Detail nabídky

Investujte do zdraví pouhých 349 Kč a odhalte, co trápí Vaše tělo! Iridologie v ordinaci Olgy Šípkové, včetně bonusu reflexní diagnostiky a diagnostiky z jazyka!

Iridologie v ordinaci Olgy Šípkové, včetně bonusu reflexní diagnostiky a diagnostiky z jazyka. Oko vám ukáže nemoci, které ještě ani nemáte... Zní to neuvěřitelně, ale všechno, co se odehrává v našem těle, se odráží v našich očích. A tělo nám skrze oči i říká, co se možná bude dít, co by nás mohlo v budoucnu trápit.
Investujte do zdraví pouhých 349 Kč a odhalte, co trápí Vaše tělo! Iridologie v ordinaci Olgy Šípkové, včetně bonusu reflexní diagnostiky a diagnostiky z jazyka! 349 Kč původně 2 500 Kč SLEVA-86 % Investujte do zdraví pouhých 349 Kč a odhalte, co trápí Vaše tělo! Iridologie v ordinaci Olgy Šípkové, včetně bonusu reflexní diagnostiky a diagnostiky z jazyka!
96 zákazníků

O nabídce

 • Iridologie - diagnostika z oční duhovky
 • Neskutečná letní cena 349 Kč
 • Absolutní hit současnosti se slevou 86%
 • Bezbolestné efektivní vyšetření, 
  které odhalí Váš zdravotní stav
 • Nejenže zjišťuje momentální oslabení 
  organismu, ale i vaše genet. dispozice
 • Diagnostika, která dokáže rozpoznat 
  nemoc dříve než vypukne
 • Délka sezení závisí na zjištěném 
  zdravotním stavu
 • Z oka se dá vyčíst až 500 znaků, 
  které ukazují na nějaký problém
 • Vhodné také jako netradiční, 
  avšak cenný dárek
 • Genetické slabosti mohou být viděny 
  i u očí batolat a menších dětí
 • Iris diagnostika umožňuje rodičům 
  vyšetřit děti, tak, aby se zabránilo 
  zdravotním problémům do budoucna
 • Navíc získáte v hodnotě 500 Kč:
  - reflexní diagnostiku plosek nohou
  - diagnostiku z jazyka

Podmínky

 • Platnost poukazů je do 31.12.2014
 • Rezervace nutná telefonicky
 • Počet poukazů na osobu není omezen
 • Individuální přístup:
  - podle věku
  - potřeb
  - zdravotního stavu
 • Vyšetření nemá žádná omezení, proto
  jej mohou podstoupit těhotné ženy, ale 
  i děti a starší lidé


Kde voucher uplatnit?


Iridologická ordinace - Centrum Medicíny

Adresa: Kongresové centrum, 5.května 65, Praha 4

Web: www.centrummediciny.cz , Objednávky - recepce: 261 174 320

Ordinační doba: Po - Pa (dle objednávek)

Výborná dostupnost z celé Prahy, přímo na metru, bezproblémové parkování.

Objednání je možné pouze telefonicky (rezervace v dopoledních hodinách na telefonu 261 174 320). Nahlaste, prosím, číslo poukazu. Nutno rezervovat nejpozději 4 týdny před koncem platnosti poukazu (tj. do 30.11. 2014). Zrušení rezervace je možné nejpozději 48 hodin před vyšetřením, jinak poukaz propadá.


Investujte do zdraví pouhých 349 Kč a odhalte, co trápí Vaše tělo!

S poukazem získáváte diagnostické vyšetření oční duhovky (iridologie), diagnostiku z jazyka a reflexní diagnostiku z plosek nohou.

Vyzkoušejte za tuto akční cenu tři revoluční metody přírodní medicíny, které dokáží odhalit, co Vás trápí. Dozvíte se, jaké máte neduhy a jak s nimi zatočit! A díky revoluční metodě, iridologii, přijít na příčinu Vašeho fyzického trápení!

Výsledky a jejich odborná konzultace ihned na místě.

