Detail nabídky

Fantastických 299 Kč za DVĚ inovativní liposukční ošetření! Kryolipolýza nasávacím přístrojem FatFreezer. Během jednoho ošetření se odbourá až 35% tuku!

Dejte tuky k ledu a jednou provždy zhubněte díky převratné novince! Výsledky jsou srovnatelné s běžnou tumescentní liposukcí. Během jednoho ošetření se odbourá minimálně 35% tuku!
Fantastických 299 Kč za DVĚ inovativní liposukční ošetření! Kryolipolýza nasávacím přístrojem FatFreezer. Během jednoho ošetření se odbourá až 35% tuku! 299 Kč původně 6 000 Kč SLEVA-95 % Fantastických 299 Kč za DVĚ inovativní liposukční ošetření! Kryolipolýza nasávacím přístrojem FatFreezer. Během jednoho ošetření se odbourá až 35% tuku!
20 zákazníků

O nabídce

 • Neskutečná cena 299 Kč
 • 2x 30 minut ošetření dle výběru
 • Kryolipolýza přístrojem FatFreezer
 • Hubnutí zmrazením tukových buněk
 • Kryolipolýza nové generace
 • Certifikovaný přístroj
 • Lékařsky ověřená metoda z USA
 • Při ošetření jsou zmrazeny tukové
  buňky, aniž by byla narušena okolní
  tkáň
 • Neinvazivní metoda srovnatelná 
  s klasickou liposukcí
 • Bezpečná a bez vedlejších účinků 
 • Délka ošetření 30 minut
  (dle poškození oblasti tukem)
 • Trvalý výsledek
 • Dochází k trvalému úbytku 25 - 45%
 • Vhodné pro ženy i muže

Podmínky

 • Platnost poukazu do 30.1.2015
 • Počet poukazů na osobu není omezen
 • Rezervace na slimforyou@towell.cz
  nebo online
 • 1 poukaz = 2x 30 minut ošetření
  dle výběru


Kde voucher uplatnit?


Estetické studio Slim For You

Adresa: Přibyslavská 3, Praha 3, 130 00

Web: www.slimforyou.cz

Výborná dostupnost z celé Prahy, bezproblémové parkování

Otevírací doba: Pondělí - Pátek: 9:00 – 19:00 hod. Sobota: 10:00 – 17:00 hod. Mimo pracovní dobu po dohodě.

Rezervace, prosím, provádějte skrze email slimforyou@towell.cz nebo přes rezervační systém na www.slimforyou.cz, nikoli přes telefon, děkujeme.


Nejefektivnější technologie v redukci podkožního tuku je konečně cenově dostupná.

Dejte tuky k ledu a jednou provždy zhubněte díky převratné novince!

Ošetřují se: bříško, boky, zadeček, vnitřní a vnější stehna, záda, kolena, lýtka a paže.

Kryolipolýza narozdíl od kavitace ničí tukové buňky jednou provždy. Při kavitaci dochází pouze k vyprázdnění tuku z tukových buněk a jejich následnému vyloučení tělními tekutinami. Při špatné životosprávě a nedostatečném pohybu dochází ke znovunabytí tuku (zpětného bobtnání tukových buněk), a tedy recidivě. Kryolipolýzou se tukové buňky ničí nevratně.

Kryolipolýza – neboli liposukce zmrazením, je neinvazivní zmrazení tukových buněk. Tukové buňky jsou narušeny, následně vyloučeny do mezibuněčného prostoru a pomocí lymfatického systému odcházejí z těla ven. Vše se děje bez poškození okolních buněk. Jakmile jsou buňky z těla vyplaveny, tuková vrstva se remodeluje a zmenšuje. Navíc nedochází k nerovnostem.

Při jedné aplikaci dochází k úbytku minimálně 35% tukových buněk v ošetřované oblasti u každého jedince. Finální výsledek je viditelný po jednom až dvou měsících, ale již po ošetření jsou vidět rozdíly v ošetřované oblasti. Jedná se o konzistentní a předvídatelnou redukci tuku. Funkčnost našeho unikátního přístroje FatFreezer je postavena na základě spuštění procesu přirozeného odumírání tukových buněk působením vysoce účinné zmrazovací technologie, při které se cíleně zmrazí tukové buňky skrz povrch pokožky, aniž by se poškodila.

Princip spočívá v tom, že vakuované místo je nejprve zahřáto na teplotu 42 °C, a poté je rychle ochlazeno až na požadovanou teplotu – tedy až -10 °C. Tento inovovaný postup vzešel z odborných výzkumů a zajišťuje maximální možný efekt výkonu!

Efekt výkonu přístrojem FatFreezer nové generace je skutečně srovnatelný s tumescentní liposukcí, jejíž cena na trhu se pohybuje na úrovni cca 20-25 tis. Kč!

