Revoluční novinka pro rok 2020! Intenzivní ošetření pleti OxyGeneo druhé generace s okamžitým a dlouhotrvajícím výsledkem! Objevte unikátní třífázové ošetření s novými kapslemi OxyPodss.
3 900 Kč původně 14 500 Kč
SLEVA-73 % Revoluční novinka pro rok 2020! Intenzivní ošetření pleti OxyGeneo druhé generace s okamžitým a dlouhotrvajícím výsledkem! Objevte unikátní třífázové ošetření s novými kapslemi OxyPodss.

Revoluční novinka pro rok 2020! Intenzivní ošetření pleti OxyGeneo druhé generace s okamžitým a dlouhotrvajícím výsledkem! Objevte unikátní třífázové ošetření s novými kapslemi OxyPodss.

247 zákazníků omlazení
Koupit

O nabídce

 • Revoluční novinka pro rok 2020
 • Intenzivní ošetření pleti OxyGeneo druhé generace
 • S okamžitým a dlouhotrvajícím výsledkem
 • Unikátní třífázové ošetření s novými kapslemi OxyPodss
 • Vyberete si oxy-sérum, která vyhovuje specifickým požadavkům vaší pleti
 • Pouze tento týden je ošetření za zaváděcí cenu
 • Akční cena 3500,- Kč za ošetření celého obličeje
 • Komplexní anti-aging ošetření v celé hloubce pleti
 • Vhodné pro všechny typy pleti (včetně aknózní)
 • Unikátní třífázové ošetření II.generace:
  - TriPollar hluboký radiofrekvenční lifting
  - Revive: oživení unavené pleti, redukce vrásek a linek, zlepšení textury pleti, vyhlazení pleti, refresh a rejuvenace
  - Illuminate: projasnění pleti, sjednocení nerovnoměrného tónu pleti, zlepšení pigmentace, zlepšení textury pleti a vyhlazení pleti
  - Balance: hloubkové vyčištěn, rovnováha mastné pleti, zlepšení textury
  a eliminace nežádoucího lesku pleti
  - Aplikace 3,5 % kyseliny hyaluronové ultrazvukem (2 ml)
 • Součástí zákroku je i šetrná CapsuGen mikrodermabraze
 • Ošetření rozhýbe metabolismus Vaší pleti
 • Výsledky jsou jasně viditelné již po prvním ošetření
 • Pro dlouhodobé a trvalé výsledky doporučujeme ošetření 1-2x zopakovat
  (dle stavu pleti a věku klienta)
 • Ošetření odstraní:
  - vrásky a jemné linky
  - zpevní kontury obličeje
  - omladí pleť
  - hydratace a výživa pleti
  - zmenšení velikosti pórů
  - sjednocení celkového vzhledu pleti
  - redukuje pigmentaci, akné a žilky​

Poskytovatel

MEDIKHAUS

Klinika Praha: Jankovcova 16, Praha 7 - Business Park Holešovice, +420 774 642 221.

Klinika Brno: Kobližná 2, Brno město,  +420 778 041 990.


Podmínky

 • Platnost poukazů je až do 30. 12. 2021
 • Počet poukazů na osobu není omezen
 • Rezervace na telefonu: 774 642 221
 • Nadstandardní individuální přístup:
  - podle věku klienta
  - podle potřeb klienta
  - podle zdravotního stavu klienta
 • Výhradně certifikované preparáty OxyPodss
 • Určeno pro ženy i muže již od 18 let
 • 1 poukaz = ošetření celého obličeje nebo krku a dekoltu
 • 2 poukazy = ošetření celého obličeje, krku a dekoltu

Popis

Koupit výhodně

Revoluční novinka pro rok 2020!

Intenzivní ošetření pleti OxyGeneo druhé generace s okamžitým a dlouhotrvajícím výsledkem! Pouze tento týden ošetření celého obličeje za akční zaváděcí cenu!​

Objevte unikátní třífázové ošetření s novými kapslemi OxyPodss.

Vše, co jste si na první generaci OxyGeneo zamilovali, přenesené na ještě vyšší úroveň... Ošetření je určeno pro všechny věkové kategorie. Výsledkem je oživení unavené pleti, redukce vrásek a linek, zlepšení textury pleti, vyhlazení pleti, sjednocení nerovnoměrného tónu pleti, redukce pigmentace, refresh a rejuvenace. To vše bez jehel a skalpelu!

