Detail nabídky

Komplexní biorezonanční vyšetření u lékaře špičkovým medicinským přístrojem - nejvyspělejší diagnostika zdraví včetně 3D skenování. Odhalí nádory, parazity, viry, bakterie i patogeny.

Základem pevného zdraví je včasná a přesná diagnóza. Mnoho lidí začíná řešit svůj zdravotní stav až na základě různých příznaků. Mnohdy zcela opomíjejí rodinnou anamnézu. Na boj s nemocí pak už často bývá pozdě. Neopakujte stejnou chybu. Buďte před zdravotními obtížemi vždy o krok napřed.
Komplexní biorezonanční vyšetření u lékaře špičkovým medicinským přístrojem - nejvyspělejší diagnostika zdraví včetně 3D skenování. Odhalí nádory, parazity, viry, bakterie i patogeny. 1 499 Kč původně 5 500 Kč SLEVA-73 % Komplexní biorezonanční vyšetření u lékaře špičkovým medicinským přístrojem - nejvyspělejší diagnostika zdraví včetně 3D skenování. Odhalí nádory, parazity, viry, bakterie i patogeny.
988 zákazníků

O nabídce

 • Pomáháme lidem být zdraví!
 • Komplexní biorezonanční vyšetření
 • Nejvyspělejší diagnostika zdraví
  včetně 3D skenování
 • Fantastická cena 1499 Kč
 • Hodnota vyšetření 5500 Kč
 • Základem pevného zdraví je včasná
  a přesná diagnóza
 • Buďte před zdravotními obtížemi
  vždy o krok napřed
 • Nebo snad máte zdravotní problémy
  a pocit, že Váš lékař neví kudy kam?
 • Udělejte si celkový obrázek 
  o svém zdraví
 • Špičkový medicinský přístroj
  Metatron Clinical
 • Tuto výjimečnou metodu nabízí 
  pouze několik prestižních klinik
  v Evropě
 • Vyšetření včetně stanovení diagnózy
  provádí 
  lékaři s několikaletou praxí
 • Odhalí nádory, parazity, bakterie,
  viry, plísně, toxiny i patogeny
 • Získejte plnohodnotné výsledky bez
  nepříjemných krevních odběrů a
  bolestivých vyšetření orgánů
 • Tato metodika dává možnost získat
  nejkomplexnější informace o zdraví
  a o počátečních příznacích nemocí

Podmínky

 • Platnost poukazů je do 28. 2. 2015
 • Počet poukazů na osobu není omezen
 • Rezervace na telefonu: 608 041 707
 • Určeno pro ženy a muže již od 15 let věku
 • 1 poukaz = diagnostické vyšetření
  s následnou konzultací zjištěných výsledků
 • Vyšetřit nelze osoby:
  - s kardiostimulátorem
  - inzulínovou pumpou
 • Vyšetření nedoporučujeme těhotným
  ženám a ženám v době menstruace


Kde voucher uplatnit?


Platan clinique - centrum diagnostiky a estetické péče

Adresa: Lidická 16, Praha 5, 150 00

Objednávky výhradně telefonicky, Po - Pa: 10.00 - 17.00 hod., Telefon: 608 041 707

Výborná dopravní dostupnost (v blízkosti metra Anděl), bezproblémové parkování

Web: www.platanclinique.cz , Otevírací doba: Po - So: 8.00 - 20.00 hod.


Prevence je základ! Komplexní biorezonanční vyšetření u lékaře.

Nejvyspělejší diagnostika zdraví včetně 3D skenování. Odhalí nádory, parazity, viry, bakterie i patogeny.

Udělejte si celkový obrázek o svém zdraví, aniž byste museli obíhat nespočet odborných ambulancí a laboratoří. Netravte mládí v čekárnách. Nečekejte dlouhé týdny na výsledky nebo na to, až vás pošlou jinam. Zjistěte vše na jednom místě, pohodlně, bezbolestně a za pouhých 60 minut. 

Získejte plnohodnotné výsledky bez nepříjemných krevních odběrů a mnohdy bolestivých vyšetření vnitřních orgánů.

Představujeme Vám medicínské diagnostické přístroje poslední generace.

Jedná se o nejlepší lékařské přístroje svého druhu s certifikací pro medicínské využití v EU i ČR. Tuto výjimečnou metodu nabízí pouze několik prestižních klinik v Evropě! Diagnostika může být provedena jedním z těchto tří špičkových přístrojů: Metatron Clinical, Sensitiv Imago 530 nebo absolutní novinkou Titanium Quantum.

