Detail nabídky

Účinná liposukce zdravotnickým certifikovaným přístrojem s klinickými studiemi za pouhých 399 Kč! V ceně poukazu je ošetření 2 tělesných partií (4 oblastí).

Každá z nás sní o tom, mít dokonalé křivky bez námahy a hlavně bez bolesti. V dnešní době si můžeme splnit tento sen. Získejte krásné křivky jako patronka studia Heidi Janků a zatočte s nežádoucími špíčky.
Účinná liposukce zdravotnickým certifikovaným přístrojem s klinickými studiemi za pouhých 399 Kč! V ceně poukazu je ošetření 2 tělesných partií (4 oblastí). 399 Kč původně 3 500 Kč SLEVA-89 % Účinná liposukce zdravotnickým certifikovaným přístrojem s klinickými studiemi za pouhých 399 Kč! V ceně poukazu je ošetření 2 tělesných partií (4 oblastí).
104 zákazníků

O nabídce

 • Účinná liposukce za pouhých 399 Kč
 • V ceně je ošetření 2 tělesných partií
 • Bez bolesti, modřin a otoků
 • Profesionální a odborný servis
 • Školení v Lékařském domě v Praze
 • Zdravotnický certifikovaný přístroj
  s klinickými studiemi
 • Důležité je dodržet čas procedury
 • Jako jediní nedělíme čas, aby byl úbytek trvalý a viditelný
 • Pozor - 1 aplikace trvá 45 minut
 • Při snížení času není procedura účinná

Podmínky

 • Platnost poukazů je do 30.11.2016
 • Počet poukazů na osobu není omezen
 • 1 poukaz = ošetření 2 partií (4 oblastí)
 • Objednávky na telefonu: 777 258 488


Kde voucher uplatnit?


Studio Greenline

Adresa: Sokolovská 45/438, Praha 8 Karlín

Telefon: 777 258 488 - Web: www.studiogreenline.cz

Otevírací doba: Po – Pá: 10:00 - 19:00 hodin nebo podle objednávek


Každá z nás sní o tom, mít dokonalé křivky bez námahy a hlavně bez bolesti. V dnešní době si můžeme splnit tento sen. Získejte krásné křivky jako patronka studia Heidi Janků.

Ať už vás trápí bříško, boky, stehna, nebo hýždě, s touto revoluční novinkou se jich zbavíte trvale, bez bolesti a omezování. Tak vzhůru do dokonalejší postavy!

Důležité je dodržet čas procedury! 

Jako jediní nedělíme čas, aby byl úbytek trvalý a viditelný. Při ošetření vždy platí, že minimální doba ošetření na jednu oblast je 45 minut, při větší tukové vrstvě se doba prodlužuje. Pozor! Minimální doba působení mrazu je 45 minut, konkurence slibuje ošetření jedné partie za 30 minut - za tuto krátkou dobu není možné tukové buňky zničit.

Kryolipolýza je v současnosti nejefektivnější neinvazivní metodou na odbourání podkožního tuku. Jedná se o proces řízeného zmrazení tukových buněk, jejichž obsah zkrystalizuje, díky čemuž tukové buňky odumřou a jsou lymfatickým systémem vyloučeny z těla.

Jak tato technologie působí:

Technologie působí pouze na tukové buňky. Je tak vyloučeno poškození okolní tkáně. V několika prvních minutách můžete mít pocit intenzivního chladu, který ale rychle vymizí. Vzhledem k neinvazivní povaze zákroku, neexistují po samotném ošetření žádná omezení. Můžete se tedy ihned věnovat běžným denním aktivitám.

Proces řízeného odumírání tukových buněk je postupný a bezpečný a nezvyšuje hladiny cholesterolu a triglyceridů a tyto hladiny zůstávají na normální úrovni. 

 • Účinek kryolipolýzy je vědecky prokázán a podložen klinickými studiemi. 
 • Lze ji aplikovat na všechny části těla s lokalizovanými tukovými polštáři.

Výhody: umožňuje plošné ošetření větších partií najednou a využívá tzv. paměťového efektu (buňky si předávají informace a dochází tak k úbytkům tuku v celém těle). Zlepšuje vzhled problémových partií těla – stehna, boky, břicho nebo třeba hýždě. Poskytuje výrazné snížení objemu problémových partií v kratším časovém úseku, je vynikající pro lokální tukové zásoby, jichž se nejde zbavit dietou či cvičením.

V ceně je ošetření dvou tělesných partií (ošetření dvou partií probíhá současně). Používáme speciální kryo gel, který vytvoří ochrannou membránu, která nejenom že chrání, ale i znecitlivuje, takže neucítíte chlad, který Vámi prostupuje. Procedura se tak stává příjemnou a komfortní.

Účinek kryolipolýzy je vědecky prokázán a podložen klinickými studiemi. Lze ji aplikovat na všechny části těla s lokalizovanými tukovými polštáři.

Po každé terapii je vhodné:

 • zvýšit příjem tekutin
 • omezit konzumaci soli a alkoholu
 • nastartovat lymfatický systém

Komentáře

Radka Malá10.04.2015 11:21:25

Hezké prostředí a příjemný personál. Byla jsem zde na beleni zubu a vse probehlo OK.

Václavíková A.10.04.2015 13:27:36

Dobré odpoledne. Jak dlouho trvá jedno ošetření, prosím?

Neskutečná.cz10.04.2015 13:36:25

Dobrý den, paní Václavíková, 1 ošetření trvá minimálně 45 minut.

nemcova e.10.04.2015 14:58:56

kolik osetreni je treba podstoupit pro maximalni vysledny efekt, prosim?

Neskutečná.cz10.04.2015 15:12:35

Dobrý den paní Němcová, pro maximální výsledný efekt se doporučuje 1 - 2 ošetření na partii (záleží na postižení dané partie tukem).

Simona Rossová25.12.2015 03:12:37

Dobrý večer,jaký typ přístroje používáte?

Neskutečná.cz25.12.2015 14:30:31

Dobrý den paní Rossová, lékařský přístroj Cool lipo twin má nejen veškeré atestace pro používání v celé EU, ale klinické studie byly prováděny přímo u nás v nemocnici U sv. Anny v Brně.

Pro přidání příspěvku musíte být přihlášen. Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se!

Garance vrácení peněz do 14 dnů
Garance spokojenosti s nabídkou
Zákaznická podpora a osobní přístup
Snažíme se neustále zlepšovat a baví nás to
Rychlý dotaz