Detail nabídky

Relaxační masáž, Vanilková masáž, Klasická masáž nebo třeba Anticelulitidová masáž? Masáž dle Vašeho výběru za nejvýhodnější cenu co kdy byla!

Nejoblíbenější masáže současnosti za fantastickou cenu 249,- Kč! Báječná nabídka se slevou 72% pro všechny milovníky masáží i pro ty, kteří na masáži ještě nikdy nebyli! Dopřejte si relaxaci na nejvyšší úrovni od profesionálů.
Relaxační masáž, Vanilková masáž, Klasická masáž nebo třeba Anticelulitidová masáž? Masáž dle Vašeho výběru za nejvýhodnější cenu co kdy byla! 249 Kč původně 900 Kč SLEVA-72 % Relaxační masáž, Vanilková masáž, Klasická masáž nebo třeba Anticelulitidová masáž? Masáž dle Vašeho výběru za nejvýhodnější cenu co kdy byla!
24 zákazníků

O nabídce

 • Relaxujte až do konce roku 
  se skvělou slevou 72%!
 • Masáž dle vašeho výběru:
  - Vanilková masáž
  - Rekondiční masáž
  - Klasická masáž
  - Relaxační masáž
  - Vysoce účinná anticelulitidová masáž
 • Neskutečná cena 249 Kč!
 • Úžasný zážitek pro milovníky masáží 
  nebo krásný dárek pro vaše milé
 • Používáme pouze kvalitní přírodní 
  kosmetiku a oleje
 • Délka masáže: 60 minut
 • Silné relaxační a regenerační účinky
 • Opravdový zážitek pro náročné
 • Už jste někdy zkusili věnovat masáž?
 • Pokud chcete udělat masáží radost svým 
  blízkým, nabízíme dárkové poukazy
 • Velmi příjemné prostředí
 • Naším cílem je Vaše spokojenost

Podmínky

 • Platnost poukazů je do 31. 12. 2014
 • (po individuální domluvě možno prodloužit)
 • Počet poukazů na osobu není omezen
 • Objednání telefonicky nebo emailem


Kde voucher uplatnit?


Centrum pohody Křižíkova

Adresa: ulice Křižíkova 48, Praha 8, 186 00

Web: www.centrumpohodykrizikova.cz , Telefon: 723 377 153

Výborná dostupnost z celé Prahy, přímo u metra, bezproblémové parkování


Skvělá nabídka pro všechny milovníky masáží i pro ty, kteří na masáži ještě nikdy nebyli!

V dnešní uspěchané době plné stresu a napětí potřebuje každý z nás místo, kde by mohl na chvilku vypnout a dobít energii. Doufáme, že takové místo naleznete i u nás.

S klienty jejich přání a problémy na začátku konzultujeme a pak se snažíme najít adekvátní způsoby léčby a pomoci při řešení problémů. Velmi dobře jsme si vědomi, jak je důležité, aby byl pobyt klienta u nás v salonu přínosem pro jeho zdraví, ale také příjemným zážitkem a relaxací.

Relaxační masáž: je jemná masážní technika navozující uvolnění svalového napětí. Tato masáž podporuje krevní a lymfatický oběh, napomáhá k nastartování očistného procesu v organismu a posiluje imunitní systém. Poskytuje hluboké uvolnění, umocňuje duševní a fyzickou pohodu a celkově harmonizuje. Relaxační masáž jako taková je nejpomalejší masáží. Využívá se především roztíracích hmatů, nevyvíjí se takový tlak a tudíž se nezasahuje do hloubky. Hlavním účelem relaxační masáže je odbourávání stresu, únavy a navození příjemného pocitu. Uvolňuje stažené, bolestivé svaly a ztuhlé klouby, prokrvuje a prohřívá organismus, pozitivně ovlivňuje lymfatický systém a celkově harmonizuje organismus.

Vanilková masáž: vzbuzuje velmi příjemné pocity klidu, pohody a bezpečí. Lahodná vůně vanilky harmonizuje tělo i duši. Pomáhá při nespavosti, dodává optimismus a radostnou náladu, působí jako antidepresivum, zažene smutek, stres a napětí. Nechte se hýčkat... procedura obsahuje očištění pleti pelingem, následuje masáž zad a šíje vanilkovým krémem a vanilkovým olejem, které rozjasní a oživí vaši pleť.