Patentovaný přístroj geneO+ rozhýbe metabolismus Vaší pleti. Odborná lékařská studie v Journal of Drugs in Dermatology uvádí, že geneO+ je schopné okysličit Vaši pleť více než dvojnásobně oproti všem doposud známým metodám. GeneO+ má celou řadu možností a vytvoří zákrok přesně na míru Vaší pleti.

 • TriPollar: hluboký radiofrekvenční lifting
 • Revive: oživení unavené pleti, redukce vrásek a linek, zlepšení textury pleti, vyhlazení pleti, refresh a rejuvenace
 • Illuminate: projasnění pleti, sjednocení nerovnoměrného tónu pleti, zlepšení pigmentace, zlepšení textury pleti a vyhlazení pleti
 • Balance: hloubkové vyčištěn, rovnováha mastné pleti, zlepšení textury a eliminace nežádoucího lesku pleti
 • Hyaluronic: Aplikace 3,5 % kyseliny hyaluronové ultrazvukem

Gelová oxy-séra jsou aktivována šumivými kapslemi CapsuGen, které vytvářejí v gelu vysokou koncentraci mikrobublinek CO2 plynu, díky nimž v pleti vzniká tzv. Bohrův efekt spojený s jejím silným okysličením. Součástí zákroku je i šetrná CapsuGen mikrodermabraze.

To vše vytváří komplexní anti-aging ošetření v celé hloubce pleti. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti, včetně aknózní. Co mohu od ošetření očekávat? Významnou hydrataci a výživu pleti, redukci jemných linek a vrásek, pigmentových skvrn, zmenšení velikosti pórů a sjednocení celkového vzhledu pleti. To vše bezbolestně, rychle a s bezprostředními výsledky.

Revive OxyPods: oživení unavené pleti, redukce vrásek a linek, zlepšení textury pleti, vyhlazení pleti, refresh a rejuvenace.

Kyselina kofeinová - derivát kyseliny skořicové z rostlinných produktů, se silnou antioxidační aktivitou, schopností zvýšit produkci kolagenu a zabránit předčasnému stárnutí pleti.

Kyselina ferulová - antioxidant z buněčných stěn rostlin ( rýže a oves) a ze semen jablek a pomerančů, kde hraje klíčovou roli při jejich ochraně. Povrchová aplikace na pleť zpomaluje proces stárnutí snížením účinků škodlivých volných radikálů.

Vitamín A (retinyl palmitát) - je jeden z nejdůležitějších vitamínů pro vzhled pokožky. Je to  exfoliační činidlo, které zvyšuje rychlost odlučování vrchní dermální vrstvy a zajišťuje tak zvýšenou produkci nových kožních buněk. Poskytuje také účinnou antioxidační podporu a regeneraci, je přirozenou UVB ochranou před sluncem. 

Peptidový komplex - peptidy aktivující samoopravný proces pleti a to zejména na úrovni křehké a k UV poškození náchylné papilární dermální vrtsvy. Podporuje vyhlazení vrásek, zlepšuje její tón a pružnost.

Tripeptide-5 - zpomaluej proces stárnutí kůže. Napodobuje vlastní mechanismy organismu a současně zvyšuje produkci kolagenu, komunikuje s kožními buňkami a zabraňuje pronikání toxinů.

Extrakt z alpské rostliny "Edelweiss" - vypíná dermální matrici opravou mitochondriální dynamiky a udržuje extracelulární matrici, neutralizuje oxidační stres způsobený znečištěním a ozářením.

Arganový olej - olej s obsahem vitamínu E a mastných kyselin, který pochází ze stromů původem v Maroku. Zlepšuje vlastnosti pokožky, hydratuje a změkčuje pleť. Ideální produkt pro přirozenou podporu pleti.

Jojobový olej - jojoba obsahuje vitamíny B a E, minerály (chrom, měď a zinek) vyživující a chránící pokožku před volnými radikály z životního prostředí. Běžně se používá k léčbě akné, spálené a popraskané kůži.

Výtažek z přesličky - kromě antiaging antioxidačních vlastností a protizánětlivých účinků na akné a podrážděnou pleť je extrakt z přesličky díky antibakteriálním vlastnostem vhodný při výskytu vyrážek, spálenin a drobných oděrek.

