Detail nabídky

Výtažky z kmenových buněk - kompletní kúra 5 ošetření. Zastavte padání vlasů, nastartujte růst nových nebo ozdravte vlasy poškozené.

Kompletní léčebná kúra pro Vaše vlasy! Výtažky z kmenových buněk a obsažené růstové faktory dokážou revitalizovat vlasové váčky! Zbavte se komplexů za bezkonkurenční cenu v Praze, díky které je nyní toto ošetření dostupné téměř každému.
Výtažky z kmenových buněk - kompletní kúra 5 ošetření. Zastavte padání vlasů, nastartujte růst nových nebo ozdravte vlasy poškozené. 5 990 Kč původně 20 000 Kč SLEVA-70 % Výtažky z kmenových buněk - kompletní kúra 5 ošetření. Zastavte padání vlasů, nastartujte růst nových nebo ozdravte vlasy poškozené.
185 zákazníků

O nabídce

 • Mimořádně účinná metoda
 • Vhodná pro ženy i muže
 • Zastavte padání vlasů a nastartujte růst nových
 • Vyměňte prořídlé vlasy za bujné kadeře
 • Dnes už to není žádný problém... 
 • Aplikace séra s růstovými faktory
 • Kmenové lidské buňky mají schopnost zahájit okamžitou regeneraci a léčbu
 • Oživí odumřelé vlasové buňky
 • Vlasy začnou znovu růst
 • Tento přípravek je určen pro:
  - zastavení nadměrného vypadávání vlasů
  - obnovu růstu vlasů
  - prevenci
  - pro vlasy poškozené
  - dodání výživy vlasovým kořínkům 
 • Špičkový preparát Derma HKB:
  - přímá aplikace nanojehličkami
  - Hair Mesotherapy Solution
  - certifikovaný anglický preparát
  - schválený Státním zdravotním ústavem
 • Samotné ošetření provádí lékař 
 • Vždy maximálně individuální přístup

Podmínky

 • Platnost poukazů je do 28. 2. 2015
 • Počet poukazů na osobu není omezen
 • Rezervace na uvedených kontaktech
 • Individuální přístup:
  - podle věku
  - potřeb
  - zdravotního stavu
 • Certifikovaný anglický preparát
 • Schválený Státním zdravotním ústavem
 • 1 poukaz = 5x ošetření celé hlavy


Kde voucher uplatnit?


Platan clinique - centrum estetické péče , Adresa: Lidická 16, Praha 5, 150 00

Objednávky výhradně telefonicky, Po - Pa: 10.00 - 17.00 hod., Telefon: 608 041 707

Výborná dopravní dostupnost (v blízkosti metra Anděl), bezproblémové parkování

Web: www.platanclinique.cz , Otevírací doba: Po - So: 10.00 - 18.00 hod.


Kompletní léčebná kúra!

Jistě znáte tu téměř zlidovělou písničku o dívce, která tak náruživě pečovala o své kadeře, kroutila si je kulmou, sušila je nad plamenem, až o svou chloubu jednou definitivně přišla. Z této písně sice plyne ponaučení, že je lepší obdivovat světa krásy, nežli se starat o pomíjivý porost hlavy, přesto kdo z nás by netoužil po bujné hřívě! Vyměňte prořídlé vlasy za bujné kadeře! Dnes už to není žádný problém...

Pro prevenci vypadávání vlasů a ozdravení poškozených vlasů (např. častým či nekvalitním barvením) se doporučují 2-3 ošetření. Vypadávání vlasů přestane po 4 ošetřeních a po 5 ošetřeních začnou vlasy znovu růst.

V zahraničí se jedná o nejrozšířenější a nejoblíbenější metodu.

Díky dnešní nabídce můžete mít dokonalý a bezchybný účes už napořád! Zvedněte si sebevědomí a ohromte všechny kolem bohatými a lesklými vlasy jako z titulních stránek časopisů!

Léto je tu a nastává nejvyšší čas na „revizi“ Vašich vlasů!

Po náročném letním období si jistě zaslouží zvýšenou pozornost. S příchodem léta je to především padání vlasů, což je přirozený jev související s životním cyklem vlasového váčku. Nabízíme aplikaci s kmenovými buňkami, díky které budou Vaše vlasy skutečně od kořínků revitalizovány.

K vypadávání a zastavení růstu vlasů dochází věkem, vinou genetiky a špatné péče. Zejména ženské vlasy mohou být poničené barvením, u mužů zase přicházejí kouty a plešatící kolečka. Díky preparátu Derma HKM a jeho speciální aplikaci se vlasové folikuly opětovně aktivují a vlasy začínají znovu růst.

