Detail nabídky

Účinná liposukce zdravotnickým certifikovaným přístrojem s klinickými studiemi za pouhých 399 Kč! V ceně poukazu je ošetření 2 tělesných partií (4 oblastí).

Hubnutí Každá z nás sní o tom, mít dokonalé křivky bez námahy a hlavně bez bolesti. V dnešní době si můžeme splnit tento sen. Získejte krásné křivky jako patronka studia Heidi Janků a zatočte s nežádoucími špíčky.
Účinná liposukce zdravotnickým certifikovaným přístrojem s klinickými studiemi za pouhých 399 Kč! V ceně poukazu je ošetření 2 tělesných partií (4 oblastí). 399 Kč původně 3 500 Kč SLEVA-89 %
104 zákazníků

O nabídce

 • Účinná liposukce za pouhých 399 Kč
 • V ceně je ošetření 2 tělesných partií
 • Bez bolesti, modřin a otoků
 • Profesionální a odborný servis
 • Školení v Lékařském domě v Praze
 • Zdravotnický certifikovaný přístroj
  s klinickými studiemi
 • Důležité je dodržet čas procedury
 • Jako jediní nedělíme čas, aby byl úbytek trvalý a viditelný
 • Pozor - 1 aplikace trvá 45 minut
 • Při snížení času není procedura účinná

Podmínky

 • Platnost poukazů je do 30.11.2016
 • Počet poukazů na osobu není omezen
 • 1 poukaz = ošetření 2 partií (4 oblastí)
 • Objednávky na telefonu: 777 258 488


Kde voucher uplatnit?


Studio Greenline

Adresa: Sokolovská 45/438, Praha 8 Karlín

Telefon: 777 258 488 - Web: www.studiogreenline.cz

Otevírací doba: Po – Pá: 10:00 - 19:00 hodin nebo podle objednávek


Každá z nás sní o tom, mít dokonalé křivky bez námahy a hlavně bez bolesti. V dnešní době si můžeme splnit tento sen. Získejte krásné křivky jako patronka studia Heidi Janků.

Ať už vás trápí bříško, boky, stehna, nebo hýždě, s touto revoluční novinkou se jich zbavíte trvale, bez bolesti a omezování. Tak vzhůru do dokonalejší postavy!

Důležité je dodržet čas procedury! 

Jako jediní nedělíme čas, aby byl úbytek trvalý a viditelný. Při ošetření vždy platí, že minimální doba ošetření na jednu oblast je 45 minut, při větší tukové vrstvě se doba prodlužuje. Pozor! Minimální doba působení mrazu je 45 minut, konkurence slibuje ošetření jedné partie za 30 minut - za tuto krátkou dobu není možné tukové buňky zničit.

Kryolipolýza je v současnosti nejefektivnější neinvazivní metodou na odbourání podkožního tuku. Jedná se o proces řízeného zmrazení tukových buněk, jejichž obsah zkrystalizuje, díky čemuž tukové buňky odumřou a jsou lymfatickým systémem vyloučeny z těla.

Jak tato technologie působí:

Technologie působí pouze na tukové buňky. Je tak vyloučeno poškození okolní tkáně. V několika prvních minutách můžete mít pocit intenzivního chladu, který ale rychle vymizí. Vzhledem k neinvazivní povaze zákroku, neexistují po samotném ošetření žádná omezení. Můžete se tedy ihned věnovat běžným denním aktivitám.

Proces řízeného odumírání tukových buněk je postupný a bezpečný a nezvyšuje hladiny cholesterolu a triglyceridů a tyto hladiny zůstávají na normální úrovni. 

 • Účinek kryolipolýzy je vědecky prokázán a podložen klinickými studiemi. 
 • Lze ji aplikovat na všechny části těla s lokalizovanými tukovými polštáři.

Výhody: umožňuje plošné ošetření větších partií najednou a využívá tzv. paměťového efektu (buňky si předávají informace a dochází tak k úbytkům tuku v celém těle). Zlepšuje vzhled problémových partií těla – stehna, boky, břicho nebo třeba hýždě. Poskytuje výrazné snížení objemu problémových partií v kratším časovém úseku, je vynikající pro lokální tukové zásoby, jichž se nejde zbavit dietou či cvičením.

V ceně je ošetření dvou tělesných partií (ošetření dvou partií probíhá současně). Používáme speciální kryo gel, který vytvoří ochrannou membránu, která nejenom že chrání, ale i znecitlivuje, takže neucítíte chlad, který Vámi prostupuje. Procedura se tak stává příjemnou a komfortní.

Účinek kryolipolýzy je vědecky prokázán a podložen klinickými studiemi. Lze ji aplikovat na všechny části těla s lokalizovanými tukovými polštáři.

Po každé terapii je vhodné:

 • zvýšit příjem tekutin
 • omezit konzumaci soli a alkoholu
 • nastartovat lymfatický systém

Komentáře

Radka Malá10.04.2015 10:21:25

Hezké prostředí a příjemný personál. Byla jsem zde na beleni zubu a vse probehlo OK.

Václavíková A.10.04.2015 12:27:36

Dobré odpoledne. Jak dlouho trvá jedno ošetření, prosím?

Neskutečná.cz10.04.2015 12:36:25

Dobrý den, paní Václavíková, 1 ošetření trvá minimálně 45 minut.

nemcova e.10.04.2015 13:58:56

kolik osetreni je treba podstoupit pro maximalni vysledny efekt, prosim?

Neskutečná.cz10.04.2015 14:12:35

Dobrý den paní Němcová, pro maximální výsledný efekt se doporučuje 1 - 2 ošetření na partii (záleží na postižení dané partie tukem).