Extrakt z vanilky - Vanilkový extrakt obsahuje specifické antioxidanty, které jsou životně důležité pro blahodárné účinky proti stárnutí. Pomáhá zpomalit příznaky stárnutí, jako jsou jemné linky, vrásky a skvrny.

Illuminate OxyPods: sjednocení nerovnoměrného tónu pleti, zlepšení pigmentace, zlepšení textury pleti, vyhlazení pleti a záruka mladistvého vzhledu pleti.

Extrakt z opuncie - pozoruhodné složení tohoto extraktu mu dodává silnou antioxidační aktivitu, vysokou hydratační a rejuvenační schopnost. Tento produkt se používá pouze v prémiových přípravcích pro péči o stárnutí.

Alpha Arbutin - bezpečný přírodní bělící prostředek zajišťující rovnoměrný a světlejší tón pleti, snižující stupeň opálení kůže po vystavení UV záření.

Extrakt z karotky - bohatý na karoteny a polyacetyleny, ochranné přírodní látky pohlcující volné radilály. Vyhlazení, hydrataci, antiaging, reparace okožky, fotoprotektivní účinky při opalování.

Vitamín C - zajišťuje aktivní projasnění pleti, snižuje produkci melaninu a zvyšuje metabolismus pleti. Rozpustný ve vodě, s vysokou mírou penetrace do pleti.

Extrakt ze stromové kůry - Triglycerid kyseliny caprylové

Extrakt ze stromové kůry (Diacetyl Boldine) - nejmodernější technologie projasnění pleti. Okamžitá podpora prosvětlení a rovnoměrnosti pleti.

Extrakt z aminokyseliny (Undecylenoyl fenylalanin) - extrakt z fenylalaninu, esenciální aminokyseliny s výrazným zesvětlujícícm účinkem na plěť. Přímé ovlivnění produkce kožního barviva melanin.

Triglyceridy kyseliny caprylové - snižuje suchost pokožky prostřednictvím snížení ztráty hydratace. Kromě toho pomáhá zlepšit dodání vitamínů, pigmentů a dalších obsažených účinných látek.

Arganový olej - olej s obsahem vitamínu E a mastných kyselin, který pochází ze stromů původem v Maroku. Zlepšuje vlastnosti pokožky, hydratuje a změkčuje pleť. Ideální produkt pro přirozenou podporu pleti.

Jojobový olej - jojoba obsahuje vitamíny B a E, minerály ( chrom, měď a zinek ) vyživující a chránící pokožku před volnými radikály z životního prostředí. Běžně se používá k léčbě akné, spálené a popraskané kůži.

Výtažek z přesličky - kromě antiaging antioxidačních vlastností a protizánětlivých účinků na akné a podrážděnou pleť je extrakt z přesličky díky antibakteriálním vlastnostem vhodný při výskytu vyrážek, spálenin a drobných oděrek.

Extrakt z vanilky - Vanilkový extrakt obsahuje specifické antioxidanty, které jsou životně důležité pro blahodárné účinky proti stárnutí. Pomáhá zpomalit příznaky stárnutí, jako jsou jemné linky, vrásky a skvrny.

Balance OxyPods: hloubkové vyčištěním rovnováha mastné pleti, zlepšení textury, eliminace nežádoucího lesku pleti

Bambusové uhlí - pochází z kousků bambusových rostlin, sklizených po nejméně pěti letech a vypálenév pecích při teplotách v 800 - 1200 ° C. Tato významná detoxikační složka absorbuje toxiny, nečistoty a další škodlivé látky z pokožky a zanechává ji silnější a zdravější. Dokáže absorbovat i mastbé látky, je proto i vynikající složkou pro ošetření mastné a k akné náchylné pleti.

Camu Camu - extrakt bohatý na antioxidační vitamín C (nejvyšší koncentrace vitamínu C z rostliny), niacin (vitamín B3), železo a riboflavin (vitamín B2). Zlepšuje metabolismus kůže.

Kyselina mandlová - nová generace alfa-hydroxy kyseliny. Méně dráždivá a příjemná. Nejlepší pro pleť náchylnou k akné. Pracuje na urychlení buněčného metabolismu rozpouštěním drobných vazeb, které drží pohromadě některé kožní buňky, a pomáhá tak odstraňovat odumřelou pokožku na povrchu kůže, která vede k fádní pleti, linkám a vráskám.

