Detail nabídky

Kompletní kúra: Permanentní depilace u profesionálů špičkovým přístrojem od BTL. Depilační balíček celého těla (od hlavy až k patě) s fantastickou slevou 94%!

Za bezkonkurenční cenu se zbavíte chloupků opravdu na celém těle! Navíc s platností poukazů až do března 2015 se to opravdu vyplatí! To je dnešní neopakovatelná nabídka, které snad ani nelze odolat! Nabízíme Vám dokonalé tělo, které je snem snad každé ženy.
Kompletní kúra: Permanentní depilace u profesionálů špičkovým přístrojem od BTL. Depilační balíček celého těla (od hlavy až k patě) s fantastickou slevou 94%! 2 790 Kč původně 45 000 Kč SLEVA-94 % Kompletní kúra: Permanentní depilace u profesionálů špičkovým přístrojem od BTL. Depilační balíček celého těla (od hlavy až k patě) s fantastickou slevou 94%!
98 zákazníků

O nabídce

 • Kompletní kúra 5 ošetření
 • Trvalá depilace za nejnižší
  cenu co kdy byla!
 • Šetrné a účinné ošetření - epilace
 • Poukaz v hodnotě 45 000 Kč
 • Neopakovatelná sleva 94%
 • Ošetření na nejmodernějším
  přístroji od BTL
 • Nabídka platí na permanentní epilaci 
  celého těla - od hlavy až k patě
 • Za jeden poukaz získáte 5 ošetření
 • Zbavte se již napořád nechtěných
  chloupků kdekoli na těle
 • Ošetření provádí odborně vyškolený
  certifikovaný personál
 • Metoda je bezbolestná, rychlá a zbaví
  Vás až 99% nechtěných chloupků
 • Vhodné pro ženy i muže

Podmínky

 • 1 poukaz = 5x trvalá depilace celého těla
 • První ošetření nutno zahájit do 3.3.2015
 • Platnost poukazu do 3.3.2015
 • Počet poukazů na osobu není omezen
 • Rezervace na uvedeném telefonu


Kde voucher uplatnit?


Beauty Smart

Adresa: Šumavska 19, Praha 2

Telefon: 775 531 595 / 222 524 463

Web: www.beautysmart.cz

Výborná dostupnost z celé Prahy, možnost parkování

Otevírací doba: Po - Pá: 10:00 - 19:00 hodin

Víkendy a ranní nebo pozdní hodiny jsou možné po telefonické objednávce


Trvalá depilace u profesionálů kvalitním přístrojem od BTL. 

Depilační balíček celého těla (od hlavy až k patě) s fantastickou slevou 94%!

Fotoepilace pomocí je moderní a účinná metoda, jak se navždy zbavit nežádoucích chloupků na těle a také na obličeji. Snad každá žena touží mít hladkou pokožku a fotoepilace je tou nejlepší volbou, jak toho dosáhnout. 

Trvalé odstranění chloupků je ideální metoda pro ženy, které nerady používají depilační vosk, epilaci nebo holení, pro ženy, které mají problém se zarůstáním chloupků, příliš mnoho ochlupení, nebo nežádoucí ochlupení, na místech jako je oblast nad horním rtem. Pro muže je tato metoda vítaným řešením, pokud mají příliš mnoho ochlupení v oblasti zad, paží nebo hýždí. Každá část těla může být touto metodou ošetřena.

IPL pochází z anglického „intense pulsed light“ a označuje přístroje pracující na principu světelného výboje. IPL vytváří při ošetření světelný paprsek o specifické vlnové délce, který se zachytává v pigmentu kůže, krevním barvivu či v cibulce chloupků dle vlnové délky paprsků, který terapeut navolí. IPL přístroj exceluje při depilaci, která je doživotní.

Permanentní epilace

Jakým způsobem jsou chloupky odstraněny?

Od kořínku chloupku, přes pigment obsažený v chloupku. Pulzy ovšem působí pouze na kořínek chloupku a okolní tkáň není vůbec zasažená, díky tomu se jedná o zcela bezbolestnou metodu! Tato nejmodernější ošetřující technika umožňuje díky unikátním technologickým parametrům a chladícímu mechanizmu efektivně a bezbolestně ošetřit všechny typy kůže a většinu typů chloupků. Individuálně je možno nastavit řadu parametrů pro ošetření každého jednotlivého fototypu pokožky, struktury chloupků i různých ošetřovaných tělesných partií.

Protože záření dosahuje teploty 70°C (díky nové generaci IPL systémů a dokonalému chladícímu systému (až -4°C) se stává ošetření na tomto přístroji téměř bezbolestné), s každým zábleskem dojde ke zničení stovek vlasových kořínků.

Vlasové kořínky se neobnovují, dochází tedy k trvalému odstranění chloupků.

Každý chloupek má fázi růstovou a klidovou. Pouze chloupky v růstové fázi mohou být zničeny. Někdy se chloupky nachází v klidové fázi, proto je nutné opakované ošetření. Při dalším ošetření se chloupek bude nacházet ve fázi růstu a bude moci být odstraněn. Chloupek je tedy trvale odstraněn po sérii ošetření.

Doporučuje se 4-5 ošetření (1 poukaz) dle fototypu pokožky. Interval mezi sezeními je 4-6 týdnů, mezi sezeními se chloupky mohou pouze holit, v obličeji stříhat, ale netrhat!


Komentáře

Jakub Richter31.10.2014 09:15:34

Dobrý den, je ošetření vhodné i pro muže? Rád bych také využil nabídky.

Neskutečná.cz31.10.2014 09:22:46

Dobrý den, Jakube, ano, ošetření je vhodné pro ženy i muže.

Adéla F.31.10.2014 09:43:20

Zdravím, jaké jsou doporučené rozestupy mezi jednotlivými ošetřeními, prosím?

Neskutečná.cz31.10.2014 09:53:59

Dobrý den, Adélo, interval mezi sezeními je 4-6 týdnů.

Opavská31.10.2014 10:32:11

mohu se mezi ošetřeními holit, prosím?

Neskutečná.cz31.10.2014 10:41:04

Dobrý den, paní Opavská, mezi sezeními se chloupky mohou pouze holit, v obličeji stříhat, ale netrhat.

Alena Antková17.12.2014 00:57:01

Dobrý den, mám hned dva dotazy. První se týká platnosti kupónu - uvádíte platnost do 3.3.2015. Do toho dne je třeba přijít na první ošetření nebo ukončit celou kůru? Předpokládám, že jen první ošetření, při doporučených rozestupech 4 - 6 týdnů by nebylo možné všechna ošetření absolvovat, ale raději se ptám... Druhý dotaz se týká (ne)vhodnosti tohoto ošetření při těhotenství. Respektive jak přistupujete k případům, kdy je kůra zahájena a v jejím průběhu žena otěhotní? Děkuji

Katka09.02.2015 09:24:03

Dobrý den, je ošetření bolestivé?

Neskutečná.cz09.02.2015 13:04:18

Dobrý den, Katko, pulzy působí pouze na kořínek chloupku a okolní tkáň není vůbec zasažená, díky tomu se jedná o zcela bezbolestnou metodu.

Pro přidání příspěvku musíte být přihlášen. Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se!

Garance vrácení peněz do 14 dnů
Garance spokojenosti s nabídkou
Zákaznická podpora a osobní přístup
Snažíme se neustále zlepšovat a baví nás to
Rychlý dotaz