Detail nabídky

Cenově zvýhodněný balíček! Zákrok, který opravdu funguje - revoluční liposukce Blue laser Energy wave od vývojářů z Kanady. Již tisíce spokojených klientů!

Novinka pro rok 2014! Také jste vyzkoušeli na hubnutí vše a víceméně bez výsledků? Právě pro Vás je určena tato inovativní technologie s výkonným modrým trio-laserem, která zatočí se špíčky a celulitidou nejúčinnějším způsobem.
Cenově zvýhodněný balíček! Zákrok, který opravdu funguje - revoluční liposukce Blue laser Energy wave od vývojářů z Kanady. Již tisíce spokojených klientů! 1 990 Kč původně 14 500 Kč SLEVA-86 % Cenově zvýhodněný balíček! Zákrok, který opravdu funguje - revoluční liposukce Blue laser Energy wave od vývojářů z Kanady. Již tisíce spokojených klientů!
299 zákazníků

O nabídce

 • Cenově zvýhodněný balíček
 • Tři ošetření dle výběru nebo potřeb
 • Neskutečná prázdninová cena
 • Boj proti tukovým buňkám a celulitidě...
 • Nová a ještě učinnější zbraň
 • Chcete nasadit zbraň nejtěžšího kalibru?
 • Seznamte se s novou účinnou metodou
 • LipoSystem Blue laser Energy wave
 • Také jste vyzkoušeli na hubnutí vše a víceméně bez výsledků?
 • Tak právě pro Vás je určena tato inovativní technologie
 • Využívá nejnovějších technologií:
  - Blue laser wave length: 650 nm
  - Vacuum pressure: 5 - 100 kpa
  - Medic RF: 1 - 2.66 MHz
 • Je až 3x účinnější než dosavadní běžné neinvazivní liposukce
 • Po ošetření dochází k trvalému úbytku 25 - 30% tukových buněk
 • Doporučujeme pro maximální výsledky ošetření po 7 dnech 1-2x zopakovat
 • Účinnost této metody byla prokázána klinickými studiemi

Podmínky

 • Platnost poukazů do 28. 2. 2015
 • Počet poukazů na osobu není omezen
 • Rezervace na telefonu: 608 041 707
 • Vhodné pro ženy i muže od 18 let
 • Délka ošetření je závislá na velikosti a poškození ošetřované partie
 • 1 poukaz = 3x ošetření jedné partie,
  nebo 1x ošetření tří párových partií
 • Pokaz je možné využít v rámci jedné
  i více návštěv


Kde voucher uplatnit?


Platan clinique - centrum estetické péče , Adresa: Lidická 16, Praha 5, 150 00

Objednávky výhradně telefonicky, Po - Pa: 10.00 - 17.00 hod., Telefon: 608 041 707

Výborná dopravní dostupnost (v blízkosti metra Anděl), bezproblémové parkování

Web: www.platanclinique.cz , Otevírací doba: Po - So: 10.00 - 18.00 hod.


Novinka pro rok 2014!

Tumescentní liposukce patří k nejběžnějším zákrokům plastické chirurgie. S postavou dokáže zázraky. Byla vůbec někdy nějaká neinvazivní liposukce výsledkami srovnatelná? Ano, když na kliniky vstoupil LipoSystem Blue laser Energy Wave.

Poprvé Vám představujeme revoluční liposukci od vývojářů z Kanady! Také jste vyzkoušeli na hubnutí vše a víceméně bez výsledků? Právě pro Vás je určena tato inovativní technologie, s výkonným modrým trio-laserem, která zatočí se špíčky a celulitidou nejúčinnějším způsobem, který je v dnešní době k dispozici.

V dnešní době už nemusíte utrácet spoustu peněz za drahé chirurgické zákroky, abyste měli dokonalé tělo. Vyzkoušejte jedinečnou metodu a budete svědky malého zázraku.

Tuto metodu nabízí pouze několik prestižních klinik v ČR!

Poskytujeme komplexní péči o naše klienty, o které se vždy stará špičkový tým odborníků. Nejenom technické vybavení na světové úrovni a lékařské postupy dle nejnovějších vědeckých poznatků, ale také luxusní prostředí v centru Prahy s možností parkování uspokojuje stovky klientů. Naše komplexní péče je výjimečná individuálním přístupem ke každému klientovi a šíří poskytovaných služeb, které uspokojí potřeby opravdu ve všech oblastech.

Tabulka s počty ošetření:

 • spodní a horní bříško - 1x ošetření
 • oba boky - 1x ošetření
 • obě vnitřní stehna - 1x ošetření
 • obě vnější stehna - 1x ošetření
 • hýždě - 1x ošetření
 • obě lýtka - 1x ošetření
 • obě paže - 1x ošetření
 • záda - 1x ošetření
 • podbradek - 1x ošetření

Za jeden pokukaz získte 3x libovolné ošetření (viz výše).