Medicínský přístroj slouží k neinvazivnímu komplexnímu biorezonančnímu vyšetření. Využívá ke své práci úplně novou, tzv. biorezonanční nelineární technologii, která je založena na tom, že každý proces, který v organismu člověka probíhá, každé onemocnění, každý předchůdce onemocnění, má svoje charakteristické energetické spektrum, které je důležité pro jeho existenci.

Při zkoumání tohoto fenoménu se zjistilo, že stejné procesy mají u různých lidí shodná elektromagnetická spektra, tudíž stačí změřit rozsah elektromagnetického spektra libovolného onemocnění u jednoho člověka, a můžeme s jistotou říci, že tento rozsah patří danému onemocnění. V databázi přístroje jsou uloženy vzorky elektromagnetických spekter všech známých správných a taktéž patologických procesů (samozřejmě s přihlédnutím ke stáří), které mohou probíhat ve zdravém a nemocném organismu.

Jak to vlastně probíhá

Během snímání informace z organismu se porovnávají získané hodnoty s těmi, které jsou v databázi. Při nalezení shody kmitočtů dochází k jevu biorezonance – zvětšení amplitudy a frekvence kmitočtu, tento moment přístroj zaregistruje a graficky na něj upozorní.

Základní diagnostická funkce je unikátní tím, že dovoluje v krátkém čase prověřit celkový zdravotní stav, lokalizovat zánětlivá ložiska v jednotlivých orgánech těla, vyhodnotit charakter zánětu, objevit toxiny či alergeny, parazity, plísně a posoudit stadium poškození buněčné soustavy jednotlivých orgánů.

Součástí je i funkce předpovědi vývoje onemocnění, tzn. jak se bude současný stav vyvíjet za 1 rok až 5 let, v případě jeho neléčení.

Dále je také možnost předpovědět možné onemocnění ještě před jeho vznikem na základě rizikového stádia – pacient si na nic nestěžuje, klinické analýzy nepoukazují na patologii, ale u buněk se už začínají projevovat nepatrné anomálie, a pokud nebudou tyto změny napraveny, mohou se v budoucnu z nich vyvinout onemocnění.

Nakonec je zde ještě jedna nedocenitelná funkce, a to možnost stanovení dědičných náchylností k nemocem.

Diagnostika zdraví

Diagnostika byla původně vyvinuta pro komplexní a přesné vyšetření kosmonautů. Na rozdíl od jiných metod technické diagnostiky dokáže odhalit i raná nebo skrytá stadia onemocnění, která ultrazvuk, počítačová tomografie ani magnetická rezonance nerozpoznají.

Princip fungování diagnostiky je následující.

Každý živý orgán funguje na své vlastní frekvenci. Podle frekvenčních vlastností analyzuje diagnostika funkční aktivitu orgánů a porovnává je s rozsahovými procesy. Bezkontaktně monitoruje životní procesy, poukazuje na možná narušení, stanoví konkrétní diagnózu, zjišťuje narušení vzájemného propojení v systémech organismu.

 • umožňuje mnohoparametrickou analýzu homeostáze soustav a orgánů
 • dovede nalézt předpokládané onemocnění organismu a určit možné příčiny jejich vzniku
 • určí předpokládané onemocnění v rizikovém stavu vývoje
 • vyhodnotí biologickou aktivitu homeostáze mikroflóry
 • poskytne neinvazivní metodu analýz: biochemická homeostáze a analýza homeostáze mikroflóry organismu (viry, bakterie, paraziti)
 • zjišťuje předpokládané alergeny a dokáže stanovit jejich příčiny
 • umí charakterizovat změny: funkční a organické
 • určí acidobazickou rovnováhu v tkáních

3D skenování

Přístroj umí najít původ nemoci až na úrovni genomu. V průběhu vyšetření zobrazí na makro-řezech hrubé změny tkáně. V místech největších patologických změn pak vyšetří i histologické řezy. Následně prohledá významně změněné buňky, aby nalezl změny na buněčné úrovni. Algoritmus jde ještě dál, hledá změny na jednotlivých chromozómech a nakonec zkoumá šroubovici DNA.

Jaké výsledky dostanete?

Nezahrneme vás lavinou čísel a hodnot, které vám nic neřeknou. Sdělíme vám konkrétní názvy nemocí, zobrazené graficky na jednotlivých orgánech.

