Detail nabídky

Zhubněte, kde chcete! Rozbijte tukové zásoby s nejnovější technologií LPG za neopakovatelných 349 Kč! Současný světový hit v péči o tělo a tvarování postavy.

Hubnutí Zabere i tam, kde s cvičením a dietami nemůžete uspět! Speciálně vyvinutá metoda od francouzské firmy LPG je současným světovým hitem v péči o tělo a tvarování postavy. Zabírá na problematické partie, odstraňuje celulitidu, zeštíhluje, tvaruje postavu a zpevňuje ochablou pokožku. Revoluční bezbolestná liposukční metoda.
Zhubněte, kde chcete! Rozbijte tukové zásoby s nejnovější technologií LPG za neopakovatelných 349 Kč! Současný světový hit v péči o tělo a tvarování postavy. 349 Kč původně 3 000 Kč SLEVA-88 %
149 zákazníků

O nabídce

 • Rozbijte tukové zásoby s nejnovější 
  technologií LPG Lipomassage
 • Zhubněte, kde chcete!
 • Zabere i tam, kde s cvičením
  a dietami nemůžete uspět
 • Chcete mít mladé, zpevněné, hladké
  a neodolatelné tělo? Máme řešení!
 • LPG Lipomassage™ aktivuje lipolýzu 
  (štěpení a uvolňování tuků)
 • Procedura je zaměřena na celé tělo 
 • Délka procedury: 30 minut
 • Lipomasáž je speciálně vyvinutá 
  metoda od francouzské LPG
 • Zabírá na problematické partie:
  - odstraňuje celulitidu
  - zeštíhluje
  - tvaruje postavu
  - zpevňuje ochablou pokožku
 • Výsledkem je: hladší, pevnější
  a pružnější kůže, zlepšení stavu
  celulitidy a tvaru těla
 • Dochází i váhovým úbytkům
 • Za pouhých 5 sezení je možné
  přeformovat vaše tělo
 • S dlouhotrvajícím efektem
 • Navíc BONUS
 • Aromaterapeutický zábal
 • Zrychluje metabolismus a umožňuje
  tak 4x rychlejší spalování tuků

Podmínky

 • Platnost poukazu je do 3.3. 2015
 • Počet poukazů na osobu není omezen
 • Rezervace na uvedeném telefonu
 • 1 poukaz = 
  - formovaní postavy LPG
  - hubnoucí zábal


Kde voucher uplatnit?


Beauty Smart

Adresa: Šumavska 19, Praha 2

Telefon: 775 531 595 / 222 524 463

Web: www.beautysmart.cz

Výborná dostupnost z celé Prahy, možnost parkování

Otevírací doba: Po - Pá: 10:00 - 19:00 hodin

Víkendy a ranní nebo pozdní hodiny jsou možné po telefonické objednávce


Zhubněte, kde chcete!

Rozbijte tukové zásoby s nejnovější technologií LPG za neopakovatelných 349 Kč!

Lipomassage je speciálně vyvinutá metoda od francouzské firmy LPG. Jedná se o současný světový hit v péči o tělo a tvarování postavy. Lipomassage zabere i tam, kde s cvičením a dietami nemůžete uspět.

Zabírá na problematické partie, odstraňuje celulitidu, zeštíhluje, tvaruje postavu a zpevňuje ochablou pokožku. Přístroj nabízí 4 programy: Zeštíhlení, Formování, Zpevnění a Lymfodrenáž.

Lipomassage je novinka na našem trhu, jedná se o moderní a bezbolestnou liposukční metodu na odbourání přebytečného (podkožního) tuku a zpevnění celého těla.

Princip Lipomassage spočívá v masáži pomocí hlavice přístroje, do které se pomocí dávkovaného vakua nasává kožní řasa, ta je hnětena pomocí dvou válečků. Válečky jsou řízené počítačem, každý má svůj pohon, mohou se otáčet různým směrem, dle zvoleného programu - vytváří tzv. vakuovou vlnu. V závislosti na programu ošetření je procedura doplněna stálou nebo pulsní aspirací.

Tímto se cíleně řídí intenzita ošetření, buď působí hlouběji v podkoží (lokální tuk, celulitida), nebo pokožku zpevňuje a vyhlazuje (po porodu, po liposukci) či provádí drenáže a tím aktivuje lymfatický systém.

Při ošetření působí na tukové buňky, pojivové tkáně, cévní i lymfatický systém účinněji než jakákoli ručně prováděná masáž.