Jako jedni z prvních v ČR Vám nabízíme nejúčinnější neinvazivní lipolýzu s modrým trio-laserem, která je velmi oblíbená především v USA, ve Francii a Velké Británii. LipoSystem Blue laser energy wave je nová revoluční neinvazivní metoda, určená pro rychlou a efektivní modelaci vašeho těla a redukci tukových buněk.

LipoSystem je až 3x účinnější než dosavadní běžné neinvazivní liposukce (kryolipolýza, lipolaser, kavitace, atd.) Zasáhne i tukové buňky, které při běžném ošetření zůstávají nedotčeny! Toto revoluční ošetření je nejen velmi účinné v rozštěpení tukových buněk, ale také současně podporuje metabolismus a zvýšení lymfatické drenáže, tolik potřebné k opravdovému odstranění tukových buněk z těla.

Technologický převrat na poli estetické medicíny!

První ošetření na světě s výkonným modrým trio-laserem, medicinskou rf a vakuem. Zažijte opravdu efektivní hubnutí - minimální zátěž pro organizmus a maximální výsledky. Přístroj je certifikován pro evropský trh ke konkrétnímu způsobu použití a splňuje požadavky všech českých a evropských norem. Účinnost této metody byla prokázána klinickými studiemi.

Kontraindikace: těhotenství, onkologická onemocnění, otevřené zranění, kožní a infekční onemocnění a nedoporučujeme v prvních dnech menstruace.

Při samotném ošetření přístroj (na základě patentu) kombinuje 3 technologie najednou:

1. Cílené vakuové sání: Dokonale napne pokožku a ochraná vrstva kůže (epidermis) je proto zeštíhlená a propustí vice účinné energie. Tím dochází i k zasažení tukových buňek, které by při běžném ošetření zůstaly nedotčeny (pouze v dobře prokrvených tkáních mohou být uložené tuky odbourávány).

2. Bipolární medicinská radiofrekvence: Zahřívá dermis a tukovou tkáň a slouží jako výborný podpůrný efekt modrému trio-laseru. Sofistikovaným a současným působením těchto technologií dochází z výraznější a především rychlejším výsledkům.

3. Blue laser: Modrý trio-laser přitom proniká pokožkou a narušuje tukové buňky. Laser o nejúčinnější vlnové délce 650 nm s kombinací energie bipolární radiofrekvence proniká hluboko do pojivové tkáně. Dochází k okamžitému nárůstu okysličení buněk, při dokonalé izolaci ošetřovaného místa. Modrý trio-laser je tak naprosto dokonale zacílen na tukové buňky, které účinně rozkládá a díky vakuové technologii je schopen velké penetrace.Tukové buňky jsou následně vyloučeny do mezibuněčného prostoru a pomocí lymfatického systému odcházejí z těla ven. Vše se děje bez poškození okolních buněk. Jakmile jsou buňky z těla vyplaveny, tuková vrstva se remodeluje a zmenšuje. Navíc nedochází k nerovnostem. Přístroj působí blahodárně na část pokožky dermis, kde radiofrekvenční zahřívání způsobuje napínání a regeneraci kolagenových vláken a světelná laserová energie, která je vstřebávána na buněčné úrovni do organismu způsobuje syntézu nových kolagenových vláken, přístroj tedy kromě odbourávání tuků působí i na lifting pokožky.

Výsledky po dvou ošetřeních problematické partie (úbytek několik cm - na obrázku v palcích)!

Partie, které lze efektivně ošetřit: krk, paže, záda, okolí prsou (pro muže), břicho, podbradek, pas, boky, stehna, kolena a lýtka

Výzkum modrého medicinského laseru.

Do dnes byl modrý laser použit v nejrůznějsích sférách, avšak nikdy nebyl využit pro medicinské a estetické účely. Jednoduše nebylo vynalezeno modré laserové světlo s takovými parametry, aby účinně proniklo lidskou pokožkou. Tento technologický pokrok se povedl v létě roku 2010 kanadským vědcům ve městě Winnipeg a hned v únoru 2011 byly uvedeny do výroby první testovací kusy "modrého estetického laseru".

Jedná se o progresivní kombinovanou metodu, která je podle vyjádření odborníku na veletrhu CosmoProf Bologna v roce 2013, nejperspektivnější technologií a postupně zcela vytlačí zátěžové a méně efektivní metody. Přístroj je vybaven naprosto převratnými japonskými trio-lasery na jejichž využití v estetickém oboru čekal netrpělivě celý svět.