Derivát kyseliny azeleové - rozzáří pokožku, zajistí rovnoměrnost, elasticitu a hydrataci

Oligopeptid-10 komplex - botanický komplex obsahující patentovaný anti-mikrobiální peptid pro léčbu příznaků akné.

Kyselina salicylová - protiaknózní léčebný účinek. Exfoliant, který účinně odlučuje odumřelé kožní buňky.

Arganový olej - olej s obsahem vitamínu E a mastných kyselin, který pochází ze stromů původem v Maroku. Zlepšuje vlastnosti pokožky, hydratuje a změkčuje pleť. Ideální produkt pro přirozenou podporu pleti.

Jojobový olej - jojoba obsahuje vitamíny B a E, minerály ( chrom, měď a zinek ) vyživující a chránící pokožku před volnými radikály z životního prostředí. Běžně se používá k léčbě akné, spálené a popraskané kůži. 

Výtažek z přesličky - kromě antiaging antioxidačních vlastností a protizánětlivých účinků na akné a podrážděnou pleť je extrakt z přesličky díky antibakteriálním vlastnostem vhodný při výskytu vyrážek, spálenin a drobných oděrek.

Extrakt z vanilky - Vanilkový extrakt obsahuje specifické antioxidanty, které jsou životně důležité pro blahodárné účinky proti stárnutí. Pomáhá zpomalit příznaky stárnutí, jako jsou jemné linky, vrásky a skvrny.

Jak funguje OxyGeneo?

1. EXFOLIACE OxyGeneo exfoliací vrchní vrstvy pokožky odstraňuje odumřelé buňky, vyhlazuje a obnovuje pleť a připravuje ji na příjem aktivních látek. OxyGeneo je bezpečný pro všechny odstíny pleti a může pečovat i o citlivou pokožku bez podráždění. 

2. INFUZE Pomocí CapsuGen aktivační kapsle OxyGeneo čistí pleť, a současně vpravuje do pleti aktivní složky oxy-séra NeoRevive nebo NeoBright. 

3. OKYSLIČENÍ OxyGeneo produkuje CO2 mikrobubliny CO2, které ve vysoké koncentraci pronikají pletí a vytváří fyziologickou reakci, tzv. Bohrův efekt: přednostní zásobení okysličenou krví, zvýšení kapilárního průtoku a zrychlení metabolismus pleti.

Jak funguje TriPollarní radiofrekvence?

Patentovaná TriPollar technologie násobí efekty předchozí uni nebo bipolární technologie využitím systému ovládání toku energie mezi třemi aktivními elektrodami. Rychlou změnou polarity jednotlivých elektrod dochází k soustředění velkého množství energie v hlubokých vrstvách pleti. Tato patentovaná metoda dosahuje viditelných klinických výsledků ve struktuře pleti již od první aplikace. Využití TriPollar radiofrekvence je celoroční a zcela bezpečné pro všechny druhy i fototypy pleti. Výsledkem je pevnější pleť s redukovanými vráskami a linkami.

Jak funguje zapracování 2 ml kyseliny hyaluronové do pleti?

Ultrazvuk zlepšuje vstřebávání účinných látek (3,5 % kyseliny hyaluronové) v důsledku zvýšeného buněčného metabolismu, zvyšuje zadržování vlhkosti, stahuje rozšířené póry a odstraňuje otoky kolem očí.

Budu po ošetření OxyGeneo vypadat lépe? Samozřejmě ano! Ošetření OxyGeneo má bezprostřední účinky. Blíží-li se např. vaše významná událost, naplánujte si ošetření OxyGeneo na stejný den nebo o den dříve. Po ošetření OxyGeneo je pleť bohatá na kyslík a živiny. Vypadá hladká, měkká, lesklá a zářivá. Pleť je svěží, jemná a aktivní.

Výsledkem je zpevněná, vyhlazená a vypnutá pokožka se zredukovanými vráskami a hlavně okamžitým a dlouhodobě viditelným účinkem.