Postup liposukce zmražením

První fáze:

V první fázi zákroku je tuková tkáň řízeně a cíleně ochlazována speciální mrazicí hlavicí s cryoelektroforézou. Tím je docíleno redukce maximálního množství tuku v dané oblasti. Ochlazení a krystalizace tukových buněk v této oblasti spouští tzv. apoptózu, tedy řízené úmrtí buňky. To znamená, že tukové buňky dostanou signál, který spouští jejich postupné odumření. Díky vzájemnému působení croyelektroforézy a cryolipolýzy se dostává 80-90 procent účinných látek do hlubší vrstvy kůže a zvyšuje se tak účinnost zákroku.

Druhá fáze:

Makrofágy, což jsou buňky přirozené imunity, pak tyto odumřelé tukové buňky odstraní jako každé jiné cizí těleso a nečistotu z těla ven. Tkáň, která obklopuje tukové buňky je přirozeně před tímto procesem chráněna, neboť na ochlazení fyziologicky neodpovídá. Proces apoptózy, tedy zániku tukových buněk, je pozvolný a tím také maximálně bezpečný. Hladina cholesterolu či trigleridů v krvi zůstává díky tomu nezměněna.

Třetí fáze:

Jakmile jsou tukové buňky odstraněny, tuková vrstva se přirozeně remodeluje a zmenšuje, protože zbylé tukové buňky mají přirozenou tendenci se shlukovat zpět tak, aby byly v těsné blízkosti, a vytlačují tak prázdná místa po chybějících odstraněných buňkách. Tuková vrstva se tak zmenšuje a vy hubnete. Tento proces má u všech jedinců konzistentní výsledek, tedy již po jediné aplikaci dochází k úbytku minimálně 35% tukových buněk.

Každá aplikace trvá minimálně 30 minut dle poškození dané partie tukem, závisí na síle tukové tkáně. Procedura není bolestivá, cítíte pouze tah v okolí zákroku díky mírnému vakuovému a cryoelektroforéznímu působení a také intenzivní pocit chladu v místě zákroku. Na kůži se po zákroku může objevit začervenání a necitlivost v aplikované zóně. Tyto příznaky mohou přetrvávat několik hodin po aplikaci.

Pro maximální výsledky je možné ošetření stejné partie opakovat po cca 50 dnech. Ošetření jiné partie je možné po 48 hodinách. V jeden den doporučujeme ošetření maximálně pěti tělesných partií.

Velkou výhodou pro všechny ženy a muže se slabší vůlí je, že není potřeba držet žádnou speciální dietu, pitný režim ani pohybovou aktivitu. Kromě toho nemá metoda téměř žádná zdravotní omezení a zároveň je i maximálně bezpečná, což potvrzují všechny klinické studie. Kryolipolýza je jediná bezbolestná liposukce schválená úřadem pro kontrolu a účinnost lékařských přístrojů, americkou FDA.

Nabídka se nebude za tuto cenu opakovat, proto neváhejte a nakupte si dostatek poukazů!


Komentáře

Irena Kovaříková21.10.2014 08:45:22

Zdravím, je potřeba držet nějakou dietu nebo jiná omezení? Děkuji

Neskutečná.cz21.10.2014 09:38:29

Dobrý den, Ireno, není potřeba držet žádnou speciální dietu, pitný režim ani pohybovou aktivitu.

Pavel Kyselý21.10.2014 10:41:59

Dobrý den, je ošetření vhodné i pro muže? Trápí mě tzv. pivní břicho...

Neskutečná.cz21.10.2014 10:52:52

Dobrý den, Pavle, ošetření je vhodné pro ženy i muže, můžete očekávat výrazné výsledky.

linda s.21.10.2014 13:36:23

pěkné odpoledne,které partie je možné ošetřit, prosím?

Neskutečná.cz21.10.2014 13:48:10

Dobrý den, Lindo, efektivně je možné ošetřit bříško, boky, zadeček, vnitřní a vnější stehna, záda, kolena, lýtka a paže.

nemcova e.22.10.2014 10:25:39

kolik osetreni je treba podstoupit pro maximalni vysledny efekt, prosim?

Neskutečná.cz22.10.2014 10:37:22

Dobrý den, paní Němcová, pro maximální výsledný efekt se doporučuje 1 - 2 ošetření na partii (záleží na postižení dané partie tukem).

Pro přidání příspěvku musíte být přihlášen. Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se!

Garance vrácení peněz do 14 dnů
Garance spokojenosti s nabídkou
Zákaznická podpora a osobní přístup
Snažíme se neustále zlepšovat a baví nás to
Rychlý dotaz