Detail nabídky

Profesionální wellness manikúra, P-shine, peeling a omlazující krém! Stejnou péči, kterou věnujete vlasům a péči o svou pleť, zasluhují i Vaše ruce a nehty.

Vaše ruce Vás prozradí! Krásné nehty patří ke krásným ženám zcela neodmyslitelně a v dnešní době, bez upravených rukou, není muž mužem! Tuto službu můžete využívat s báječnou slevou!
Profesionální wellness manikúra, P-shine, peeling a omlazující krém! Stejnou péči, kterou věnujete vlasům a péči o svou pleť, zasluhují i Vaše ruce a nehty. 149 Kč původně 400 Kč SLEVA-63 % Profesionální wellness manikúra, P-shine, peeling a omlazující krém! Stejnou péči, kterou věnujete vlasům a péči o svou pleť, zasluhují i Vaše ruce a nehty.
53 zákazníků

O nabídce

 • Profesionální péče o Vaše nehty
 • Manikúra wellness jen za 149 Kč
 • Individuální přístup k zákazníkovi
 • Naším cílem je Vaše spokojenost
 • Procedura obsahuje:
  - vitamínovou lázen nehtů
  - zkrácení a úpravu nehtů pilníkem
  - odstranění zrohovatělé přebytečné
  pokožky (v případě zájmu)
  - konečná úprava
  - omlazující krém na ruce
  s extraktem z ling-ch
  - uvolňující masáž peelingem z hroznů
  - original P-shine
  - závěrečné ošetření nail kosmetikou
 • Vysoká úroveň:
  - znalosti
  - kvalita
  - praxe
 • Kvalitní a značkové produkty
 • Vhodné pro ženy i muže

Podmínky

 • Platnost poukazů je do 30.11. 2014
 • (po individuální domluvě možno prodloužit)
 • Počet poukazů na osobu není omezen
 • Rezervace na telefonu: 776 885 911
 • 1 poukaz = manikúra wellness


Kde voucher uplatnit?


Privátní image atelier FAZONA

Adresa: Vítězné náměstí 829/10, Praha 6, 160 00

Telefon: +420 776 885 911 Web: www.fazona.eweb.cz

Výborná dostupnost z celé Prahy (v blízkosti metra Dejvická)

Bezproblémové parkování


Profesionální kompletní manikúra na špičkové úrovni za skvělou cenu 149 Kč!

Uvolňující péče pro Vaše ruce, kterou si prostě musíte dopřát! Individuální přístup a maximální péče o zákazníky je v tomto studiu standardem!

P-Shine představuje jedinečný způsob přírodní, šetrné úpravy nehtů, jež čerpá ze starých zvyků japonských gejš. Metoda spočívá v  zaleštění pasty z včelího vosku, mateří kašičky a křemičité hlinky do přírodního nehtu. Tato technika je vhodná především pro oslabené, roztřepené, lámavé a pomalu rostoucí nehty. P-Shine nehty vyživuje, zpevňuje, obohacuje je o důležité vitamíny, podporuje jejich prokrvení a zdravý růst. Díky této technice se nehty nelámou a netřepí. P-shine dodá nehtům vysoký lesk.

Vaše ruce Vás prozradí - krásné nehty patří ke krásným ženám.

Stejnou péči, kterou věnujete vlasům a péči o svou pleť, zasluhují i vaše ruce a nehty. Ruce o nás vypovídají mnohé, protože ruce každého z nás jsou nejdůležitější součástí komunikace. Již při prvním vizuálním kontaktu upoutají pozornost a tak se stávají naší vizitkou. Pravidelná manikúra nám pomůže zachovávat ruce i nehty stále krásné, upravené a ve skvělé kondici. Ruce jsou důležitou součástí našeho těla, z toho důvodu bychom na ně neměli zapomínat a měli jim věnovat potřebnou péči. Naše ruce jsou nejvíce zatěžovány vnějšími vlivy - jako např. při každém kontaktu s vodou a mycími prostředky dochází k vysoušení pokožky rukou i nehtů.