 • Napomáhají regeneraci svalstva a tkání
 • Zvyšují prokrvení kůže a odtranění odumřelých částí
 • Podporují lymfatický a cévní systém v odplavování toxinů
 • Mírní bolesti pohybového aparátu a zlepšují jeho výkonnost
 • Zbavují pocitů ztuhlosti

Sportovní - rekondiční masáž: odstraňuje únavu, uvolňuje namožené svaly a přispívá k jejich rychlé regeneraci po zvýšené fyzické zátěži. Tuto masáž lze pojmout také jako přípravnou masáž, zkvalitňující trénink před sportovním výkonem. V mnohém je podobná masáži klasické, mezi zásadní rozdíly patří zaměření masáže především na svaly a svalové skupiny namáhané při sportovním výkonu, dále lze použít odlišnou masážní techniku a zvolit rychlejší tempo prováděných masážních hmatů. Tento typ masáže je vhodný pro klienty, kteří aktivně sportují a dále pro všechny, kteří mají rádi důraznější masážní techniku.

Švédská - klasická masáž: je jednou z nejstarších léčebných metod. Sestavuje se dle aktuálního zdravotního stavu klienta a dle jeho přání. Tato masáž představuje systém přesně určených masážních hmatů, které navodí dokonalé uvolnění masírované partie, zvýší prokrvení ve svalech, odstraní únavu a nastartují tak regenerační proces v organismu. Masáž účinně napomáhá vyplavování toxických látek. Dle potřeb klienta lze provádět masáž celého těla nebo jen vybraných partií. Tento typ masáže je vhodný pro klienty, kteří mají nedostatek pohybu nebo trpí jednostrannou zátěží organismu.

Anticelulitidní masáž: uvolní se tukové buňky, zlepší se podkožní metabolismus, krevní oběh a zrychlí se odtok toxických látek z těla. Povzbudí se lymfatický systém a odstraní únava nohou. Masáž, kterou provádíme při anticelulitidním a zeštíhlujícím ošetření, pomáhá zlepšit mikrooběh na daných místech. Pomáhá taktéž rozproudit lymfatický systém, který pokud pracuje špatně, způsobuje zadržování vody v těle a s tím i toxické látky. Tato speciální masáž Vám pomůže lymfatický systém rozproudit, zlepší elasticitu kůže a rozproudí krev v končetinách.

Blahodárné účinky masáží jsou dnes už všeobecně známé: dovedou zmírňovat následky sedavého způsobu života a předcházet bolestem, uvolňovat ztuhlé partie a odstraňovat energetické bloky. Uvolňují jak tělo, tak i duši, a pomáhají tak odbourávat stres, kterému býváme tak často vystaveni. Pocit duševní pohody jde ruku v ruce s fyzickým zdravím a vše je třeba udržovat v rovnováze. Pravidelné masáže jsou jedním z nejefektivnějších a nejpříjemnějších způsobů, jak toho dosáhnout a jak předcházet různým zdravotním obtížím.


Komentáře

Ilona Martinková23.10.2014 08:49:29

Zdravím, chci se zeptat, zda je možné zakoupit i více poukazů na osobu? Ráda bych za tuto výhodnou cenu zašla na masáž víckrát. Děkuji.

Neskutečná.cz23.10.2014 08:55:07

Dobrý den, Ilono, ano, můžete, počet poukazů na osobu není omezen.

helena kolovratníková23.10.2014 10:26:22

je tato masáž vhodná taky na pocit ztuhlosti?dík

Neskutečná.cz23.10.2014 10:33:04

Dobrý den, Heleno, ano, masáž je velmi vhodná a efektivní i pro Vás.

nora s.23.10.2014 13:32:55

Dobrý den,znamená to, že si mohu vybrat masáž kterou chci?Chápu nabídku správně?

Neskutečná.cz23.10.2014 13:36:55

Dobrý den, Noro, ano, nabídce rozumíte zcela správně.

Pro přidání příspěvku musíte být přihlášen. Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se!

Garance vrácení peněz do 14 dnů
Garance spokojenosti s nabídkou
Zákaznická podpora a osobní přístup
Snažíme se neustále zlepšovat a baví nás to
Rychlý dotaz