Léčba nadměrného vypadávání vlasů.

Vypadávání vlasů u mužů i žen přibývá a je to vážný problém, neboť dosud používané léčby přinášejí pouze nedostatečné výsledky. U mužů je Alopecie minimálně v 90% případů geneticky podmíněna, zatímco u žen byly diagnostikovány jiné příčiny. Ať už jsou ty Vaše jakékoli, řekněte vypadávání vlasů STOP!

Víme, že zákazníci mnohdy přichází s obavami spočívajícími v neznalosti s postupem spojeným s jednotlivými procedurami. Proto se zaměřujeme na individuální přístup ke každému z Vás a podrobně Vám podstupovanou proceduru vysvětlíme. Naše klinika se snaží pomoci Vám starat se o své tělo, popřípadě odstranit časté estetické problémy pomocí moderních přístrojů. Při jednotlivých procedurách používáme zásadně vysoce kvalitní materiály. Rovněž tak využíváme zkušeností získaných provozováním sesterských klinik. Nechte se tedy hýčkat týmem pravidelně školeného odborného lékařského personálu Platan clinique a my se budeme těšit na Vaši návštěvu.

Tuto metodu nabízí pouze několik prestižních klinik v ČR.

Poskytujeme komplexní péči o naše klienty, o které se vždy stará špičkový tým odborníků. Nejenom technické vybavení na světové úrovni a lékařské postupy dle nejnovějších vědeckých poznatků, ale také luxusní prostředí v centru Prahy s možností parkování uspokojuje stovky klientů. Naše komplexní péče je výjimečná individuálním přístupem ke každému klientovi a šíří poskytovaných služeb, které uspokojí potřeby opravdu ve všech oblastech.

Koncepce tohoto přípravku je založena na unikátním složení. Výtažky z kmenových buněk a obsažené růstové faktory dokážou revitalizovat vlasové váčky. Tento přípravek je určen pro zastavení nadměrného vypadávání vlasů a obnovu růstu vlasů. Aktivní ingredience revitalizují vlasové váčky, stimulují cirkulaci krve (výživa vlasových váčků) a zlepšují celkový stav pokožky hlavy.

Účinky:

Výtažek z kmenových buněk pomáhá revitalizovat vlasovou buňku, podporuje proliferaci a diferenciaci dospělých kmenových buněk na buňky vlasů. Komplex 3 růstových faktorů a jednoho biomimetického peptidu podporuje proliferaci (množení) vlasových buněk, jejich migraci a celkově revitalizaci vlasového váčku. Obsažený Biotin ovlivňuje růst a kvalitu vlasů, zpomaluje také jejich vypadávání.

Výhody:

 • Jedinečný produkt s unikátním složením
 • Efektivní řešení nadměrného vypadávání vlasů
 • Revitalizuje vlasové kořínky a pokožku hlavy
 • Dokáže obnovit růst vlasů z poškozených vlasových folikul
 • Dodá výživu vlasovým kořínkům
 • Aplikace výrobku pod dohledem specialisty

Složení:

3 růstové faktory:

 • sh-Oligopeptid-2 (IGF-1)
 • sh-Polypeptid-1 (bFGF)
 • sh-Polypeptid-9 (VEGF) – komplex růstových faktorů revitalizuje vlasový folikul, blokuje DHT, rozmnožuje vlasové buňky a zajišťuje jejich migraci

Copper Tripeptid-1 – zpevňuje vlasy a stimuluje vlasové váčky k produkci zdravějších vlasů (podporuje oběh krve v pokožce). Výtažek z kmenových buněk – podporuje proliferaci a diferenciaci dospělých kmenových buněk na buňky vlasů. Biotin – zpomaluje vypadávání vlasů a pozitivně ovlivňuje kvalitu vlasů.

Proč najdete výrobek jen u lékařů?

Jedná se o výrobek profesionální řady, u kterého je nutné dodržovat správný způsob aplikace.

Na výkon je nutno dostavit se s čistými vlasy, bez použití kondicionéru, masky či jiného balzámu a laku na vlasy z důvodu co nejvyšší čistoty ošetřované oblasti. Vlasy si prosím umyjte ráno v den výkonu! Děkujeme.

Ve smyslu filosofie Platan clinique všechny nabízené preparáty nejprve osobně zkoušíme a podle těchto vlastních zkušeností se teprve rozhodujeme pro nabídku klientele, protože ne u každého preparátu, který je nám různými výrobci nabízen, se slib účinnosti shoduje se skutečností. V daném případě jsme byli účinností ohromeny!