 • určíme diagnózu vašeho zdravotního stavu
 • lokalizujeme patologická ložiska
 • vyšetříme vás na histologické úrovni (tkáně) i cytologické (buňky) 
 • vyhodnotíme stupeň a progresi vývoje patologických změn vašeho organismu
 • zpracujeme biochemickou analýzu
 • určíme problémy s páteří
 • diagnostikujeme zatížení viry, bakteriemi a parazity

Tato metodika nám dává možnost získat nejkomplexnější informace o zdraví a o prvopočátečních příznacích nemocí (s ohledem na věk, pohlaví či jiné individuální aspekty), čehož za pomoci jakýchkoli současných metod vyšetření (ultrazvuk, rentgen, počítačová tomografie, apod.), které odhalují už jen samotný tvořící se proces, nelze dosáhnout. Diagnostika může být provedena jedním z těchto tří špičkových přístrojů: Metatron Clinical, Sensitiv Imago 530 nebo absolutní novinkou Titanium Quantum.

Základem pevného zdraví je včasná a přesná diagnóza.

Mnoho lidí začíná řešit svůj zdravotní stav až na základě různých příznaků. Mnohdy zcela opomíjejí rodinnou anamnézu. Na boj s nemocí pak už často bývá pozdě. Neopakujte stejnou chybu. Buďte před zdravotními obtížemi vždy o krok napřed.


Komentáře

Hana Cerna04.09.2014 06:17:33

Dobry den, toto vysetreni muze podstoupit i tehotna nebo kojici zena? Predem dekuji za odpoved.

Neskutečná.cz04.09.2014 09:01:39

Dobrý den, paní Hanko, těhotné ženy nesmí podstoupit uvedené vyšetření. Kojení není kontraindikací.

Zuzka04.09.2014 14:02:48

To je jasné. V těhotenství nemužete delat a chodit skoro nikam...

Beneš04.09.2014 14:18:41

Dobrý den, jakou praxi má lékař/lékaři, kteří toto vyšetření provádějí. Je to pro mě (myslím pro většinu lidí) velmi důležité. Děkuji předem za odpověď.

Neskutečná.cz04.09.2014 14:34:33

Dobrý den, pane Beneši, špičkové služby zajišťuje profesionální tým odborníků s dlouholetou zkušeností (s minimální praxí 20 let v oboru diagnostických zobrazovacích metod), který zvyšuje svůj potenciál využíváním poznatků celosvětových nejnovějších vědeckých studií. Věříme, že budete se službami spokojen.

Naďa Hamouzová09.09.2014 06:56:04

Dobrý den, mému synovi začaly vypadávat vlasy (22 let ). Zjistí toto vyšetření důvod? Předem děkuji za odpověď. Naďa Hamouzová

Neskutečná.cz09.09.2014 07:11:49

Dobrý den, ano, navíc na klinice se přímo na tento problém (v rámci estetické praxe) zaměřují.

Eva Hubínová09.09.2014 12:49:29

Dobrý den, dnes jsem slyšela reklamu v rádiu a jsem moc ráda, že jsem vyjimečně nepřeladila na jinou stanici... Poukaz jsem zakoupila sobě, manželovi i oboum dětem. Vím, že normálně to stojí několik tisíc. Nyní v podstatě platím za 4 lidi samou částku jako normálně za jednoho. Ještě jednou díky! Eva

Jana Pokorná15.09.2014 13:29:52

Dobrý den, není vyšetření "škodlivé" ? Jako CT nebo rentgen ? Je nutné pro samotné vyšetření požití, či aplikace kontrastní látky ? Může vyšetření podstoupit i pacient, který má alergii na kontrastní látku ? Děkuji Pokorná

Neskutečná.cz15.09.2014 13:43:23

Dobrý den, paní Jano, komplexní biorezonance je velmi moderní vyšetření, které nepracuje na principu rentgenových paprsků, ale využívá biorezonanční nelineární technologii. Jedná se o bezpečné vyšetření (bez aplikace kontrastní látky), které dokáže snímkovat strukturu orgánů do nejmenších detailů. Navíc toto zobrazení probíhá bez možného škodlivého ionizujícího záření.

MUDr. Urban15.09.2014 14:12:45

Doplnění: Vyšetření není bolestivé ani škodlivé pro lidský organismus. Před vyšetřením není nutná žádná zvláštní příprava. Po vyšetření můžete odejít a vykonávat jakoukoli činnost. Komplexní biorezonance nemá žádné následky a nijak Vás neomezuje.