Iris diagnostika

Diagnostická metoda, která patří do oblasti alternativní medicíny. Spočívá v diagnostikování celkového zdravotního stavu člověka pomocí určitých barev, znamének, značek a lagun, které se nachází v oční duhovce. To, co je zaznamenáno v očích, odráží celkový stav těla.

Oční duhovka je vlastně aktuální mapou, kde každé místo reprezentuje určitý tělní orgán nebo systém. Čím větší je degenerace orgánu, tím tmavší jsou plochy duhovky. Iridologií se dá odhalit oslabení orgánů, chorobných stavů od těch akutních až po zhoubné. Je to metoda, pomocí které lze rozpoznat potenciál pro vznik choroby dříve, než si pacient uvědomí, že je něco v nepořádku.

Oko je propojeno s nervovou soustavou a přes optický nerv spojeno s mozkem. Mozek nahrává informace o každém fyzickém i psychickém procesu, který probíhá v našem těle. Tím, že je oko spojeno s mozkem, se barvy a značky v očích mění v závislosti na změnách v našem těle. Oční bulva nemá ve skutečnosti hladký povrch. Jsou v ní prohlubně a vyvýšeniny, přičemž místa, která se jeví jako tmavá, jsou vlastně štěrbiny neboli hluboké vrstvy oka, zatímco bílá místa jsou vlastně vyvýšené oblasti duhovky.

Iridologie - přestože toto slovo čtete možná poprvé, iridologie (také se používá název irisdiagnostika) není obor, který by byl v plenkách. Již Číňané před více než 6 tisíci lety používali celé oko k diagnostikování nemocí. A dnes se již iridologie vyučuje jako oficiální obor na lékařských fakultách přírodní medicíny např. v USA nebo Velké Británii, ale i v sousedním Německu.

Z lidského oka se dá vyčíst až 500 znaků, které ukazují na nějaký problém. K tomu existují jejich vzájemné souvislosti. A to už je pěkná řádka problémů, na které se nás naše tělo snaží skrze oko upozornit. Až ze starověku se zachoval Hippokratův citát: „Pozři v oči člověka a uvidíš jeho tělo.“

Reflexní diagnostika plosek nohou

Reflexní diagnostika je stará několik tisíc let. Zakládá se na myšlence, že na chodidle existuje množství bodů a plošek, které korespondují s jednotlivými orgány a částmi těla, a to pravděpodobně cestou nervových propojení.

Celý lidský organismus - každou jeho část - lze tedy ovlivňovat mačkáním různě velkých plošek či bodů umístěných na plosce, prstech, nártech a okolí kotníků. Je možné zlepšit činnost orgánů, případně odstranit bolesti či záněty.

Mačkáním nebo hlazením těchto reflexních plošek můžeme cíleně při terapii léčit příslušný orgán nebo část těla: posilovat, pokud nedostatečně pracuje a potřebuje dodat energii, nebo naopak uklidnit, je-li ve stavu akutního zánětu nebo bolesti. Reflexní terapii je pak vhodné aplikovat prakticky při jakýchkoliv potížích, od onemocnění dýchacích cest, přes únavu, nespavost, alergii, lupenku, bolesti kloubů, problémy se zažíváním, po bolesti hlavy, selhání funkce život nedůležitých orgánů (ledviny, játra, srdce, plíce, slinivka), poruchy lymfatického systému, rakovinu. Může pomoci tam, kde jiné metody neúčinkují, při chronických potížích, tam, kde léčba chemickými preparáty není vhodná, nebo v případech, kdy je organismus oslaben dlouhodobým užíváním léků.

Diagnostika podle jazyka

Patří k základním vyšetřením tradiční čínské medicíny. Jazyk je rozdělen na několik částí, které odpovídají příslušným orgánům. Díky barvě, povlaku, prasklinám, rýhám a dalším znakům lze stanovit diagnózu. Barva jazyka téměř vždy odráží skutečný pacientův stav. Je to proto, že tělo jazyka a barva povlaku jsou relativně neovlivnitelné krátkodobými či nedávnými ději. V porovnání s ostatními technikami je relativně objektivní.

Propojením těchto tří unikátních diagnostik, které se vzájemně doplňují, vznikne přesná diagnóza pacientova stavu. Díky iridologii se zároveň klient dozví i onemocnění, která mu teprve hrozí a jak se jim dá vyhnout, případně je zmírnit.

