Detail nabídky

Máte pocit, že Vaše postava není úplně ideální? Chcete se dovědět více o svém těle? 4x kompletní odborná analýza Vašeho těla za šokující cenu 69 Kč!

Získejte to nejdůležitější - informace! Unikátní diagnostický přístroj změří jak na tom Vaše tělo je. Výsledky měření s Vámi rozebere profesionální terapeut a navíc obdržíte od nás své hodnoty v písemné formě, ať víte za co se chválit :-)
Máte pocit, že Vaše postava není úplně ideální? Chcete se dovědět více o svém těle? 4x kompletní odborná analýza Vašeho těla za šokující cenu 69 Kč! 69 Kč původně 800 Kč SLEVA-91 % Máte pocit, že Vaše postava není úplně ideální? Chcete se dovědět více o svém těle? 4x kompletní odborná analýza Vašeho těla za šokující cenu 69 Kč!
115 zákazníků

O nabídce

 • Kompletní analýza - 4x vyhodnocení
 • Jedno vstupní vyhodnocení
 • Dvě kontroly
 • Výsledná analýza pokroku
 • 4x odborná analýza vašeho těla
  za fantastickou cenu 69 Kč
 • Přes počítač programem Gmon Profi
  (v grafech) na monitoru Tanita 
 • Nejnovější technologie s pokročilou
  tělesnou analýzou
 • Měření pomocí 4 elektrodových
  styčných bodů
 • Výsledky měření s Vámi osobně
  rozebere odborný terapeut
 • Obdržíte od nás své hodnoty v písemné
  formě, ať víte co zlepšit
 • Vše zabere maximálně 30 minut

Podmínky

 • Platnost poukazů je do 31. 1. 2015
 • (po individuální domluvě možno prodloužit)
 • Počet poukazů na osobu není omezen
 • Informace a rezervace: 604 136 320
 • 1 poukaz = 4x analýza těla


Kde voucher uplatnit?


Studio Emel

Adresa: horní pasáž metra Ládví 

Telefon: 604 136 320

Web: www.studioemel.cz

Otevíraci doba: Pondělí - Pátek 8:00 - 21:00 (dle objednání klienta)

Výborná dostupnost z celé Prahy, Přímo na metru, Bezproblémové parkování.


Máte pocit, že Vaše postava není úplně ideální?

Chcete se dovědět více o svém těle?

4x kompletní odborná analýza Vašeho těla za šokující cenu 69 Kč!

Trápí Vás obezita nebo nadváha jakékoli formy? Sportujete? Zhodnoťte vliv tréninku na celkovou segmentální tělesnou kompozici. Máte problém získat štíhlé a zdravé tělo? Nebo Vás zajímá jak na tom jste?

Zjistěte své důležité hodnoty ve studiu Emel. Výsledky měření s Vámi osobně rozebere a porovná vyškolený odborný terapeut. Obdržíte od nás svéhodnoty v písemné formě, ať víte za co se chválit a co zlepšit! Vše zabere maximálně 30 minut.

V ceně poukazu jsou 4 analýzy, které Vám prokazatelně zdokumentují výsledky a změny.

Měření je založeno na nejnovější technologii a výzkumu vah s tělesnou analýzou. Nová generace produktů poskytuje osobní, hloubkový a přesný údaj. Monitor skladby lidského těla s lékařskou váhou. Certifikovaný lékařský přístroj, který díky čtyřbodovému měření přináší přesnost a spolehlivost naměřených hodnot.

Uživatel stojí na 4 plochách pro chodidla na váze a jemně tlačí rukama elektrody, které jsou pohodlně uloženy na zasunovacích kabelech. Váha poté zašle slabý signál z elektrody z paží a nohou skrz tělo. Odpor tohoto měření (BIA) je poté dosažen do vzorců ke zjištění přesných a osobních tělesných dispozic. Zvláštní vlastnosti byla navržena pro sportovce k zhodnocení vlivu jejich tréninku na celkové segmentální tělesné kompozici. Tento unikátní produkt dává individuální výsledky pro každou z 5ti částí těla - obě paže, nohy a trup. 

Tento přístroj měří procentuelní podíl tělesné vody, BMR (kalorie potřebné pro výměnu látek), metabolický věk, MUSCLE MASS (svalovou hmotu), PHYSIQUE RATING (hodnocení fyzické kondice), viscerální tuk, hmotnost kostí a % tuku a hmotnost svalů pro jednotlivé končetiny a trup. Rozšiřující funkce jsou dostupné jen u osob starších 18ti let.

Popis funkcí:

Podíl svalové hmoty: tato funkce ukazuje hmotnost příčně pruhovaných i hladkých svalů, včetně vody v nich obsažené.

Hmotnost kostí: znamená množství kalcia a ostatních minerálů. Výzkumy prokázaly, že cvičení a tím rozvoj kostní tkáně pomáhá k vývinu silnějších a zdravějších kostí. Protože struktura kostí se nemění v krátkem časovém úseku, je důležité rozvíjet a udržovat zdravé kosti vyváženou stravou a dostatečnou tělesnou aktivitou.