Ošetření je zcela individuální, vždy závisí na citlivosti a stavu kůže klienta. Samotná Lipomassage je bezbolestná, neinvazivní, neaplikují se žádné chemické látky, budete se cítit příjemně zrelaxovaní.

Po proceduře bude Vaše pokožka prokrvená, zlepší se její zásobení výživou a kyslíkem. Pokožce se navrací elasticita a zpevňuje se ochablé podkožní vazivo. Zlepšením toku lymfy dochází k odplavování toxinů a nežádoucích látek z těla, pokožka a celý organismus se omlazuje a regeneruje.

Výsledkem je hladší, pevnější a pružnější kůže, zlepšení stavu celulitidy, tvaru těla a může docházet i k váhovým úbytkům.

Chcete mít mladé, zpevněné, hladké a neodolatelné tělo? Pak musíte u nás vyzkoušet Lipomassage od LPG a nebudete litovat.

Studie prokázaly, že Lipomassage aktivuje tukové buňky skrze jejich beta receptory a spouští současně lipolýzu (štěpení a uvolňování tuků).

Lipomassage zpevňuje pokožku, rozbíjí uložené tukové zásoby, vyhlazuje dolíčky v kůži a zvyšuje výměnu tekutin.

Lipomassage™ zabere tam, kde dieta a cvičení ne.

Zaručuje zeštíhlení bez chirurgického zákroku. Navzdory intenzivnímu cvičení a přísně předepsaným dietám si tělo ukládá tuk v určitých partiích. Lipomassage™ je speciálně vyvinutá technologie z endermologie, která nabízí vědecky prokázané řešení pro lokalizovaná místa, kde je tuk, celulitida, ochablá pokožka i kontury. Za pouhých několik sezení je možné přeformovat Vaše tělo s dlouhotrvajícím efektem. Tajemství Lipomassage™ spočívá v tukových buňkách. Lipomassage™ aktivuje lipolýzu (štěpení a uvolňování tuků).

Opravdu jen za pár sezení dosáhnete zeštíhlení, zpevnění, vytvarování postavy tam, kde to nejvíce potřebujete. Lipomassage™ je lokalizované ošetření, které se prování výhradně patentovanými přístroji LPG.

V těchto 30 minutových sezeních uvidíte pozoruhodné zlepšení Vaší postavy a pružnosti pokožky. Konečně můžete odstranit zatvrzelý tuk z míst, o kterých jste si mysleli, že je to nemožné.

Během jednoho sezení je možné ošetření více partií!

Navíc BONUS:

Hubnoucí zábal

Je zeštihlující skořicový zábal zaměřený na lokální spalování tuků, odstranění celulitidy, zpevnění kůže a odplavení toxických látek z podkoží. Je založen na vlivu tepla a chladu. Aromaterapeutický zábal lokálně zrychluje krevní oběh a zvyšuje prokrvení kožních a podkožních oblastí. Tak tělo dostává signál k vyrovnání teplot a zvyšuje metabolickou aktivitu v ošetřovaných oblastech. Což umožňuje 4x účinněji spalovat přebytečné výživné látky a tuk v problémových partiích. Pokožka zůstává viditelně vyhlazená, dochází ke značnému úbytku tuků a organismus se celkově pročišťuje. Celkový tělesný metabolismus se urychlí až na deset dní (nedochází k zpětnému ukládání tukových zásob).


Komentáře

Vendula B.16.10.2014 09:25:48

Příjemný den. Zajímalo by mě, zda je tato procedura vhodná i k ošetření celulitidy?

Neskutečná.cz16.10.2014 09:34:07

Dobrý den, Vendulo, ano, ošetření mimo jiné odstraňuje celulitidu.

Dana Hubáčková26.11.2014 09:25:57

Dobrý den, nezůstane mi na ošetřených místech ochablá pokožka?

Neskutečná.cz26.11.2014 09:33:20

Dobrý den, Dano, nemusíte se obávat, procedura mimo jiné zpevňuje ochablou pokožku.

veronika f.28.11.2014 13:07:39

není ošetření bolestivé nebo jinak nepříjemné? díky

Neskutečná.cz28.11.2014 13:15:02

Dobrý den, Veroniko, nemusíte se obávat, samotná Lipomassage je bezbolestná, neinvazivní, neaplikují se žádné chemické látky, budete se cítit příjemně zrelaxovaní.

