Detail nabídky

Permanentní make-up výplň rtů na klinice Towell. Špičková péče v luxusním prostředí od profesionálů s dlouhodobou zkušeností.

Permanentní make-up výplň rtů na klinice Towell. Špičková péče v luxusním prostředí od profesionálů s dlouhodobou zkušeností. 2 249 Kč původně 6 000 Kč SLEVA-63 % Permanentní make-up výplň rtů na klinice Towell. Špičková péče v luxusním prostředí od profesionálů s dlouhodobou zkušeností.
18 zákazníků
Díky permanentnímu make-upu budete upravená v každou denní i noční dobu. Nejzapeklitější část líčení se vás už nebude týkat. Žádné opakované kreslení obočí a žádné rozlévající se šmouhy po celém dni. Stále perfektní make-up, který vám rozhodně dodá patřičné sebevědomí.

O nabídce

 • Permanentní make-up výplň rtů
 • Špičková péče v luxusním prostředí
 • Fantastická cena jen 2249 
 • Zvýrazní a probarví rty bez líčení
 • Maximálně přirozený vzhled
 • Permanentní make-up vydrží až 4 roky
 • Velkorysý časový prostor
  pro každého klienta
 • Tatérka s 10letou praxí
 • Služby na nejvyšší úrovni
 • Luxusní prostředí v centru Prahy

Podmínky

 • Platnost poukazů je do 30.11.2016
 • Počet poukazů na osobu není omezen
 • 1 poukaz = výplň rtů
 • Objednávky na e-mailu: klinika@towell.cz
  nebo pohodlně přes rezervační systém


Kde voucher uplatnit?


Estetické centrum Towell

Adresa: Masarykovo nábřeží 12, Praha 2

Web: www.towell.cz

Výborná dostupnost z celé Prahy

Objednávky na e-mailu: klinika@towell.cz nebo přes rezervační systém

Otevírací doba: Po - Ne: dle objednávek klienta


Jistě to znáte, ráno vstanete z postele a vaše první cesta vede do koupelny. První pohled do zrcadla z pravidla nebývá příliš optimistický a možná právě proto vás už nejednou napadla myšlenka: "Kéž bych měla krásné rty..." No a proč ne? Vaše přání splní právě Permanentní make-up.

Za 1 poukaz získáte permanentní make-up výplň rtů na klinice To Well.

Po úvodní konzultaci společně vyberete nejvhodnější odstíny z palety velmi šetrných barev. Aby byl zajištěn maximální komfort při samotné úpravě citlivých částí obličeje, aplikují na klinice To well jen ta nejkvalitnější anestetika, která jsou na trhu dostupná. Po nanesení lokálních anestetik se vyčkává 30 minut, aby anestetika mohla účinně působit a vzniká tak dostatek času na konzultaci a poradenství.

 

Poté se anestetika setřou a chirurgickou fixou se nanese kontura make-upu. Což se děje do chvíle, dokud nebudete maximálně spokojená. Po odsouhlasení se už přechází k samotné aplikaci permanentního make-upu, která kopíruje předkreslený a odsouhlasený tvar. Aplikace se provádí jednorázovými cartridgemi, ve kterých jsou jehly určené k aplikaci permanentní make-upu. Proto nehrozí zanesení infekce do tetovaného místa.

Veškeré potřebné náčiní je naprosto sterilní a výhradně na jedno použití. Zákrok je tak absolutně bezpečný. Navíc po něm nejsou nutná žádná zdravotní omezení. Zakázáno je slunění, návštěvy solária, sauny a solné jeskyně.

Doba hojení činí maximálně 3 dny. Permanentní make-up není vhodný pro těhotné ženy a ženy, které užívají léky na ředění krve. Ty by bylo nutné vysadit. Barvy jsou složeny tak, aby po cca 4 letechech pomalu vymizely. Samozřejmě je to věc individuální, důležité faktory jsou stáří, typ pleti a například i nadměrné slunění, při kterém barvy blednou.

Klinika To-well je zaměřena zejména na osobní přístup a pro své klienty vybírá profesionály. Nabízí nejlepší produkty v jednotlivých oborech. Kliniku To-well naleznete v samém centru Prahy v upravených historických prostorech secesního domu doplněných o moderní vybavení a služby na nejvyšší profesionální úrovni. Snahou kliniky To-well je spokojený zákazník, který se k nám rád bude vracet.


Komentáře

JANA KOVAROVA09.06.2016 19:08:41

TUTO KLINIKU MOHU DOPORUČIT! DÍKY SKVĚLÉ PANÍ CO TAM DELÁ, MÁM NYNÍ KRÁSNÉ RTY.

Romana Syručková09.06.2016 19:21:18

Konecne sleva i pro me. Tyto nabidky se casto ve slevach nevidi.

Karolina Somolova09.06.2016 19:51:02

Dobrý den, je na výběr z více odstínů?

Neskutečná.cz09.06.2016 23:30:19

Dobrý den paní Karolíno, ano, po úvodní konzultaci společně vyberete nejvhodnější odstíny z palety velmi šetrných barev.

Pro přidání příspěvku musíte být přihlášen. Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se!

Garance vrácení peněz do 14 dnů
Garance spokojenosti s nabídkou
Zákaznická podpora a osobní přístup
Snažíme se neustále zlepšovat a baví nás to
Rychlý dotaz