Přístroj nabízí volbu režimů a specifické nastavení:

 • odstraňování tuku z problematických partií ženského těla
 • odstraňování tuku z problematických partií mužského těla
 • odstranění celulitidy a všech nežádoucích efektů, které ji doprovázejí
 • cílené tvarování postavy
 • odstraňování menších specifických estetických problémů, např. podbradek
 • formování význačných kontur na rukou, nohách i těle

Průběh ošetření.

Ošetření kombinuje tři principy s náročnou ruční aplikací, která opravdu funguje. Na zvolenou partii se přiloží aplikátor, který je fixován ke kůži s tukovou tkání podtlakem. Ošetření je zcela bezbolestné a naprosto bezpečné. Díky šetrnému výkonu a optimalizované vlnové délce však nepoškozuje tkáň, cévy a nervy, ale stimuluje mitochondrie (organely v buňkách) k produkci energie, která je následně využita ke štěpení triglyceridů na mastné kyseliny a glycerol. Po zapojení lymfatického systému dojde k výraznému úbytku tuku. Délka ošetření je závislá na velikosti a poškození ošetřované partie.

Každé ošetření přináší výsledky.

Ošetření je až 3x účinnější než dosavadní běžné neinvazivní liposukce (kryolipolýza, lipolaser, kavitace, atd.). S výkonným modrým trio-laserem zatočí se špíčky nejúčinnějším způsobem, který je v dnešní době k dispozici. Po jedné aplikaci dochází k trvalému úbytku 25 - 30% tukových buněk. Pro maximální výsledky doporučujeme ošetření po 7 dnech 1-2x zopakovat.

Obecný postup je následující.

Konzultace a zdravotní prohlídka, programování přístroje, aplikace a ošetření – vlastní zákrok, očištění dané partie, doplňkové procedury, následná péče ve formě předání výživových instrukcí a informací o výživovém vedení a vyhodnocení výsledků.  Před zákrokem doporučujeme zvýšit pitný režim. Po ošetření není zapotřebí žádných opatření, lze odejít domů či zaměstnání. Ošetření stejné partie lze opakovat po jednom týdnu.

V zahraničí se jedná o nejrozšířenější a nejoblíbenější metodu redukce tukových buněk. V dnešní době už nemusíte utrácet spoustu peněz za drahé chirurgické zákroky, abyste měla dokonalé tělo. Vyzkoušejte jedinečnou metodu a budete svědky malého zázraku.

Jste správným kandidátem pro laserovou liposukci?

Otestujte se: Chci okamžitý úbytek na obvodu problematických partií? Chci okamžitě zlikvidovat celulitidu? Nechci podstoupit chirurgický zákrok? Jsem ochoten zapojit pohybovou aktivitu? Mám obavu z plastických operací? Chci změnit své stravovací návyky? Pokud odpovíte na více, než 2 otázky kladně, jste vhodným kandidátem.


Komentáře

Stanislava Vašková14.08.2014 07:38:41

Dobrý den, zajímalo by mě, které partie je možné pomocí tohoto přístroje ošetřit? Děkuji

Neskutečná.cz14.08.2014 07:46:00

Dobrý den, Stanislavo, efektivně lze ošetřit krk, paže, záda, okolí prsou (pro muže), břicho, podbradek, pas, boky, stehna, kolena a lýtka.

Vlasta Semíková14.08.2014 11:26:19

Zdravím, co tedy přesně získám zakoupením poukazu? Děkuji

Neskutečná.cz14.08.2014 11:37:05

Dobrý den, Vlasto, koupí 1 poukazu získáte 3x ošetření jedné partie, nebo 1x ošetření tří párových partií.

Dana Netíková14.08.2014 12:45:24

Zdravím, no já asi vyzkouším toto ošetření na paže, protože prostě nic jinýho nefunguje a já už jsem zoufalá....

Anežka Sklenářová15.08.2014 09:06:09

Dobré ráno, po jaké době je možné podstoupit druhé ošetření na stejnou partii? Děkuji

Neskutečná.cz15.08.2014 09:14:26

Dobrý den, Anežko, ošetření stejné partie lze opakovat po jednom týdnu.

Romana Danielová15.08.2014 14:29:54

Zdravím, není ošetření bolestivé?

Neskutečná.cz15.08.2014 14:39:29

Dobrý den, nemusíte se obávat, jedná se bezbolestné ošetření.

Zdena Šobáňová18.08.2014 09:07:14

Dobrý den, jsou nějaká doporučení, co dodržovat před a po ošetření?

Neskutečná.cz18.08.2014 09:17:05

Dobrý den, před zákrokem doporučujeme zvýšit pitný režim. Po ošetření není zapotřebí žádných opatření, lze odejít domů či do zaměstnání.

Sandra Křovinová18.08.2014 11:49:17

Zdravím, zajímalo by mě, zda je ošetření vhodné i při celulitidě? Děkuji

Neskutečná.cz18.08.2014 12:02:43

Dobrý den, Sandro, přístroj nabízí režim i pro odstranění celulitidy a všech nežádoucích efektů, které ji doprovázejí, můžete očekávat výrazné výsledky.

