Detail nabídky

3D Fotodepigmentace - odstranění pigmentových skvrn (depigmentace) za neskutečnou cenu 299 Kč!

Zbavte se konečně nevzhledných pigmentových skvrn na obličeji nebo těle. Vhodné pro muže i ženy (pro jakýkoli typ pleti)! Jedná se o nejmodernější dostupnou technologii s mnohonásobně vyšší bezpečností než u jiných typů laserů.
3D Fotodepigmentace - odstranění pigmentových skvrn (depigmentace) za neskutečnou cenu 299 Kč! 299 Kč původně 3 500 Kč SLEVA-91 % 3D Fotodepigmentace - odstranění pigmentových skvrn (depigmentace) za neskutečnou cenu 299 Kč!
144 zákazníků

O nabídce

 • Zbavte se trvale pigmentových skvrn
 • Fotodepigmentace 3D E-Light
 • Neskutečná cena 299 Kč
 • Ošetření je založeno na absorbování
  světelného toku kůží
 • Ten se při styku s kožním barvivem
  přeměňuje na tepelnou energii
 • Tím dochází k zahřátí a likvidaci
  nadměrného pigmentu

  (a následnému vypuzení z těla)
 • Odstranění pigmentových skvrn nebylo nikdy dosupnější
 • Vysoká kvalita přístroje
 • Přístroj účinně kombinuje laserovou a radiofrekvenční technologii
 • Ošetření provádí odborný personál
 • Léčba je účinná a především trvalá
 • Vhodná pro ženy i muže

Podmínky

 • Platnost poukazů do 28. 2. 2015
 • Počet poukazů na osobu není omezen
 • Rezervace prosíme telefonicky nebo mailem
 • 1 voucher = 1x ošetření plochy 50 cm2
 • Postup pro trvalé odstranění obvykle vyžaduje tři ošetření (opakovaní)
 • Okamžitě víte, kolik zaplatíte za úplné zbavení pigmentových skvrn
 • Minimální interval mezi ošetřeními je 14 dnů (delší ničemu nevadí)


Kde voucher uplatnit?


Azur Wellness & Health centre
Lindner Hotel Prague Castle, Strahovská 128/20, Praha 1 - Hradčany

Web: www.azurwellness.cz , Telefon: 777 567 495

Výborná dostupnost z celé Prahy

Otevírací doba PO - NE: 9:00 - 21:00 hod. , Objednávky: 10:00 - 18:00 hod.


3D Fotodepigmentace - odstranění pigmentových skvrn!

Zbavte se konečně nevzhledných pigmentových skvrn na obličeji nebo těle.Jedná se o nejmodernější dostupnou technologii s mnohonásobně vyšší bezpečností než u jiných typů laserů.

Krásná a zdravá pleť bez pigmentových skvrn!

Estetické studio Vám nabízí nejúčinnější technologii, která Vám pomůže vypadat mladší, spokojenější i přitažlivější. Profesionální ošetření dokáže pigmentové skvrny trvale odstranit.

Permanentní (trvalé) odstranění pigmentových skvrn je založeno na absorbování světelného toku kůží, který se při styku s kožním barvivem (melaninem) přeměňuje na tepelnou energii a tím dochází k zahřátí a likvidaci nadměrného pigmentu a následnému vypuzení z těla.

Jak vlastně funguje proces odstraňování pigmentových skvrn?

Intenzivní pulzní světlo pulzního světelného systému je selektivním způsobem absorbováno tmavými chromofory, pigmentem (melaninem), případně oxihemoglobinem (červené krevní barvivo) a světelná energie se při tom přeměňuje na teplo. Tak lze odstraňovat nežádoucí pigmentové skvrny a rušivé, rozšířené žilky a kůži lze celkově zpevnit a omladit.

Jak probíhá ošetření?

Nejprve jsou na místě, které se bude ošetřovat, oholeny chloupky, které by se působením světelného impulzu spálily, a je odstraněn nanesený make-up apod. Před nasazením aplikátoru s filtračním okénkem se na kůži nanese tenká vrstvička čirého, transparentního aqua-gelu. Jeho úkolem je zejména vyrovnat nerovnou, strukturovanou kůži na povrchu opticky s plochým filtračním okénkem, aby energie světelného impulzu mohla optimálně bez reflexních ztrát proniknout do kůže.

