Detail nabídky

Exkluzivní dárek! Relaxační, Vanilková, Klasická nebo třeba Anticelulitidová masáž? Masáž dle Vašeho výběru za nejvýhodnější cenu co kdy byla!

Nejoblíbenější masáže současnosti za fantastickou cenu 249 Kč! Vánoční nabídka se slevou 72% pro všechny milovníky masáží i pro ty, kteří na masáži ještě nikdy nebyli! Dopřejte si relaxaci na nejvyšší úrovni od profesionálů.
Exkluzivní dárek! Relaxační, Vanilková, Klasická nebo třeba Anticelulitidová masáž? Masáž dle Vašeho výběru za nejvýhodnější cenu co kdy byla! 249 Kč původně 900 Kč SLEVA-72 % Exkluzivní dárek! Relaxační, Vanilková, Klasická nebo třeba Anticelulitidová masáž? Masáž dle Vašeho výběru za nejvýhodnější cenu co kdy byla!
173 zákazníků

O nabídce

 • Exkluzivní dárek!
 • Relaxujte až do konce roku 
  se skvělou slevou 72%!
 • Masáž dle vašeho výběru:
  - Vanilková masáž
  - Rekondiční masáž
  - Klasická masáž
  - Relaxační masáž
  - Vysoce účinná anticelulitidová masáž
 • Neskutečná cena 249 Kč!
 • Úžasný zážitek pro milovníky masáží 
  nebo krásný dárek pro vaše milé
 • Používáme pouze kvalitní přírodní 
  kosmetiku a oleje
 • Délka masáže: 60 minut
 • Silné relaxační a regenerační účinky
 • Opravdový zážitek pro náročné
 • Už jste někdy zkusili věnovat masáž?
 • Pokud chcete udělat masáží radost svým 
  blízkým, nabízíme dárkové poukazy
 • Velmi příjemné prostředí
 • Naším cílem je Vaše spokojenost

Podmínky

 • Platnost poukazů je do 31. 3. 2015
  po domluvě je možné prodloužit
 • Počet poukazů na osobu není omezen
 • Objednání telefonicky nebo emailem


Kde voucher uplatnit?


Centrum pohody Křižíkova

Adresa: ulice Křižíkova 48, Praha 8, 186 00

Web: www.centrumpohodykrizikova.cz , Telefon: 723 377 153

Výborná dostupnost z celé Prahy, přímo u metra, bezproblémové parkování


Skvělá nabídka pro všechny milovníky masáží i pro ty, kteří na masáži ještě nikdy nebyli!

V dnešní uspěchané době plné stresu a napětí potřebuje každý z nás místo, kde by mohl na chvilku vypnout a dobít energii. Doufáme, že takové místo naleznete i u nás.

S klienty jejich přání a problémy na začátku konzultujeme a pak se snažíme najít adekvátní způsoby léčby a pomoci při řešení problémů. Velmi dobře jsme si vědomi, jak je důležité, aby byl pobyt klienta u nás v salonu přínosem pro jeho zdraví, ale také příjemným zážitkem a relaxací.

Relaxační masáž: je jemná masážní technika navozující uvolnění svalového napětí. Tato masáž podporuje krevní a lymfatický oběh, napomáhá k nastartování očistného procesu v organismu a posiluje imunitní systém. Poskytuje hluboké uvolnění, umocňuje duševní a fyzickou pohodu a celkově harmonizuje. Relaxační masáž jako taková je nejpomalejší masáží. Využívá se především roztíracích hmatů, nevyvíjí se takový tlak a tudíž se nezasahuje do hloubky. Hlavním účelem relaxační masáže je odbourávání stresu, únavy a navození příjemného pocitu. Uvolňuje stažené, bolestivé svaly a ztuhlé klouby, prokrvuje a prohřívá organismus, pozitivně ovlivňuje lymfatický systém a celkově harmonizuje organismus.

Vanilková masáž: vzbuzuje velmi příjemné pocity klidu, pohody a bezpečí. Lahodná vůně vanilky harmonizuje tělo i duši. Pomáhá při nespavosti, dodává optimismus a radostnou náladu, působí jako antidepresivum, zažene smutek, stres a napětí. Nechte se hýčkat... procedura obsahuje očištění pleti pelingem, následuje masáž zad a šíje vanilkovým krémem a vanilkovým olejem, které rozjasní a oživí vaši pleť.

