlé objednání, maximální spokojenost z výsledkem:-)

ZDENA SOUKENICKÁ05.07.2017 14:47:12

milý přístup, užila jsem si to a problémy s oteklýma nohama jsou pryč.Navíc mám mírnou nadváhu tak jsem byla překvapená i ze zhubnutí, které se dostavilo pár dní po ošetření.

VĚRA KOLÁŘOVÁ11.07.2017 11:52:36

MĚLA JSEM STEJNÝ PROBLÉM A JSEM TAKY MOC SPOKOJENÁ

klara konecna11.07.2017 11:59:00

BYLA JSEM PŘEKVAPENÁ VSTŘÍCNÝM PŘÍSTUPEM A PŘÍJEMNOU ATMOSFÉROU.POTŘEBOVALA JSEM HLAVNĚ V OBLASTI BŘICHA A STEHEN A JSEM NADMÍRU SPOKOJENÁ Z VÝSLEDKU.CENA SUPER

LENKA DOSTÁLOVÁ25.07.2017 11:59:02

úžasný dárek tolik procedur za skvělou cenu.Koupila jsem voucher mamince a je absolutně nadšená . Absolutní relax a i já jsem si všimla jak rozkvetla.Výsledky se dostavily po 3 návštěvě a byla i nadšená skvělým profesionálním přístupem .

Marika Straková25.07.2017 12:15:19

vyzkoušela jsem a jsem moc spokojená . Problémy s váhou mám od mala. Nečekala jsem takový úbytek váhy během pár návštěv a jsem moc ráda, že jsem dala na doporučení kamarádky.Jste opravdu profesionálové.Díky

Pro přidání příspěvku musíte být přihlášen. Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se!

Garance vrácení peněz do 14 dnů
Garance spokojenosti s nabídkou
Zákaznická podpora a osobní přístup
Snažíme se neustále zlepšovat a baví nás to
Rychlý dotaz