Výhody ošetření:

 • rychlé
 • bezpečné
 • bezbolestné
 • zákrok s trvalým efektem

Metoda tedy využívá účinku krátkodobého intenzivního tepelného šoku v kombinaci s radiofrekvencí. Tato kombinovaná technologie současně stimuluje jak mělké, tak i hluboké tkáňové struktury. Odraz a lom vln je minimální. 3D Fotodepigmentace vyzařuje světelný paprsek v různých požadovaných, dobře definovaných vlnových délkách, díky kterým lze efektivně dosáhnout maximálního účinku ošetření. Nahrazuje několik konvenčních laserů, léčba je levnější a to s daleko lepším výsledným efektem!

Co se stane po ošetření?

Okamžitě po ošetření pulzním světlem pigmentové skvrny ztmavnou, případně se zabarví do šedo-hněda. Výskyt mírného zarudnutí na okrajích je normální, stejně tak lze pozorovat vytvoření hnědého povlaku. Asi po 72 hodinách jsou z kůže vypuzeny pigmentované kožní buňky. V mnoha případech je dobrého výsledku dosaženo již druhým zákrokem krokem. V zásadě lze další (třetí) ošetření provést v odstupu asi 14 dnů.

Kolik ošetření je třeba podstoupit?

Vždy podle indikace je pro odstranění pigmentových skvrn a žilek nutné provést tři ošetření, mezi nimiž by vždy měla být pauza v délce dvou až čtyř týdnů.

Jak dlouho ošetření trvá?

Doba ošetření je závislá od plochy ošetřované oblasti a může být od 10 do 30 minut.

Kdo může být ošetřen?

V podstatě mohou být ošetřeny všechny ženy a muži, je však třeba dbát na to, aby na ošetřovaném místě byly více méně odstraněny chloupky, které na něm rostou.

Jaká pravidla se musí dodržovat?

Komplexní proces "3D Skin Rejuvenation" je v zásadě šetrný a v žádném případě nebrání v bezproblémovém výkonu pracovních činností i činností ve volném čase.

Jaké jsou s těmito přístroji zkušenosti?

Eurofeedback, francouzský výrobce systému, má v oblasti procesu "3D Skin Rejuvenation" v Evropě a na celém světě dlouholeté zkušenosti, a v oblasti E-Light je světovou špičkou. Mimojité je držitelem 17 celosvětových patentů. Úzká spolupráce s předními centry a důkladná školení uživatelů zaručují kompetentní poradenství a dlouhodobé úspěšné výsledky ošetření. Úzká spolupráce s předními centry a důkladná školení uživatelů zaručují kompetentní poradenství a úspěšné výsledky ošetření.


Komentáře

Alena Přichystalová29.07.2014 11:51:51

Dobrý den, jaké je potřeba dodržet intervaly mezi jednotlivými ošetřeními stejné partie?

Neskutečná.cz29.07.2014 11:55:50

Dobrý den, minimální interval mezi ošetřeními je 14 dnů (delší ničemu nevadí).

Radka Mrázková05.08.2014 12:43:10

To by se líbilo babičce, asi jí udělám radost...

Monika Zárybnická30.08.2014 08:56:08

Dobrý den. Jak uvádíte, tak po ošetření pigmentové skvrny ztmavnou. Mám velké skvrny na obličeji, tak se chci zeptat jak dlouho to ztmavnutí, nebo začervenání trvá, zda se odstraní i staré pigmentové skvrny, zda se dá s tím vyjít mezi lidi a jestli nevadí slunce, nebo solárium, které navštěvuji? Děkuji za odpověď. Monika.

petr sedivy01.09.2014 00:32:58

Dobrý den, Moniko, toto je velice individuální otázka. Ve většině případů se jedná o 24-48 hodin. Mezi lidi samozřejmě můžete :-) Návštěvu solária několik dní po ošetření nedoporučujeme.

Olinka09.09.2014 07:37:53

Jedno z mala osetreni, ktere fakt funguje...

Pro přidání příspěvku musíte být přihlášen. Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se!

Garance vrácení peněz do 14 dnů
Garance spokojenosti s nabídkou
Zákaznická podpora a osobní přístup
Snažíme se neustále zlepšovat a baví nás to
Rychlý dotaz