Manikúra - kouzelné slovo, které pochází z latiny a dá se přeložit jako "pěstění rukou" a vyvolává v nás představu perfektních, krásně upravených rukou a nehtů. Dopřejte si ten pocit krásných a upravených rukou, bez zlámaných, okousaných a roztřepených nehtů. Nezapomínejte, že ruce jsou vždy a všude vidět a jsou vaší vizitkou, nejen zdraví ale také čistoty a upravenosti. Nabízíme komplexní péči o ruce a nehty. Vašim rukám se dostane té nejlepší péče s kvalitními a osvědčenými přípravky. Vaše nehty budou, při správné a odborné péči, vaší kladnou vizitkou.

Není žádným tajemstvím, že právě ruce a nehty jsou velmi důležitou součástí image.

Ne každý však ví, jak správně o ně pečovat - proto raději svěřte tuto péči, manikúru - profesionálům. Stejnou péči, kterou věnujete vlasům a péči o svou pleť, zasluhují i vaše ruce a nehty.

Manikúra je především záležitostí estetickou, nicméně  krásně upravená ruka je zároveň zárukou, že nedojde k některým onemocněním jako jsou záděry, nesprávně rostlé nehty apod. Péče o ruce je již nedílnou součástí péče o tělo. Návštěva nehtového studia je vhodná zejména proto, že Vám zde ruce a nehty odborně ošetří a poradí, jak o ně pečovat.

Profesionální klasická manikúra má být pro zákaznice příjemným relaxačním odpočinkem i profesionální konzultací nad individuálními vadami. Vaše ruce budou jemné a hedvábné.


Komentáře

Daniel Bartošek30.09.2014 08:12:08

Dobrý den, je manikúra vhodná i pro muže? Jako dělník mám ruce i nehty hodně namáhané a potřeboval bych odbornou péči.Děkuju.

Neskutečná.cz30.09.2014 08:16:34

Dobrý den, Danieli, ano, procedura je velmi vhodná i pro muže.

Anita Drahoňovská30.09.2014 10:23:02

Hezké dopoledne, co vše obsahuje tato procedura, prosím?

Neskutečná.cz30.09.2014 10:29:53

Dorý den, Anito, procedura obsahuje vitamínovou lázen nehtů, zkrácení a úpravu nehtů pilníkem, odstranění zrohovatělé přebytečné pokožky (v případě zájmu), konečná úprava, omlazující krém na ruce s extraktem z ling-ch, uvolňující masáž peelingem z hroznů, original P-shine a závěrečné ošetření nail kosmetikou.

TEREZA30.09.2014 11:15:52

TO UŽ JE OPRAVDU HODNĚ VÝHODNÁ NABÍDKA, POUKÁZKA ZAKOUPENA A DĚKUJI

klára stašová30.09.2014 12:19:38

cena je opravdu konečná?

Neskutečná.cz30.09.2014 12:24:05

Dobrý den, Kláro, ano, za 1 poukaz získáte manikúru wellness a nebudete již nic doplácet.

Veronika Třísková01.10.2014 08:46:21

Dobré dopoledne. Mohu si zakouit více poukazů? Za tuto cenu by byla škoda jít jen jednou :-)

Neskutečná.cz01.10.2014 08:51:04

Dobrý den, Veroniko, ano, můžete, počet poukazů na osobu není omezen.

Natálie02.10.2014 10:31:27

Skvělé, kupuji si hned 5 poukazů! Díky!

Pro přidání příspěvku musíte být přihlášen. Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se!

Garance vrácení peněz do 14 dnů
Garance spokojenosti s nabídkou
Zákaznická podpora a osobní přístup
Snažíme se neustále zlepšovat a baví nás to
Rychlý dotaz