Komentáře

Irena Přikrylová26.07.2014 13:49:47

Tak to potřebuje hlavně můj drahoušek - snad to za ty peníze pomůže, protože to bude jedinej dárek co dostane:-)

Milada Koutná28.07.2014 11:05:12

Jsem ráda, že ošetření provádí lékař, vždy se raději svěřím do rukou odborníků.

Irena Sedláčková30.07.2014 10:55:06

Dobrý den, takže mi stačí 1 voucher pro kompletní kúru? To by bylo skvělé!

Neskutečná.cz30.07.2014 11:00:20

Dobrý den, ano, za 1 voucher získáte 5x ošetření celé hlavy.

Tomáš Vopletal01.08.2014 10:38:59

Zdravím, chci se zeptat, zda je potřeba mít před ošetřením umyté vlasy? Děkuji

Neskutečná.cz01.08.2014 10:48:24

Dobrý den, na výkon je nutno dostavit se s čistými vlasy, bez použití kondicionéru, masky či jiného balzámu a laku na vlasy z důvodu co nejvyšší čistoty ošetřované oblasti. Vlasy si prosím umyjte ráno v den výkonu.

Pavla Vávrová04.08.2014 11:06:36

Hezký den, je tato procedura vhodná i pro prořídlé a padající vlasy v důsledku těhotenství a kojení?

Neskutečná.cz04.08.2014 11:13:07

Dobrý den, ošetření je velmi vhodné i pro Vás, věříme, že budete s výsledky spokojená.

Miroslav Žižka15.08.2014 09:46:23

Zdravím, no sice to k vám mám docela z ruky, ale když to pomohlo strýci, tak ten čas obětuju i já, myslím, že ty výsledky za to rozhodně stojí.

Jan Dobeš20.08.2014 10:29:23

Nabídka mě velice zaujala, rád bych se však zeptal, jaké je složení aplikovaného preparátu? Děkuji

Neskutečná.cz20.08.2014 10:35:14

Dobrý den, přípravek obsahuje Copper Tripeptid-1 – zpevňuje vlasy a stimuluje vlasové váčky k produkci zdravějších vlasů (podporuje oběh krve v pokožce). Výtažek z kmenových buněk – podporuje proliferaci a diferenciaci dospělých kmenových buněk na buňky vlasů. Biotin – zpomaluje vypadávání vlasů a pozitivně ovlivňuje kvalitu vlasů.

Tereza Veverková21.08.2014 08:05:25

Hm, to zní dobře, chtěla bych mít zase pěkné a husté vlasy, vyzkouším!

Jitka Hrušková02.09.2014 13:13:31

Já už vyzkoušela a vlasy mám teď lesklé a husté jako před porodem, za mě rozhodně spokojenost!

Anika Synková26.08.2014 13:35:41

Zdravím, dostala jsem toto ošetření od své sestry k narozeninám a musím říct, že jsem s výsledky nadmíru spokojená, vlasy opět zhoustly a jsou takové zářivé. Navíc příjemné prostředí studia a velice milá paní doktorka!

Danča09.09.2014 10:36:42

Paní doktorka rozhodně pečivá a ví o čem mluví. I u mě ošetření zabralo a mohu vrele doporucit...

dana pospíšilová15.10.2014 11:09:17

kdo provádí ošetření, prosím?

Neskutečná.cz15.10.2014 11:13:49

Dobrý den, Dano, samotné ošetření provádí lékař.

Vendula Říhová07.11.2014 11:42:53

to je skvělé, že ošetření provádí lékař, já se totiž nejraději svěřuji do rukou odborníků, v tomto případě zakupuji poukázku :-)

IRENA O.13.11.2014 14:52:26

NAPROSTO S VÁMI SOUHLASÍM, VENDULO A TAKÉ KUPUJI

markéta konečná14.11.2014 14:33:19

konečně bych mohla mít opět vlasy jako za mlada! manžel mi tímto poukazem udělal obrovskou radost, už se těším na první ošetření :-)

Dana Skopalová24.11.2014 17:18:23

Dobrý den, má toto ošetření smysl i u diagnostikované androgenní alopecie ? Děkuji za odpověď.

Neskutečná.cz24.11.2014 22:09:56

Dobrý den, smysl to má určitě i v tomto případě.

Pro přidání příspěvku musíte být přihlášen. Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se!

Garance vrácení peněz do 14 dnů
Garance spokojenosti s nabídkou
Zákaznická podpora a osobní přístup
Snažíme se neustále zlepšovat a baví nás to
Rychlý dotaz