Detail nabídky

Exkluzivní balíček (pedikúra, manikúra a reflexní masáž) v estetickém studiu Grimasa v Health & Fitness Olgy Šípkové za pouhých 490 Kč!

Jedinečná zkrášlující a relaxační péče. Naším cílem je Vaše spokojenost. Individuální přístup k zákazníkovi je samozřejmostí.
Exkluzivní balíček (pedikúra, manikúra a reflexní masáž) v estetickém studiu Grimasa v Health & Fitness Olgy Šípkové za pouhých 490 Kč! 490 Kč původně 1 690 Kč SLEVA-71 % Exkluzivní balíček (pedikúra, manikúra a reflexní masáž) v estetickém studiu Grimasa v Health & Fitness Olgy Šípkové za pouhých 490 Kč!
38 zákazníků

O nabídce

 • Nabitý balíček krásy jen za 490 Kč
 • Individuální přístup k zákazníkovi
 • Naším cílem je Vaše spokojenost
 • Kompletní zkrášlující péče:
  - reflexní masáž plsoky nohou
  - SPA manikúra
  - Pedikúra Prémium
 • Exkluzivní zkrášlující a relaxační péče
 • Profesionální péče
 • Vhodné pro ženy i muže

Podmínky

 • Platnost poukazů je do 31. 3. 2015
 • Počet poukazů na osobu není omezen
 • Objednávky na 723 599 637
 • Zrušení termínu minimálně 24 hodin 
  před domluveným termínem
 • Minimální doba objednání: 14 dní 
  před koncem platnosti poukazů


Kde voucher uplatnit?


Kosmetické studio Grimasa

v Health & Fitness Olgy Šípkové Kongresové centrum

Web: www.grimasa.cz

Telefon: 723 599 637

Výborná dostupnost z celé Prahy, bezproblémové parkování, přímo na metru

Otevírací doba: 8:00 - 20:00 hod.


Exkluzivní balíček (pedikúra, manikúra a reflexní masáž) v estetickém studiu Grimasa v Health & Fitness Olgy Šípkové za pouhých 490 Kč!

Reflexní terapie - masáž plosek nohou.

Skvělá nabídka pro všechny milovníky masáží i pro ty, kteří na masáži ještě nikdy nebyli! V dnešní uspěchané době plné stresu a napětí potřebuje každý z nás místo, kde by mohl na chvilku vypnout a dobít energii. Doufáme, že takové místo naleznete i u nás.

S klienty jejich přání a problémy na začátku konzultujeme a pak se snažíme najít adekvátní způsoby léčby a pomoci při řešení problémů. Velmi dobře jsme si vědomi, jak je důležité, aby byl pobyt klienta u nás v salonu přínosem pro jeho zdraví, ale také příjemným zážitkem a relaxací.

Pokud zvolíte reflexní zónovou terapii chodidel, tak tato péče navíc podpoří samoléčebné procesy v těle, napomůže eliminaci toxinů a stimuluje celý váš nervový systém. Při odchodu již určitě nepocítíte ani trochu stresu.

Uvolňující péče pro Vaše ruce, kterou si prostě musíte dopřát! Individuální přístup a maximální péče o zákazníky je v tomto studiu standardem!

Vaše ruce Vás prozradí - krásné nehty patří ke krásným ženám.

Stejnou péči, kterou věnujete vlasům a péči o svou pleť, zasluhují i vaše ruce a nehty. Ruce o nás vypovídají mnohé, protože ruce každého z nás jsou nejdůležitější součástí komunikace. Již při prvním vizuálním kontaktu upoutají pozornost a tak se stávají naší vizitkou. Pravidelná manikúra nám pomůže zachovávat ruce i nehty stále krásné, upravené a ve skvělé kondici. Ruce jsou důležitou součástí našeho těla, z toho důvodu bychom na ně neměli zapomínat a měli jim věnovat potřebnou péči. Naše ruce jsou nejvíce zatěžovány vnějšími vlivy - jako např. při každém kontaktu s vodou a mycími prostředky dochází k vysoušení pokožky rukou i nehtů.

