Ochrana osobnosti

Právní rámec

Společnost Elimat investment s.r.o, jako provozovatel internetového portálu: www.neskutecna.cz chrání osobní údaje svých zákazníků na 100%. Veškeré naše kroky jasně korespondují se zákonem č. 101/2000 o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů,ve znění zákona č. 227/2000 Sb., zákona č. 177/2001 Sb., zákona č. 450/2001 Sb., zákona č.107/2002 Sb., zákona č. 309/2002 Sb., zákona č. 310/2002 Sb. a zákona č. 517/2002 Sb.

Právní rámec dle zákona je zcela jasný a Elimat investment s.r.o. postupuje ve všech svých krocích v souladu se všemi platnými zákony a předpisy České republiky.

Získávání osobních dat

NEVYŽADUJEME a ani nezískáváme žádné osobní údaje od svých zákazníků,

mimo e-mailovou adresu. V případech nutnosti zaslání zboží poštou kontaktuje přímo zákazník portálu www.neskutecna.cz dodavatele slevy (se svým voucherem). Náš zákazník je ten, kdo oslovuje dodavatele dané slevy, nikoli naopak.

Naši dodavatelé NEMAJÍ v ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ přístup k e-mailům nakupujících zákazníků a společnost Elimat investment s.r.o. nedisponuje žádnými jinými osobními údaji než e-maily, které zadávají uživatelé při registraci.

Použití e-mailových adres

Používáme registrované e-mailové adresy výhradně k zasílání zajímavých nabídek a informací, které výhradně souvisejí s obchodní činností portálu Neskutecna.cz.

Ze zasílání těchto informací se může zákazník kdykoliv odhlásit jednoduchým úkonem, přímo v textu každého zaslaného e-mailu (dle zákona).

Garance ochrany osobních údajů (e-mailových adres)

Společnost Elimat investment s.r.o. podnikla veškeré kroky k ochraně databáze, která obsahuje e-mailové adresy jejich zákazníků. Tato data slouží výhradně k účelům zmíněných v tomto textu. Tímto se společnost Elimat investment s.r.o. zavazuje zajistit bezpečnost těchto dat.

Časově omezené nabídky

Garance vrácení peněz do 14 dnů
Garance spokojenosti s nabídkou
Zákaznická podpora a osobní přístup
Snažíme se neustále zlepšovat a baví nás to
Rychlý dotaz
Slevy na e-mail
Maestro
MasterCard Electronic
MasterCard
Visa Electron
Visa
Verified by Visa
MasterCard SecureCode
© NESKUTEČNÁ | Vyvinuto v ESMEDIA® Interactive