Viscerální tuk: tuk v břišní dutině, který obklopuje vnitřní orgány. Výzkumy prokazují, že ačkoliv Vaše hmotnost a % tělesného tuku zůstává stejné, s přibývajícím věkem se ukládání tuku mění a tuk se čím dál víc ukládá v oblastí břicha, obzvlášť u žen v menopauze. Zjištění množství viscerálního tuku a jeho případné snížení a udržování na přípustné hodnotě, pomůže snížit riziko nemocí - srdečních chorob, vysokého krevního tlaku atd.

Rádce viscerálního tuku: poradí, zda je množství viscerálního tuku v normálních nebo zvýšených hodnotách.

Bazální metabolická spotřeba (denní příjem kalorií) - BMR: tato funkce ukazuje množství kalorií potřebné pro výměnu základních látek. Vaše BMR je hodnota minimální energie, kterou vaše tělo potřebuje v klidném stavu, aby mohlo normálně fungovat (dýchání, oběh krve, nervový systém...). Spalujete kalorie klidně i ve spánku. Přibližně 70 % za den zkonzumovaných kalorií je použito pro BMR - přeměnu látek. Při každé aktivitě je spotřebována energie, čím intenzívnější je aktivita, tím více kalorií spálíte. Základem pro to jsou svaly (tvoří přibližně 40% vaší váhy), fungují jako motor a spotřebují velké množství energie. Vaše BMR závisí na podílu svalů ve Vašem těle. Při přibývajícím množství svalů, zvyšujete Vaši spotřebu energie. Vyšší BMR zvyšuje počet kalorií a pomáhá Vám snižovat podíl tělesného tuku. Nízký BMR činí zbavování se tuku s snižování celkové tělesné hmotnosti mnohem těžší.

Metabolický věk: tato funkce spočítá Vaše BMR a ukáže Vám průměrný věk, kterému náleží Váš metabolismus. Jestliže je Váš metabolický věk vyšší než Váš skutečný věk, znamená to, že musíte zlepšit bazální metabolismus. Zvýšená tělesná aktivita Vám pomůže zvětšit objem svalové tkáně a snížit Váš metabolický věk. Váha ukazuje hodnoty od 12 do 50. Nižší věk než 12 se na displeji zobrazí 12, vyšší než 50 se na displeji zobrazí 50. Vědci dokázali, že se metabolismus přibývajícím věkem dítěte mění, zlom nastává od 16ti nebo 17ti let, kdy se spotřeba snižuje.

Celková fyzická kondice: tato funkce porovnává Vaše složení těla tím, že porovná tělesný tuk a svalovou hmotu. Při zvýšené aktivitě se sníží množství tělesného tuku, Vaše fyzická kondice se podle toho změní. I když Vaše hmotnost zůstává neměnná, může se Vaše svalová hmota nebo podíl tělesného tuku změnit, a to zlepšuje Váš zdravotní stav a snižuje riziko některých onemocnění. Navíc určí tkzv. Rozmezí zdravého tělesného tuku:váha automaticky porovnává procento tuku s procentem tuku zdravého člověka (stanoveno světovou zdravotnickou organizací na základě dlouhodobých výzkumů) a výsledek zobrazí na displeji ve čtyřech stupních.

Měří také u dětí. 

Objednejte se na individuální setkání. Těšíme se na Vás!


Komentáře

Karolína Rudolfová07.10.2014 08:05:14

Dobrý den, tak to je velmi užitečná nabídka a navíc neuvěřitelně nízká cena, super!

veronika s.07.10.2014 08:45:33

zdravím,jak dlouho bude trvat celá diagnostika?

Neskutečná.cz07.10.2014 08:53:36

Dobrý den, Veroniko, celá procedura zabere maximálně 30 minut.

ADAM VEČEŘA07.10.2014 10:29:17

DOSTANU NĚJAKOU VÝSTUPNÍ ZPRÁVU V PÍSEMNÉ FORMĚ?

Neskutečná.cz07.10.2014 10:35:01

Dobrý den, Adame, ano, obdržíte od studia své hodnoty v písemné formě.

Sandra Hlohová09.10.2014 12:07:41

Dobrý den, 1 poukaz = 4x analýza těla, co si pod tím mám představit? Půjdu 4x na analýzu (4 návštěvy) nebo bude analýza provedená 4x v jeden den?

Neskutečná.cz09.10.2014 21:45:58

Dobrý den, za jeden poukaz získáte 4 samostatné analýzy (návštěvy).

Helena Mokrá15.10.2014 12:04:08

Zdravím, vysvětlí mi někdo výsledky měření?

Neskutečná.cz15.10.2014 12:11:44

Dobrý den, Heleno, ano, výsledky měření s Vámi osobně rozebere odborný terapeut.

Pro přidání příspěvku musíte být přihlášen. Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se!

Garance vrácení peněz do 14 dnů
Garance spokojenosti s nabídkou
Zákaznická podpora a osobní přístup
Snažíme se neustále zlepšovat a baví nás to
Rychlý dotaz