 • Napomáhají regeneraci svalstva a tkání
 • Zvyšují prokrvení kůže a odtranění odumřelých částí
 • Podporují lymfatický a cévní systém v odplavování toxinů
 • Mírní bolesti pohybového aparátu a zlepšují jeho výkonnost
 • Zbavují pocitů ztuhlosti

Sportovní - rekondiční masáž: odstraňuje únavu, uvolňuje namožené svaly a přispívá k jejich rychlé regeneraci po zvýšené fyzické zátěži. Tuto masáž lze pojmout také jako přípravnou masáž, zkvalitňující trénink před sportovním výkonem. V mnohém je podobná masáži klasické, mezi zásadní rozdíly patří zaměření masáže především na svaly a svalové skupiny namáhané při sportovním výkonu, dále lze použít odlišnou masážní techniku a zvolit rychlejší tempo prováděných masážních hmatů. Tento typ masáže je vhodný pro klienty, kteří aktivně sportují a dále pro všechny, kteří mají rádi důraznější masážní techniku.

Švédská - klasická masáž: je jednou z nejstarších léčebných metod. Sestavuje se dle aktuálního zdravotního stavu klienta a dle jeho přání. Tato masáž představuje systém přesně určených masážních hmatů, které navodí dokonalé uvolnění masírované partie, zvýší prokrvení ve svalech, odstraní únavu a nastartují tak regenerační proces v organismu. Masáž účinně napomáhá vyplavování toxických látek. Dle potřeb klienta lze provádět masáž celého těla nebo jen vybraných partií. Tento typ masáže je vhodný pro klienty, kteří mají nedostatek pohybu nebo trpí jednostrannou zátěží organismu.

Anticelulitidní masáž: uvolní se tukové buňky, zlepší se podkožní metabolismus, krevní oběh a zrychlí se odtok toxických látek z těla. Povzbudí se lymfatický systém a odstraní únava nohou. Masáž, kterou provádíme při anticelulitidním a zeštíhlujícím ošetření, pomáhá zlepšit mikrooběh na daných místech. Pomáhá taktéž rozproudit lymfatický systém, který pokud pracuje špatně, způsobuje zadržování vody v těle a s tím i toxické látky. Tato speciální masáž Vám pomůže lymfatický systém rozproudit, zlepší elasticitu kůže a rozproudí krev v končetinách.

Blahodárné účinky masáží jsou dnes už všeobecně známé: dovedou zmírňovat následky sedavého způsobu života a předcházet bolestem, uvolňovat ztuhlé partie a odstraňovat energetické bloky. Uvolňují jak tělo, tak i duši, a pomáhají tak odbourávat stres, kterému býváme tak často vystaveni. Pocit duševní pohody jde ruku v ruce s fyzickým zdravím a vše je třeba udržovat v rovnováze. Pravidelné masáže jsou jedním z nejefektivnějších a nejpříjemnějších způsobů, jak toho dosáhnout a jak předcházet různým zdravotním obtížím.


Komentáře

Martina Hanušová04.12.2014 10:06:10

Dobrý den, jak dlouhou masáž získám zakoupením tohoto poukazu, prosím?

Neskutečná.cz04.12.2014 10:12:14

Dobrý den, Martino, délka masáže je 60 minut.

Zuzana B.04.12.2014 11:54:35

Zdravím, chci se zeptat, jaký výběr masáže se vztahuje k tomuto poukazu? Děkuju.

Neskutečná.cz04.12.2014 12:01:40

Dobrý den, Zuzano, můžete si vybrat z těchto masáží: Vanilková masáž, Rekondiční masáž, Klasická masáž, Relaxační masáž, Vysoce účinná anticelulitidová masáž.

hniličková04.12.2014 14:32:11

jak se mohu objednat, prosím?

Neskutečná.cz04.12.2014 14:38:59

Dobrý den, paní Hniličková, objednání, prosím, proveďte telefonicky nebo emailem.

Lada Domanínová05.12.2014 10:26:53

Pokud poukázku daruju jako dárek, bude si moci obdarovaný vybrat masáž z nabídky? Nebo výběr musím provést já?

Neskutečná.cz05.12.2014 10:33:39

Dobrý den, Lado, obdarovaný si bude moci vybrat.

Romana Kuchařová15.12.2014 13:53:08

Zdravím, mám zájem o rekondiční masáž, lze na ni uplatnit tento poukaz?

Neskutečná.cz15.12.2014 14:18:12

Dobrý den, Romano, ano, samozřejmě.

Pro přidání příspěvku musíte být přihlášen. Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se!

Garance vrácení peněz do 14 dnů
Garance spokojenosti s nabídkou
Zákaznická podpora a osobní přístup
Snažíme se neustále zlepšovat a baví nás to
Rychlý dotaz