Marta09.02.2015 09:12:20

DOBRÝ DEN, NECHÁPU CO ZNAMENÁ:Aromaterapeutický zábal? DĚKUJI

Neskutečná.cz09.02.2015 12:59:46

Dobrý den, Marto, aromaterapeutický zábal je zeštihlující skořicový zábal zaměřený na lokální spalování tuků, odstranění celulitidy, zpevnění kůže a odplavení toxických látek z podkoží.

Pro přidání příspěvku musíte být přihlášen. Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se!

Ošetření CELÉHO TĚLA Liposonix u atestovaného lékaře. Cílené, velmi účinné a bezpečné odstranění tuků. Výsledkem jediného ošetření je trvalý úbytek až 2 konfekční velikosti.
999 Kč původně 5 000 Kč SLEVA-80 % 70 zákazníků výprodejové akce!Ošetření CELÉHO TĚLA Liposonix u atestovaného lékaře. Cílené, velmi účinné a bezpečné odstranění tuků. Výsledkem jediného ošetření je trvalý úbytek až 2 konfekční velikosti.
Jaká liposukce je ta nejlepší? Injekční lipolýza - krásné křivky bez operace! Velmi účinná a bezpečná redukce tuků díky štěpení tukových buněk.
390 Kč původně 1 590 Kč SLEVA-75 % 4734 zákazníků Jaká liposukce je ta nejlepší? Injekční lipolýza - krásné křivky bez operace! Velmi účinná a bezpečná redukce tuků díky štěpení tukových buněk.
Konečně v ČR: Prémiové lékařské ošetření Liposonix. Cílené, velmi účinné a bezpečné odstranění tuků bez chirurgického zákroku. Výsledkem jediného ošetření je trvalý úbytek až 2 konfekční velikosti.
690 Kč původně 2 490 Kč SLEVA-72 % 2657 zákazníků Konečně v ČR: Prémiové lékařské ošetření Liposonix. Cílené, velmi účinné a bezpečné odstranění tuků bez chirurgického zákroku. Výsledkem jediného ošetření je trvalý úbytek až 2 konfekční velikosti.
Doporučujeme: Krásný obličej bez operace. Injekční lipolýza malého estetického nedostatku - malý podbradek. Ošetření provádí lékař.
1 490 Kč původně 4 500 Kč SLEVA-67 % 190 zákazníků zimní akce!Doporučujeme: Krásný obličej bez operace. Injekční lipolýza malého estetického nedostatku - malý podbradek. Ošetření provádí lékař.
Zbavte se dvojité brady: Krásný obličej bez operace. Injekční lipolýza středního estetického nedostatku - střední podbradek. Ošetření provádí lékař.
2 490 Kč původně 8 000 Kč SLEVA-69 % 177 zákazníků tuto nabídku doporučujeme!Zbavte se dvojité brady: Krásný obličej bez operace. Injekční lipolýza středního estetického nedostatku - střední podbradek. Ošetření provádí lékař.
Redukce dvojité i trojité brady: Krásný obličej bez operace. Injekční lipolýza velkého estetického nedostatku - velký podbradek. Ošetření provádí lékař.
3 490 Kč původně 11 000 Kč SLEVA-68 % 123 zákazníků tuto nabídku doporučujeme!Redukce dvojité i trojité brady: Krásný obličej bez operace. Injekční lipolýza velkého estetického nedostatku - velký podbradek. Ošetření provádí lékař.
Vyzkoušejte prémiový zákrok Thermage CPT stehen nebo hýždí. Výsledky po jednom zákroku jsou srovnatelné s plastickou operací. Zpevněte kůži a získejte krásné tělo bezbolestně.
7 990 Kč původně 54 900 Kč SLEVA-85 % 373 zákazníků Vyzkoušejte prémiový zákrok Thermage CPT stehen nebo hýždí. Výsledky po jednom zákroku jsou srovnatelné s plastickou operací. Zpevněte kůži a získejte krásné tělo bezbolestně.
Vyzkoušejte exkluzivní Thermage CPT břicha, boků nebo paží. Výsledky po jednom zákroku jsou srovnatelné s plastickou operací. Zpevněte kůži a získejte krásné tělo bezbolestně.
7 900 Kč původně 49 000 Kč SLEVA-84 % 235 zákazníků Vyzkoušejte exkluzivní Thermage CPT břicha, boků nebo paží. Výsledky po jednom zákroku jsou srovnatelné s plastickou operací. Zpevněte kůži a získejte krásné tělo bezbolestně.
Přidejte se k nám na Facebooku