Jak probíhá vyšetření?

IIridolog vyfotí obě Vaše oči. Tato metoda je bezbolestná a není nijak nepříjemná. Pak následuje rozbor oční duhovky, panenky i očního bělma, reflexní diagnostika z plosek nohou, diagnostika podle jazyka a následná konzultace.

Iridolog Vám určí celkový zdravotní stav včetně geneticky daných vlivů a možných budoucích obtíží.

U této procedury se nedá časově určit délka sezení, protože je individuální a nelze předem přesněji odhadnout. Při vážném zjištění Vám iridolog může doporučit návštěvu lékaře. Irisdiagnostika nenahrazuje klasické lékařské testy, ale je jejich vynikajícím doplňkem!

Investujte do zdraví pouhých 349 Kč a odhalte, co trápí Vaše tělo!


Komentáře

Adéla Nejeschlebová20.08.2014 09:18:24

Dobré dopoledne, kdo může toto vyšetření podstoupit? Jsou nějaká omezení? Děkuji předem za odpověď.

Neskutečná.cz20.08.2014 09:23:18

Dobrý den, paní Adélo, vyšetření nemá žádná omezení, proto jej mohou podstoupit těhotné ženy, ale i děti a starší lidé.

Věra Formanová20.08.2014 14:42:35

Pěkné odpoledne, zaujala mě velice Vaše nabídka, chci se ujistit, co tedy přesně získám zakoupením poukazu?

Neskutečná.cz20.08.2014 14:49:53

Dobrý den, paní Věro, zakoupením poukazu získáte diagnostiku z oční duhovky, reflexní diagnostiku plosek nohou a diagnostiku z jazyka.

Eva Norová22.08.2014 09:59:50

Zdravím, je možné i vyšetření batolete?

Neskutečná.cz22.08.2014 10:06:45

Dobrý den, Evo, ano, je to možné.

Vojtěch Nývlt22.08.2014 14:40:58

Dd, chtěl jsem se zeptat, jak dlouho vyšetření trvá?

Neskutečná.cz22.08.2014 14:42:35

Dobrý den, délka sezení závisí na zjištěném zdravotním stavu.

Kateřina Hošková25.08.2014 13:14:46

O této metodě jsem nedávno četla v jednom odborném časopisu a zaujalo mě to, jen jsem netušila, že je to finančně dostupné i pro běžného člověka....

Irena Čechová26.08.2014 12:06:27

Dle rčení "prevence je lepší než léčba" se řídím celý život, jsem ráda, že se tato metoda vyšetření začala více objevovat v nejrůznějších odborných časopisech a lidé tak mají možnost včas řešit nebo předcházet nemocím a jiným zdravotním komplikacím...

Centrum Mediciny Dagmar Zabloudilová26.08.2014 17:55:27

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste našli náš článek. Jednalo se o zkušenost jedné z našich klientek, která u nás absolvovala přímo toto vyšetření a pak se rozhodla o nás napsat. Poprosila nás o fotky a svolení vše zveřejnit. Jednalo se o třístránkový článek v Receptáři prima nápadů. Na našich FB stránkách tento článek najdete stále. https://www.facebook.com/media/set/?set=a.675325062525373.1073741827.161812077210010&type=1

Barbora Podhůrská02.09.2014 13:18:44

To je fajn, že je vyšetření vhodné i pro batolata, aspoň budu vědět, čemu se případně vyhnout nebo co u malýho pohlídat.

Lenka04.09.2014 15:16:52

Jedeme celá rodina do Prahy pred vanoci. Tak si k vam ty poukazky koupime. A pripravte se je nas 12 :-)

zuzka09.09.2014 11:52:28

taky koupim vouchery, hned jak mi příští týden dojde vyplata :-)

Pro přidání příspěvku musíte být přihlášen. Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se!

Garance vrácení peněz do 14 dnů
Garance spokojenosti s nabídkou
Zákaznická podpora a osobní přístup
Snažíme se neustále zlepšovat a baví nás to
Rychlý dotaz