Manikúra - kouzelné slovo, které pochází z latiny a dá se přeložit jako "pěstění rukou" a vyvolává v nás představu perfektních, krásně upravených rukou a nehtů. Dopřejte si ten pocit krásných a upravených rukou, bez zlámaných, okousaných a roztřepených nehtů. Nezapomínejte, že ruce jsou vždy a všude vidět a jsou vaší vizitkou, nejen zdraví ale také čistoty a upravenosti. Nabízíme komplexní péči o ruce a nehty. Vašim rukám se dostane té nejlepší péče s kvalitními a osvědčenými přípravky. Vaše nehty budou, při správné a odborné péči, vaší kladnou vizitkou.

Není žádným tajemstvím, že právě ruce a nehty jsou velmi důležitou součástí image.

Ne každý však ví, jak správně o ně pečovat - proto raději svěřte tuto péči, manikúru - profesionálům. Stejnou péči, kterou věnujete vlasům a péči o svou pleť, zasluhují i vaše ruce a nehty.

Pedikúra, která opravdu nebolí a Vaše nohy doslova hýčká.

Uvolňující péče pro Vaše nohy, kterou si prostě musíte dopřát! Individuální přístup a maximální péče o zákazníky je v tomto studiu standardem!

Proč chodit na pedikúru?

Každý den člověk ujde v průměru 6000 kroků. Takové námaze se pokožka chodidel brání tím, že tvrdne, rohovatí a bez nutné péče praská. Chodidla jsou velmi přetěžovanou částí těla, která si zaslouží pozornost, aby se nestala zdrojem nepříjemných bolestí až utrpení. V nevhodné obuvi se teplota v botě zvyšuje o několik stupňů a způsobuje ještě větší tlak na celou oblast. Také tření z příliš těsných střevíčků neprospívá a bývá příčinnou nepříjemných mozolů a otlaků. Jednou napsali v ona.idnes.cz že „Dokonce slávná módní návrhářka Coco Chanel si nikdy nelakovala nehty na rukách, ale zato vždy ty na nohou.“ Škoda, že v tu dobu ještě nevěděli co to je potažení nehtů gelem, které vydrží 4 až 5 týdnů. Z těchto důvodů je potřeba věnovat chodidlům péči a pozornost jakou si zaslouží za každodenní službu, kterou nám poskytují. Řešením je profesionálně provedená pedikúra v našem salonu.

Péče o nohy je náročná a zřejmě ji nezvládnete bez odborné pomoci.

Nejlepší je navštívit pedikúru a nechat si nohy odborně ošetřit. Pedikúra je péče o nohy, která má zajistit Vaše zdraví a pohodlí po celý rok. Její přínos je pozorovatelný jak v rovině léčebné, tak v rovině kosmetické. V rovině léčebné chrání pravidelné návštěvy pedikúry nohy před bolestí vzniklou z otlaků, prasklin kůže a mozolů, nebo ze zatrhnutí nehtů. Na estetické úrovni pak pedikúra odstraňuje možné vady na kráse, jako jsou popraskané paty nebo neupravené nehty.

Dopřejte svým nohám požitek od pravých profesionálů! Součástí pedikúry je i poradenství v péči o nohy (řešení plochých nohou, otlaků apod.).


Komentáře

Václav Brázda16.12.2014 09:34:15

Dobrý den, je tato procedura vhodná i pro muže?

Neskutečná.cz16.12.2014 09:40:57

Dobrý den, Václave, ano, procedura je určená pro ženy i muže.

Adéla Koudelková16.12.2014 10:51:49

Pěkné dopoledne. Co tedy vše získám zakoupením poukazu, prosím?

Neskutečná.cz16.12.2014 10:58:45

Dobrý den, Adélo, za 1 poukaz získáte kompletní zkrášlující péči: reflexní masáž plsoky nohou, SPA manikúra, Pedikúra Prémium.

slavotinková16.12.2014 12:11:31

na místě nebudu nic doplácet? díky

Neskutečná.cz16.12.2014 12:16:04

Dobrý den, paní Slavotinková, vše je již zahrnuto v ceně poukazu, na místě nebudete již nic doplácet.

Klárka T.16.12.2014 13:24:59

Tak tomu říkám výhodná nabídka! Děkuji!

Gábina Rostislavová16.12.2014 14:54:57

naprostý souhlas, skvělá nabídka, kupuji pro sebe i pro manžela..

Pro přidání příspěvku musíte být přihlášen. Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se!

Garance vrácení peněz do 14 dnů
Garance spokojenosti s nabídkou
Zákaznická podpora a osobní přístup
Snažíme se neustále zlepšovat a baví nás to
Rychlý dotaz