Simona Rossová25.12.2015 02:12:37

Dobrý večer,jaký typ přístroje používáte?

Neskutečná.cz25.12.2015 13:30:31

Dobrý den paní Rossová, lékařský přístroj Cool lipo twin má nejen veškeré atestace pro používání v celé EU, ale klinické studie byly prováděny přímo u nás v nemocnici U sv. Anny v Brně.

Pro přidání příspěvku musíte být přihlášen. Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se!

Jaká liposukce je ta nejlepší? Injekční lipolýza - krásné křivky bez operace! Velmi účinná a bezpečná redukce tuků díky štěpení tukových buněk.
390 Kč původně 1 590 Kč SLEVA-75 % 4702 zákazníků Jaká liposukce je ta nejlepší? Injekční lipolýza - krásné křivky bez operace! Velmi účinná a bezpečná redukce tuků díky štěpení tukových buněk.
Ošetření CELÉHO TĚLA Liposonix u atestovaného lékaře. Cílené, velmi účinné a bezpečné odstranění tuků. Výsledkem jediného ošetření je trvalý úbytek až 2 konfekční velikosti.
999 Kč původně 5 000 Kč SLEVA-80 % 66 zákazníků výprodejové akce!Ošetření CELÉHO TĚLA Liposonix u atestovaného lékaře. Cílené, velmi účinné a bezpečné odstranění tuků. Výsledkem jediného ošetření je trvalý úbytek až 2 konfekční velikosti.
Konečně v ČR: Prémiové lékařské ošetření Liposonix. Cílené, velmi účinné a bezpečné odstranění tuků bez chirurgického zákroku. Výsledkem jediného ošetření je trvalý úbytek až 2 konfekční velikosti.
690 Kč původně 2 490 Kč SLEVA-72 % 2657 zákazníků Konečně v ČR: Prémiové lékařské ošetření Liposonix. Cílené, velmi účinné a bezpečné odstranění tuků bez chirurgického zákroku. Výsledkem jediného ošetření je trvalý úbytek až 2 konfekční velikosti.
Doporučujeme: Krásný obličej bez operace. Injekční lipolýza malého estetického nedostatku - malý podbradek. Ošetření provádí lékař.
1 490 Kč původně 4 500 Kč SLEVA-67 % 190 zákazníků zimní akce!Doporučujeme: Krásný obličej bez operace. Injekční lipolýza malého estetického nedostatku - malý podbradek. Ošetření provádí lékař.
Zbavte se dvojité brady: Krásný obličej bez operace. Injekční lipolýza středního estetického nedostatku - střední podbradek. Ošetření provádí lékař.
2 490 Kč původně 8 000 Kč SLEVA-69 % 177 zákazníků tuto nabídku doporučujeme!Zbavte se dvojité brady: Krásný obličej bez operace. Injekční lipolýza středního estetického nedostatku - střední podbradek. Ošetření provádí lékař.
Redukce dvojité i trojité brady: Krásný obličej bez operace. Injekční lipolýza velkého estetického nedostatku - velký podbradek. Ošetření provádí lékař.
3 490 Kč původně 11 000 Kč SLEVA-68 % 123 zákazníků tuto nabídku doporučujeme!Redukce dvojité i trojité brady: Krásný obličej bez operace. Injekční lipolýza velkého estetického nedostatku - velký podbradek. Ošetření provádí lékař.
Špičkové ošetření Liposonix. Cílené, velmi účinné a bezpečné odstranění tuků bez chirurgického zákroku. Výsledkem jediného ošetření je trvalý úbytek až 2 konfekční velikosti.
690 Kč původně 2 390 Kč SLEVA-71 % 138 zákazníků výprodejové akce!Špičkové ošetření Liposonix. Cílené, velmi účinné a bezpečné odstranění tuků bez chirurgického zákroku. Výsledkem jediného ošetření je trvalý úbytek až 2 konfekční velikosti.
LipoSystem Premium. Nejúčinnější neinvazivní liposukce! Ošetření, které opravdu funguje - revoluční prémiová liposukce Blue laser Energy wave od vývojářů z Kanady jen za 490 Kč.
490 Kč původně 5 500 Kč SLEVA-91 % 181 zákazníků výprodejové akce!LipoSystem Premium. Nejúčinnější neinvazivní liposukce! Ošetření, které opravdu funguje - revoluční prémiová liposukce Blue laser Energy wave od vývojářů z Kanady jen za 490 Kč.
Vyzkoušejte prémiový zákrok Thermage CPT stehen nebo hýždí. Výsledky po jednom zákroku jsou srovnatelné s plastickou operací. Zpevněte kůži a získejte krásné tělo bezbolestně.
7 990 Kč původně 54 900 Kč SLEVA-85 % 373 zákazníků Vyzkoušejte prémiový zákrok Thermage CPT stehen nebo hýždí. Výsledky po jednom zákroku jsou srovnatelné s plastickou operací. Zpevněte kůži a získejte krásné tělo bezbolestně.
Vyzkoušejte exkluzivní Thermage CPT břicha, boků nebo paží. Výsledky po jednom zákroku jsou srovnatelné s plastickou operací. Zpevněte kůži a získejte krásné tělo bezbolestně.
7 900 Kč původně 49 000 Kč SLEVA-84 % 235 zákazníků Vyzkoušejte exkluzivní Thermage CPT břicha, boků nebo paží. Výsledky po jednom zákroku jsou srovnatelné s plastickou operací. Zpevněte kůži a získejte krásné tělo bezbolestně.
Přidejte se k nám na Facebooku