Hedvika K.15.09.2014 14:32:46

I já děkuji za odpověď.S přítelem jsme si koupon objednali:-)

Michal Glaser15.09.2014 13:48:13

Dobrý den, dostanu výsledky vyšetření "do ruky" ?

Neskutečná.cz15.09.2014 13:52:57

Dobrý den, pane Michale, ano, lékař Vám vystaví zprávu s výsledky vyšetření.

Dan15.09.2014 14:43:12

Super nabídka a hlavně cena..

Milan Bartošek15.09.2014 15:06:32

Nevím zda se někdo už neptal, ale kdo provádí vyšetření? Děkuji. Milan

Neskutečná.cz15.09.2014 15:11:39

Dobrý den pane Milane, vyšetření a diagnostiku provádí atestování lékaři z oboru diagnostických zobrazovacích metod.

Milan Bartošek15.09.2014 15:22:13

Pro Neskutečná.cz : děkuji za velmi rychlou reakci na moji otázku. Voucher jsem nyní zakoupil.

I.L.15.09.2014 17:55:44

Díky za nabídku do mailu. Urcite ji vyuzijeme a navíc se mi líbí i ta nabídka na thajske masaze a na saunový svet.

Hanka Kučerová16.09.2014 14:46:25

Již jsem zde byla na vyplní vrásek, prostredi pekne, personal velmi ochotny a je videt že paní doktorka má praxi - alespon ta u ktere jsem byla já. Jen parkování je trosku problém, ale v obchodním centru Novy Smichov se da zaparkvoat na 3 hodky zdarma - cca 5 minut chuze. Celkove mohu kliniku doporucit a poukaz na toto vysetreni urcite vyuziji.

Miroslav Pocket17.09.2014 15:31:30

Dobrý den. Napište mi prosím jak samotné vyšetření probíhá a co vše musí mít pacient sebou, popř. co má při vyšetření na sobě.

Neskutečná.cz17.09.2014 15:49:01

Dobrý den pane Miroslave, na vyšetření není sebou nic potřeba (stejně tak jako když jdete například na sonografii). Jedná se o komplexní biorezonanční vyšetření. Snímání dat z pacienta probíhá pomocí 4 kanálů. Na vyšetření je potřeba dostavit se nalačno (3 hodiny nejíst a pít můžete jenom vodu). Na sobě nesmíte mít žádné kovy (hodinky, náušnice, řetízky nebo pásky). Pokud je oblečení bez kovových částic, je možné si ho ponechat na sobě. Při vyšetření je pouze lékař a pacient.

Jaroslava Richterová17.09.2014 17:47:02

Dobrý večer, nevím, zda mi stihnete ještě odpovědět před ukončením "akce", ale dočetla jsem se tu v rychlosti, že nejnižší stanovený věk je na 6 let. Chci si to jen ověřit, protože v nabídce je uvedeno "od 15ti let". Moc děkuji za odpověď !!

Neskutečná.cz17.09.2014 18:16:55

Dobrý den, paní Jaroslavo, lékaři stanovili nejnižší věk (pro tento typ vyšetření a diagnostiky) na 6 let.

Jaroslava Richterová18.09.2014 08:35:42

Skvělé - moc děkuji za odpověď ! Snad to naší holčičce pomůže..

Kateřina Trnková18.09.2014 09:50:48

Dobrý den, jaká je celková doba vyšetření? Na stránkách o tomto přístroji jsem se dočetla, že je to až 90 minut. Předem děkuji za odpověď.

Neskutečná.cz18.09.2014 12:02:07

Dobrý den, paní Kateřino, přesná délka vyšetření a diagnostiky závisí na zjištěném zdravotním stavu a nelze ji odhadnout dopředu, běžně se jedná o cca 60 minut.

Ivana Holanová19.09.2014 11:52:34

Dd, doplácí se něco na místě (za výsledky, konzultaci apod.)?

Neskutečná.cz19.09.2014 11:56:33

Dobrý den, Ivano, na místě již nic nedoplácíte, vše je zahrnuto v ceně poukazu.

Pro přidání příspěvku musíte být přihlášen. Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se!

Garance vrácení peněz do 14 dnů
Garance spokojenosti s nabídkou
Zákaznická podpora a osobní přístup
Snažíme se neustále zlepšovat a baví nás to
Rychlý dotaz