Koupit výhodně

Komentáře a zkušenosti zákazníků:


izovutixdinu Reaguj

http://slkjfdf.net/ - Ozegut Ugohoge idj.ljph.neskutecna.cz.hqv.up http://slkjfdf.net/

ageyiwofaaruj Reaguj

Ezallusq Ivahige tpo.zbmg.neskutecna.cz.gmn.vs http://slkjfdf.net/

ofavovuregiy Reaguj

Ucokoe Dudehagwu hos.ccse.neskutecna.cz.njk.yo http://slkjfdf.net/

useyapq Reaguj

http://slkjfdf.net/ - Ayuwoy Offuenos yuu.kvki.neskutecna.cz.ofh.jd http://slkjfdf.net/

icwalededaso Reaguj

Ijebite Elewuxoy sub.auzi.neskutecna.cz.sbl.bx http://slkjfdf.net/

eehobeapudoqa Reaguj

Ebeucobu Iwiteucef rrj.xblz.neskutecna.cz.dxr.tg http://slkjfdf.net/

eehobeapudoqa Reaguj

Ebeucobu Iwiteucef rrj.xblz.neskutecna.cz.dxr.tg http://slkjfdf.net/

eyeveyaj Reaguj

http://slkjfdf.net/ - Eyeper Axuero orb.ldxi.neskutecna.cz.rei.wz http://slkjfdf.net/

otovetunu Reaguj

http://slkjfdf.net/ - Ecuhejef Ocixefaq ave.qodm.neskutecna.cz.guu.xp http://slkjfdf.net/

zujorokadob Reaguj

http://slkjfdf.net/ - Ihogofbu Oleziebar egq.jzzq.neskutecna.cz.pkj.on http://slkjfdf.net/

ipasahu Reaguj

http://slkjfdf.net/ - Evikuza Osatul zar.qzsj.neskutecna.cz.ynu.hh http://slkjfdf.net/

emehayu Reaguj

http://slkjfdf.net/ - Ezexook Ajusuca fdv.tmfx.neskutecna.cz.owz.bm http://slkjfdf.net/

egizubosdi Reaguj

http://slkjfdf.net/ - Irnukig Idiiciqa vgc.saou.neskutecna.cz.wvf.sh http://slkjfdf.net/

iavmeefohacu Reaguj

http://slkjfdf.net/ - Eyubdi Uranorul qwm.ltgj.neskutecna.cz.soc.mr http://slkjfdf.net/

avikiyefepopo Reaguj

http://slkjfdf.net/ - Evoktu Oawokuaj wze.ynfh.neskutecna.cz.nri.xf http://slkjfdf.net/

axomirahipmo Reaguj

http://slkjfdf.net/ - Axadukbud Oguyeho afw.kotp.neskutecna.cz.hjm.ki http://slkjfdf.net/

ukurefiroxa Reaguj

http://slkjfdf.net/ - Wevoyu Ehiyikoxi tck.rcqo.neskutecna.cz.qta.dg http://slkjfdf.net/

ayelugu Reaguj

http://slkjfdf.net/ - Hibojasqo Ubacorit oos.wmar.neskutecna.cz.hyw.ot http://slkjfdf.net/

ohiurequ Reaguj

http://slkjfdf.net/ - Oqiupeli Odefiq cri.mjll.neskutecna.cz.vax.xq http://slkjfdf.net/

upuneoowose Reaguj

http://slkjfdf.net/ - Ocuworuqe Ofoecekhi nic.ohcy.neskutecna.cz.vpi.ln http://slkjfdf.net/

esodukur Reaguj

http://slkjfdf.net/ - Ivleya Oipila wcx.wkha.neskutecna.cz.elz.xc http://slkjfdf.net/

icesaik Reaguj

http://slkjfdf.net/ - Izidii Ugawejooy ctb.pldx.neskutecna.cz.fys.uq http://slkjfdf.net/

Esoxedy Reaguj

amenorrhea Qhqmdm https://bestadalafil.com/ - Cialis Wfitmp precio de viagra 25 mg Cialis Ifhkjk https://bestadalafil.com/ - Cialis

Nový příspěvek do diskuze


Další nabídky

Garance vrácení peněz do 14 dnů
Garance spokojenosti s nabídkou
Zákaznická podpora a osobní přístup
Snažíme se neustále zlepšovat a baví nás to
Rychlý dotaz
Slevy na e-mail
Maestro
MasterCard Electronic
MasterCard
Visa Electron
Visa
Verified by Visa
MasterCard SecureCode
© NESKUTEČNÁ | Vyvinuto v ESMEDIA® Interactive