Irena Wernerová19.08.2014 09:10:23

Zdravím, je možné využít nabídky i pro dotvarování postavy?

Neskutečná.cz19.08.2014 09:15:55

Dobrý den, Ireno, ano, ošetření je pro Vás velmi vhodné a efektivně Vám pomůže.

Kateřina Nová19.08.2014 13:02:16

Dobrý den, na ošetření jsem byla dnes dopoledne a mohu doporučit. Výsledek uvidím snad po 3.návštěvě, ale minimálně personál a prostředí mě potěšilo. Slíbila jsem paní doktorce, že pochválím na diskuzi , tak tak činím a tímto zdravím:-)

Zlata Zlámalová19.08.2014 14:56:41

Hezké odpoledne, od jakého věku je možné podstoupit toto ošetření? Je mi 18 a měla bych zájem o ošetření bříška.

Neskutečná.cz19.08.2014 15:00:58

Dobrý den, Zlato, ošetření je vhodné pro ženy i muže od 18 let, ošetření tedy můžete bez obav podstoupit i Vy, věříme, že budete s výsledky spokojená.

Nela Sedláčková20.08.2014 09:44:32

Hm, to zní dobře, vyzkouším na podbradek, ten mě trápí asi nejvíc...

Dalibor Wágner20.08.2014 14:22:30

Zdravím, přítelkyně by chtěla zhubnout v oblasti podbřišku, myslíte, že by jí toto ošetření pomohlo? Zvažuji koupi. Děkuji

Neskutečná.cz20.08.2014 14:30:15

Dobrý den, Dalibore, ošetření je pro Vaši přítelkyni velmi vhodné, může očekávat opravdu výrazné výsledky.

Magdalena Domaníková22.08.2014 10:47:12

Dobrý den, jaká je délka ošetření jedné partie, prosím?

Neskutečná.cz22.08.2014 10:50:09

Dobrý den, Magdaleno, délka ošetření je závislá na velikosti a poškození ošetřované partie.

Olga Plevová22.08.2014 13:26:10

Pěkné odpoledne, chtěla bych se zeptat, zda je možné poukaz využít v rámci jedné návštěvy (na ošetření 3 partií)?

Neskutečná.cz22.08.2014 13:28:28

Dobrý den, Olgo, ano, tato varianta je možná.

Marek Steiner25.08.2014 10:26:16

Nabídka zní velmi lákavě, sice upřednosňuji cvičení, ale na podbradek rád využiji, protože tam mi cvičení nepomůže...

Lucie Vařeková26.08.2014 10:39:56

Dobré dopoledne, zajímalo by mě, zda je vhodné podstoupit ošetření bříška při menstruaci?

Neskutečná.cz26.08.2014 10:55:09

Dobrý den, Lucie, ošetření se nedoporučuje v prvních dnech menstruace.

Eliška Rosová27.08.2014 12:43:50

Je možné nabídku využít k formování nohou?

Neskutečná.cz27.08.2014 12:51:04

Dobrý den, Eliško, ano, ošetření je velmi vhodné i pro tyto účely.

Lucie Kubátová28.08.2014 12:53:57

Hezké odpoledne, chtěla bych podstoupit kompletní ošetření bříška a zadečku, obě partie tedy 3x ošetřit, kolik poukazů potřebuji? Díky za radu.

Neskutečná.cz28.08.2014 12:59:57

Dobrý den, Lucie, budete potřebovat pouze 2 poukazy.

Aneta Nedělová29.08.2014 13:37:20

Dobrý den. Je možné místo 3 ošetření jedné partie využít poukaz na 1 ošetření třech partií?

Neskutečná.cz29.08.2014 13:44:50

Dobrý den, Aneto, ano, je to možné.

Helena01.09.2014 12:36:24

Ten modrý laser je prý hodně účinný a hlavně tady je fakt přijatelná cena..

Eliška Olivová02.09.2014 12:02:59

Souhlasím, paní Heleno, lepší cenu už zřejmě nenajdeme :-)

renata tichá09.09.2014 12:52:55

no a hlavně to probíhá na klinice

Anina Cábová16.09.2014 09:41:27

Dobrý den, uvažuji o koupi poukazu, ale jsem diabetik na inzulinu, děkuji Anina

Neskutečná.cz16.09.2014 10:05:44

Dobrý den, paní Anino, ošetření můžete bez obav podstoupit.

Pro přidání příspěvku musíte být přihlášen. Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se!

Garance vrácení peněz do 14 dnů
Garance spokojenosti s nabídkou
Zákaznická podpora a osobní přístup
Snažíme se neustále zlepšovat a baví nás to
Rychlý dotaz